«Література – це музика, записана не нотами, а літерами. Будь-яка дуже хороша книжка є дитячою»

Народився в Грузії, в місті Батумі.

Потім з батьками переїхав на острів Сахалін, де до 6 років харчувався червоною ікрою, полював на ведмедів та вивчав філіппінську мову: «лягу лягу каналям ляма».

Пізніше мешкав у Баку.

Потім пожив у гарненькому німецькому містечку-фортеці Наумбурзі, що в Нижній Саксонії. Саме в Наумбургу народився Фрідріх Ніцше, і поблизу від нього Ленін друкував свою «Іскру».Там навчався в середній школі й займався музикою, грав на фортепіано.

У середині ХХ сторіччя прибув до Києва. Скінчив школу. Має музичну освіту. Писав вірші і повісті.

Писати книжки й вірші ніхто не вчив. І ні в кого не вчився. На деякі твори звертали увагу Віталій Коротич, Леонід Каневський, Олег Ситник.

До радянської влади ставився як усі: трошки любив, трошки боявся, трошки бажав іншої.

Із 1989 по 1994 роки вів колонку гумору в газеті «Рабочее слово».

У 1997-1998 роках як журналіст був акредитований у Верховній Раді України( посвідчення № 001282 та №00661).

Обіймає посаду виконавчого директора Української асоціації письменників художньо-соціальної літератури. Належить до Міжнародної асоціації письменників баталістів і мариністів, заснованої письменником Валентином Пікулем. Позаштатний співробітник УТ-1. Отримав подяку від фонду «Україна – дітям» за участь у благодійних акціях.

Першою самостійною книжкою була збірка віршів «Поэзия Заземелья», що вийшла в 1999році і стала приводом для включення прізвища автора до Великої біографічної енциклопедії в Росії, а також до інтернет ресурсу Biografiya.ru.

 У 2002 році російською мовою друкується казкова повість «Руселька  та Чарівні кульбабки Абалана». У 2003 році виходять двома мовами дитячі віршики «Дядько Федя і К°» У 2004 друкуються дві книжки : «Руселька та Чарівні кульбабки Абалана» та «Ельфи з Поперечки та Чаша Щастя». У 2005 році – казкові повісті «Чорна смуга», «Дон Привидон» та «Будинок з привидами». У видавництві «Зелений пес» друкуються у співавторстві книги «Гноми на дорогах», «Не гальмуй!» у 2006 році. У 2007 році – спільно з Олександром Бригинцем – «Анжеліка – принцеса Анру». У 2008 році  друкується нова книжка про ельфів з Поперечки – «Лопухасте щастя». У 2009 році в видавництві «Грані-Т» вийшла книга з серії «Життя видатних дітей». У тому ж таки 2009 році у видавництві «Зелений пес» друга книга з циклу про Анжеліку «Принцеса Анжеліка – нові історії».

Планується низка нових видань у різних видавництвах України.

personspersons/83