«Здається, я з тих авторів, які пишуть мало. Із кожним текстом я ношуся, як курка з яйцем, і нескоро можу наважитися на інший. Текст для мене розпочинається з ідеї, мотиву. Коли сідаю писати, то ще не знаю не те що фіналу, а навіть того, хто точно мої герої. Писання стає головоломкою, яку приємно вирішувати, коли маєш настрій до головоломок. І от одного дня настає чудовий момент, коли розрізнені шматочки пазла складаються і виникає самодостатня картина. І потім, коли хтось це прочитав і пережив якісь емоції й думки і ти побачив, що текст «діє», тебе охоплює наївна й захоплена дитяча радість»

Валентина Вздульська народилася 1983 р. у м. Фастів на Київщині. Закінчила Національний університет «Києво-Могилянська Академія» за спеціальністю «Філологія» (магістр, 2006). Працювала журналістом на радіо, в газетах, наразі – редактор в одному з київських інтернет-видань. Автор казок та оповідань для дітей. Твори публікувалися в збірниках «Казки Різдвяного Ангела» (Свічадо, 2008),  «Осіння книжка» (2009), «Зимова книжка» (2009), «Літня книжка» (2010), «Казки Божого саду» (Свічадо, 2009) та ін. Мешкає в м. Фастові.

 • Вздульська Валентина В матеріалах сайту:

 • Про нас пишуть

 • «Зелена» історія для сучасних малят

  На початку цього року видавництво «Грані-Т» презентувало новинку – еко-казку Валентини Вздульської «Вертихвіст». Історія про лиса-чарівника, який заходився рятувати ялинку, влаштував капосне Різдво у містечку, розважив малечу і навчив любити зимову пору і сніг, а також зайнявся екологічним вихованням деяких несвідомих дорослих.

 • Чари «Вертихвоста»

  Чи траплялося вам бачити санчата, ковзани і лижі, що їдуть під гору самі? А може, ви зустрічали в кабінеті стоматолога здоровецького бурого ведмедя? А із зеленою красунею-ялинкою, яка мандрує світом поруч із рудим лисом-чарівником, ви знайомі? Якщо ні, то очевидно, ви ще не читали повісті «Вертихвіст», яку написала Валентина Вздульська, а проілюструвала Надія Каламєєць.

 • Авторки «Вертихвоста» – гості програми «Добридень»

  14 лютого письменниця Валентина Вздульська і художниця Надія Каламєєць говорили про особливу силу казок у програмі «Добридень» на Національному радіо України

 • Конкурси

 • Всеукраїнський конкурс на найкращі прозові твори для дітей «Золотий лелека»

  Активізація розвитку української дитячої літератури, пошуки нових обдарованих авторів, які пишуть для дітей, стимулювання динаміки книжкового ринку.

 • Події

 • «Грані-Т» презентують еко-казку Валентини Вздульської «Вертихвіст»

  19 січня в сімейному творчому центрі Tri: письменниця Валентина Вздульська та художниця Надія Каламєєць презентують новинку видавництва «Грані-Т» – еко-казку «Вертихвіст».

 • 15–18 грудня в Українському домі «Книжкові контракти-2012»

  Видавництво «Грані-Т» традиційно запрошує читачів на презентації книжкових новинок, автограф-сесії та зустрічі з авторами.

 • Новини

 • Які вони – сучасні підлітки?

