«Дитяча література мало чим відрізняється від «дорослої». Тільки вона чутливіша до халтури, яку в даному випадку неможливо видавати за щось «концептуальне». Також вона не витримує авторської самозакоханості. Дитячий світ надто безпосередній, щоби авторське «Я» важило в ньому надто багато.»

Паньо Катерина Валеріївна про себе:

Народилася в березні у Києві. Від народження жила в будинку з вивіскою «Дитячий світ». Вивіски вже не раз мінялися, дім, зрештою, також.

З юного віку намагалася грати на скрипці. Хисту до того мала вкрай небагато. І навіть чесно це визнавала. Проте потяг до музики переміг. Тому за першою освітою стала вчителем музики. За кілька років втекла від музики та викладання, і вступила на гуманітарний факультет Національного університету «Києво-Могилянська Академія». Там провела вісім прекрасних років, отримала якісь дипломи, навіть щось викладала. Але врешті-решт розлучилася і з академічною спільнотою, і з викладанням, і з химерним наміром захистити дисертацію.

Хто міг подумати, що писати дисертацію так нецікаво?

Тим паче, коли є справи далеко цікавіші. По-перше, журналістика, якою почала займатися ще на третьому курсі бакалаврату. Відтоді і дотепер працюю у тижневику «Дзеркало тижня». По-друге, повернення до «дитячого світу» – народження дитини. По-третє, виявилося, що писати про вченого, який пише Енциклопедію, значно цікавіше, ніж писати енциклопедію власноруч.

 • Паньо Катерина В матеріалах сайту:

 • Про нас пишуть

 • Педагогічна цінність «любити дітей» — проти педагогічної професійності?

  Нещодавно завершився «Всеукраїнський конкурс на найкращий конспект уроку з позакласного читання у 5—9 класах загальноосвітніх навчальних закладів у 2011—2012 н. р.». Конспекти надіслані, прочитані, переможців визначено і нагороджено, та це не кінець. Аналізувати вчительські конспекти і робити висновки стосовно професійності вітчизняних освітян взялася головний редактор «Граней-Т» Олена Мовчан на сторінках газети «День».

 • Новини

 • Майбутнє мови

  Коли говоримо про майбутнє родини, маємо на увазі, що діти переберуть наш досвід і продовжать наші традиції. Коли говоримо про майбутнє країни, маємо на увазі, що діти засвоять уроки, зроблять висновки і влаштують своє життя таким, як захочуть. Коли говоримо про майбутнє мови, згадуємо політиків і чиновників, патріотів і перешиванців, українофобів і «москалів». Боремося і «за», і «проти», тоді як істина на поверхні – спочатку є Слово. Для кожного з нас – слово українське. Сьогодні шукаємо його у книжках. Про сучасну дитячу літературу, критерії якісних книг та майбутнє мови розмовляла з головним редактором видавництва «Грані-Т» Наталія Кушніренко.

 • «Грані-Т» та Катерина Паньо відвідали Тернопіль

  13 грудня видавництво «Грані-Т» та авторка книг «Сонечко для мами Лу», «Полювання на сліпса» та «Цвіт мандрагори» Катерина Паньо завітали до Тернопільської спеціалізованої школи № 4, де провели дві зустрічі з учнями 4-6 класів.

 • Виставка-ярмарок в Українському домі

  Протягом 29 травня – 1 червня 2009 року в Українському домі (вул. Хрещатик, 2) відбудеться Всеукраїнська благодійна акція до Міжнародного Дня захисту дітей, організатором якої є Український дім.

 • Ще?
personspersons/33