«Книги пишуть для споріднених душ, шукають співрозмовника, з яким цікаво, шукають друга. Мені дуже подобаються слова Марселя Пруста: «Книга – дитя самотності і мовчання». Щоб знайти справжніх друзів, треба вміти винести і самотність і мовчання, і не ввести себе й інших у спокусу. Письменник повинний розуміти, що створює не тільки власну репутацію, але і відповідає за душевний стан своїх друзів-читачів. Коли я починала писати, мене попереджали, як це важко – писати книги. Через багато років я зрозуміла, що саме важко: підтримувати дружбу зі старими читачами і знаходити нових за допомогою слів і тільки слів (Джерело: www.sumno.com)»

Народилася 26 липня 1958 р. у с. Залокоть Дрогобицького району Львівської області. Вищу освіту здобула на філологічному факультеті Київського державного університету ім.Т.Шевченка.

Як прозаїк дебютувала в журналі «Дніпро» повістю «Діти» (1981 р.).
Через рік у письменницькому видавництві України вийшла її перша книга під тією ж назвою.

Авторка багатьох книг. Має публікації у часописах «Дзвін», «Сучасність», «Кур’єр Кривбасу», «Книжковий клуб плюс».
Живе у Львові.

23 травня 2008 році Галині Пагутяк отримала премію «Найкраща книжка 2007 р. за версією Auction.ua» (роман «Слуга з Добромиля») у рамках Київського книжкового форуму.

  • Пагутяк Галина В матеріалах сайту:

  • Новини

  • Презентація в «Українській книгарні»

    28 травня видавництво «Грані-Т» завітало із презентацією до «Української книгарні» (м. Стрий, вул. Народна, 8, Народний дім). Видавництво представляла піар-менеджер Леся Пархоменко та письменниця Анастасія Крачковська.

  • Ще?
personspersons/40