  Це незмінно: завжди знаходяться дорослі, які, скрушно зітхаючи, говорять, що сучасна молодь гірша, невихованіша і неосвіченіша, ніж були вони в такому віці. Подібні зітхання доводиться чути так часто, що іноді думаєш: чи не з тієї це «серії», що й, скажімо, зітхання за радянським минулим (а разом з ним – і за радянськими продуктами, цінами, рівнем читання книжок тощо). Завжди будуть люди, чий зір і думки спрямовані назад, і саме там – позаду – їм усе видаватиметься радісним і всипаним трояндовими пелюстками. Небезпечніше, коли подібні зітхання чуєш від людини, яка для цієї молоді пише. Нещодавно в інтерв’ю «Казкарці» письменник Валентин Бердт назвав сучасних підлітків «нещасними й украй замордованими школою, виснаженими недосяжними мріями, реалізація яких залежить від батьківського гаманця, а не від власних зусиль у навчанні – це якщо коротко». «А взагалі, це прекрасні діти, яким потрібні не менш прекрасніші вчителі в широкому сенсі цього слова, – додає автор. – І хочеться вірити, що хороші книжки стануть у нагоді, коли виникне потреба в моральних орієнтирах ». Чи все так погано у світі сучасних українських підлітків? «Грані-Т» звернулися із цим запитанням до письменників, які пишуть для дітей і, зокрема, – для підлітків.

 • «Грані-Т» і Валентина Вздульська пропонують на Різдвяні свята читати еко-казку

  Напередодні зимових свят видавництво «Грані-Т» разом із письменницею Валентиною Вздульською і художницею Надею Каламєєць приготувало своїм читачам щонайсправжнісінький різдвяний подарунок – еко-казку «Вертихвіст».

 • «Грані-Т» на «Книжкових контрактах-2012»

  Завершилася щорічна книжкова виставка-ярмарок в Українському домі

 • Лис-чарівник і вигадниця Валентина Вздульська у Слов’янській гімназії

  Днями у видавництві «Грані-Т» має з’явитись нова світла різдвяна повість про лиса-чарівника Вертихвоста. А вчора до Слов’янської гімназії завітала її авторка і вигадниця Валентина Вздульська.

 • Як призвичаїти дитину до читання?

  Є люди, які не уявляють свого життя без книжки, але є й такі, які прекрасно без неї обходяться. Що впливає на «книжковість» і «безкнижковість» людини? Генетика? Виховання в родині? Навчання у школі? Приклад друзів? Факторів може бути надзвичайно багато, але всі експерти «Граней-Т» сходяться в одному: любов до книжки потрібно прищеплювати змалку...

 • Головні тенденції сучасної української літератури для дітей

  Якщо хтось скаржиться вам, що не може знайти гарну книжку своїй дитині, то насправді він не шукав або не мав бажання її знайти. Всі експерти «Граней-Т» погоджуються, що дитяча література в Україні швидко й успішно розвивається: заповнюються ніші, з’являються нові імена, випробовуються нові жанри і теми, порушуються актуальні проблеми. Про тенденції, які нині панують у літературі для дітей, розповідають письменники Валентина Вздульська, Сергій Пантюк, Лариса Денисенко, Олесь Ільченко, Зірка Мензатюк, Юрій Бедрик та Андрій Кококтюха.

 • Зустріч з Оксаною Лущевською, Валентиною Вздульською та Зоряною Живкою

  19 травня у дитячому клубі «Ухтишка» відбулася зустріч з Оксаною Лущевською, Валентиною Вздульською та Зоряною Живкою.

 • Відбулася зустріч із Оксаною Лущевською у Національній бібліотеці України для дітей

  18 травня у Національній бібліотеці України для дітей (Київ, вул. Баумана, 60) відбулася зустріч із Оксаною Лущевською, авторкою таких книг: «Втеча», «Оксана Лущевська про Христофора Колумба, Джона Ньюбері, Чарльза Дарвіна, Дніпрову Чайку, Перл Сайденстрікер Бак», «Дивні химерики, або Таємниця старовинної скриньки» та ін.

 • Відбудеться зустріч з Оксаною Лущевською, Валентиною Вздульською та Зоряною Живкою

  У четвер, 19 травня, о 12:30 у дитячому клубі «Ухтишка» (вул.Урлівська, 8) відбудеться зустріч з Оксаною Лущевською, Валентиною Вздульською та Зоряною Живкою. Будемо раді бачити всіх охочих! 

 • Ще?
personspersons/95