«Дитяча книга для мене – це ще й нагода віддати належне моїй фаховій освіті, оскільки як викладач я пропрацював лише близько двох років, а книга, і перш за все дитяча, має виховувати»

Народився 1978 у місті Чернігові, щоправда, жив там лише у несвідомому віці або ж згодом на літніх канікулах, коли приїздив до дідуся та бабусі. Значно більша частина життя пройшла у Кривому Розі та околицях. Там, ще у середній школі, із другом Сашком Таранником писали дитячі пригодницькі твори, які крім родичів так ніхто і не прочитав.

Закінчив Криворізький державний педагогічний університет за фахом вчитель німецької та англійської мов і зарубіжної літератури. Ступив на шлях спортивної тележурналістики.

До літературної діяльності взявся з легкої подачі видавництва «Грані-Т» та Олександра Ларіна, який на той час був директором телеканалу «Мегаспорт». З появою першої книжки із серії «Життя видатних дітей» здійснилася дитяча літературна мрія.

  • Палій Григорій В матеріалах сайту:

  • Новини

  • На третьому тижні конкурсу «Книжка з мого наплічника» головний Кривий Ріг

    26 квітня видавництво «Грані-Т» запропонувало батькам і дітям припинити боротися з віртуальними вітряками, тобто з Інтернетом, бо ж він давно став невід’ємною частиною нашого часу. Доклавши зусиль і фантазії, «мінуси» Інтернету можна перетворити на «плюси». З цією метою було започатковано конкурс «Книжка з мого наплічника». Минулого тижня переможницею стала талановита та цілеспрямована учениця Криворізької загальноосвітньої спеціалізованій школі № 20 з поглибленим вивченням німецької мови Марія Клімкіна.

  • Ще?
personspersons/92