«Література – те, без чого не можна жити. Як без моря, наприклад. Якщо комусь здається, ніби можна, я нічим не допоможу. Дитяча література – те, з чого починається п.1.»

Яна Дубинянська народилася в Криму, у Феодосії. До 21 року жила у Симферополі, навчалася у Кримському художньому училищі ім. Самокіша. 2001 року закінчила Київський інститут журналістики, під час навчання працювала на телебаченні і в пресі. Тепер живе в Києві, працює в газеті «Дзеркало тижня».

Оповідання українською та російською мовами публікувалися в журналах: «Четвер», «Порог», «Пульсар», «Єва», «Смолоскипи», «Радуга», «Искатель», «Звездная дорога», «Академия», «Женский журнал», «Однокласник» тощо, альманахах «Брега Тавриды» и «Святий Володимир», збірках-антологіях «Що записано в книгу життя», «Гранослов – 2000/2001», «Слепой василиск».

Автор чотирьох книжок:

  • 1999 р. – збірка повістей і оповідань «Три дні у Сиренополі»,
  • 2002 р. – роман «Финал новогодней пьесы»,
  • 2003 р. – романи «Лестничная площадка» і «За горизонтом сна».

Лауреат премії видавництва «Смолоскип», дипломант міжнародного конкурсу «Гранослов», переможець третього етапу літературного конкурсу «Клубу сімейного дозвілля», літературного конкурсу «Що записано в книгу життя».

  • Дубинянська Яна В матеріалах сайту:

personspersons/55