«Література – радість пізнання і радість творчості. Дитяча література – можливість зберегти в собі дитинство, пронести його через все життя. Так, як це було дано Льюїсу Керролу і Антуану де Сент-Екзюпері.»

Народився 9 грудня 1935 року в місті Вороніж, 1944 року – сім’я переїхала в Київ.

1953 року закінчив 24 київську школу, 1958 року – Київське Вище Інженерно-Авіаційне Училище за спеціальністю «Системи навігації літальних апаратів».

Після тридцятирічної служби у Військово-Повітряних силах у 1984 році вийшов у відставку з посади головного інженера авіаційного військового заводу у званні полковника.

З 1986 року розпочав літературну діяльність.

Основні твори: «Гулливер, Алиса, Винни-Пух и все-все-все… Приглашение в английскую детскую литературу» (Київ, Інтерпрес, 1996); «Шерлок Холмс, отец Браун, мисс Марпл и все-все-все… Приглашение в английскую классическую детективную литературу» (Київ, Грамота, 2001); «Сэр Джон Фальстаф, мистер Пиквик, Дживс и все-все-все… Английский юмор, его литературные и реальные герои» (Київ, Грамота, 2003); «Парадоксы английской музыки ХХ века. Сэр Эдвард Элгар. Сэр Пол Маккартни. Сэр Эндрю Ллойд-Уэббер» (Київ, Грамота, 2006). З 2006 року – есе в журналі «Радуга».
personspersons/41