«Давно виношую задум роману, але зовсім не маю часу його писати, тому поки що пишу лише вірші, казки та короткі оповідання. Дуже люблю читати, хоча знову ж таки не маю на це багато часу і останнім часом рідко надибую на якісні художні книжки. Мої улюблені українські письменниці – Оксана Забужко і Марія Матіос. У вільний час люблю працювати у своєму саду на хуторі Залізному, що на Васильківщині. Також люблю ходити в походи в Карпати та Крим, подорожувати автом або велосипедом та екстремальні види спорту - парашутизм, парапланеризм, скелелазіння (всього потрошки при нагоді :)»

Волосевич Інна Володимирівна народилася 27 травня 1983 року в м. Славута Хмельницької області.

До 17 років жила у м. Львові.

Почуто від автора: «Мама завжди купувала мені дуже багато книжок, діставала найкращі казки. Вона працювала головним редактором дитячого видавництва «Аверс», а зараз стала директором дитячого журналу «Ангелятко».

Писати я навчилася в 4 роки, в 5 років написала першу казку і вирішила стати письменницею.

В 2000 році поступила в Києво-Могилянську академію на факультет соціології і переїхала до Києва.

Під час навчання працювала журналісткою, редактором, перекладачем в різних виданнях і видавництвах.

В 2004-2006 роках працювала головним консультантом в Головному управлінні державної служби, де змогла краще зрозуміти романи Кафки.

В 2006-2007 роках працювала аналітиком на телеканалі «Інтер», де в числах збагнула глобальну владу телевізійної жуйки.

В 2007 році почала працювати менеджером соціо-політичних та медійних досліджень в міжнародній компанії «ГФК Юкрейн», де переконалася, що робота може викликати залежність.

Щодо творчої діяльності, то в 2006 році моя п’єса «Голубий дельтаплан» стала лауреатом конкурсу «Коронація слова», а в червні 2008 року у видавництві «Грані-Т» вийшла моя перша збірка дитячих оповідань «Про Хлопчика».

personspersons/69