Дяченко Сергій Сергійович народився 14 квітня 1945 р. в м. Києві. Закінчив Київський медичний інститут і Всесоюзний державний інститут кінематографії. Кандидат біологічних наук. Пише російською та українською мовами. Лавреат Національної премії України ім.Т.Г. Шевченка.

Дяченко-Ширшова Марина Юріївна народилася 23 січня 1968 року в м. Києві. Закінчила Київський інститут театрального мистецтва ім. І.К. Карпенка-Карого.

Сергій та Марина Дяченки - лавреати майже всіх літературних премій, які присуджувалися за фантастичні твори написані російською мовою: «Интерпресскон», «Бронзовая улитка» ( 4), «Странник», «Меч в камне», «Лунный меч» (2), «Сигма-Ф» (5), премія братів Стругацьких, «Русская фантастика», «Золотой Роскон», Мемориальная премия Кира Булычева, «Большой Зилант», «Большая Урания» та ін.

 • Дяченки Марина та Сергій В матеріалах сайту:

 • Новини

 • Бізнес, інновації, контракти і дискусії: враження від XXV Московської міжнародної книжкової виставки-ярмарку

  Книжкові виставки-ярмарки давно не є чимось новим і неочікуваним для українських книголюбів. На одних виставках зручно купити книжки за видавничими цінами, на інших – отримати автографи улюблених авторів, побувати на презентаціях, читаннях і різноманітних літературних перформансах. Та й узагалі книжковий ринок України розвивається таким чином, що читачеві постійно пропонують якісь книжкові дійства. І шкода, що він – цей український читач – не завжди цінує можливість познайомитися з автором і книжкою у креативний спосіб, бо ж неодноразово доводилося чути, що в Європі презентації книжок і зустрічі з авторами відходять у минуле. Схоже, за європейською моделлю влаштований і найбільший книжковий форум Росії міжнародного масштабу. Бо ж головна мета Московської міжнародної книжкової виставки-ярмарку – не продажі і популяризація читання, а, як зазначають організатори, активізація бізнес-контактів, перекладацької роботи та впровадження інноваційних технологій на книжковому ринку.

 • Всі на книжкові вакації!

  Уже скоро, зовсім скоро, ще трішечки і… відпочинок! Ми всі чекаємо літа, щоб погрітися на сонечку, скупатися в морі, піднятися в гори, а може, просто залізти під м’якесеньку ковдру і нарешті виспатись. За версією видавництва «Грані-Т», найкращий відпочинок цього літа не відбудеться без книжки :) Тож, якщо ви ще не обрали ту єдину (а, може, і не єдину), яку прочитаєте під час літнього відпочинку, яку покладете до валізи і повезете до моря, яка буде завжди поряд у найприємніші моменти літа-2012, пропонуємо огляд, який допоможе зробити цей важливий вибір.

 • «З книгою – до дітей!» у Києві

  12 червня в приміщенні загальноосвітньої школи-інтернату № 14 м. Києва у межах третього етапу всеукраїнського благодійного проекту «З книгою – до дітей!» відбулася зустріч вихованців школи-інтернату з президентом Благодійного фонду «Обдаровані діти - майбутнє України» Владою Литовченко та відомим українським письменником Андрієм Кокотюхою.

 • «З книгою – до дітей!» у Житомирській області

  19 травня 2009 року в Житомирській області розпочався Всеукраїнський благодійний проект «З книгою – до дітей!».

 • «З книгою – до дітей!» у Волинській області

  У Волинській області розпочався Всеукраїнський благодійний проект «З книгою – до дітей!». В межах першого етапу благодійного проекту за участі віце-прем’єр-міністра України Івана Васюника відбулося урочисте вручення сучасної дитячої літератури для формування бібліотек шести дитячих установ Волині.

 • На Одещині стартував благодійний проект «З книгою – до дітей!»

  24 квітня в Одеському обласному центрі української культури відбулася прес-конференція з нагоди старту в області першого етапу благодійного проекту  «З книгою – до дітей!».

 • «З книгою – до дітей!» в Одеській області

  24 квітня о 12:00 в приміщенні Обласного центру української культури (м. Одеса, вул. Польська, 20) відбудеться прес-конференція Всеукраїнського благодійного проекту  «З книгою – до дітей!» в Одеській області.

 • Організатори Всеукраїнського благодійного проекту «З книгою - до дітей!» звертаються з проханням підтримати проект.

  Півроку тому, наприкінці вересня 2008-го, в Україні стартував проект «З книгою – до дітей!». Його організували МБФ «Україна 3000», видавництво «Грані-Т», благодійний фонд «Товариство «Приятелі дітей» та Молодіжна християнська організація «Витанія».

 • Відбувся творчий вечір Марини та Сергія Дяченків

  16 січня у приміщенні київського Будинку вчених (Володимирська, 45) відбувся творчий вечір Марини та Сергія Дяченків спільно з презентацією журналу «Радуга».

 • Відбулась книжкова виставка-ярмарок «Медвін»

  6-9 листопада 2008 року пройшла книжкова виставка-ярмарок «Медвін», у рамках якої відбулася презентація книжок видавництва «Грані-Т», зокрема серії «Українська майстерня фантастики».

 • Презентація нової серії «Українська майстерня фантастики»

  12 вересня 2008 року в місті Харкові  відбулася презентація нової серії літератури фантастичного змісту під назвою «Українська майстерня фантастики»

 • Фантастика в перспективі

  Українська Майстерня Фантастики – нова серія видавництва «Грані-Т», куратори якої – культові вітчизняні фантасти Марина та Сергій Дяченки.

 • Ще?
personspersons/66