«З книгою товаришую з дитинства. Спочатку я любила найтовстіші, бо з них краще будувалися різні фортеці або просто затишні куточки для гри. Коли щойно навчилася читати, вибирала тоненькі, але обов’язково з малюнками. А пізніше вже читалося все загалом: і товстенькі, і тоненькі, і з малюнками і без. А ось писати почала, коли народилася донька. На її день народження писала й майструвала їй книжечки. Пізніше віднесла щось з того «писаннячка» до журналу. Паралельно викладала англійську й американську літературу, українську та російську мови як іноземну у вузах. Зараз працюю вчителем літератури та мови в Печерській міжнародній школі. Дуже люблю дитячі книжки й читаю Їх впродовж усього життя. Адже хороша дитяча книжка, як відомо, цікава і дорослим»

Ольга Василівна Бусенко 1958 р. народилася у Дніпропетровській області. З 1965 року живе у Києві. Тут закінчила школу, а потім і філологічний факультет державного університету ім.Т.Г.Шевченка. Працювала викладачем російської та української мови як іноземної в інституті культури. Зараз працює вчителем у Печерській міжнародній школі.

Друкувалася в дитячих журналах «Та-ра-ра», «Пізнайко», «Барвінок».

  • Бусенко Ольга В матеріалах сайту:

  • Новини

  • Відгук про янгола на Різдво

    Конкурс «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» продовжує дивувати нас творчими роботами учнів з усієї України. На Різдво до видавництва надійшов ще один відгук, який ми не могли залишити без уваги, хоч конкурс вже закінчився. Зубкова Анна учениця 4-В Рівненської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 15 написала відгук на книгу Ольги Бусенко «Паперовий янгол», а допомагала їй учителька Фірсова О. В.

  • Ще?
personspersons/45