• Возняк Тарас В матеріалах сайту:

 • Новини

 • Роботи Пінзеля покажуть у Луврі

  По п’яти роках переговорів роботи Іоана Пінзеля, який не належав до цеху скульпторів, однак творив унікальні дерев’яні шедеври, таки побачить Франція. Щоб ознайомитись зі спадщиною одного з найзагадковіших майстрів барокової скульптури XVIII століття не обов’язково виїжджати закордон, або ж до Львова. У 2007 році «Грані-Т» видало великоформатний альбом, до якого увійшли зображення 50 творів скульптора. Альбом став переможцем Національного конкурсу «Краща книга України» у номінації «Краща книга України – 2007», відзначений дипломом ІІ-го ступеня ІV Міжнародного конкурсу країн-участниць СНД «Мистецтво книги» у номінації «Діалог культур», а також має ряд інших відзнак.

 • Книги «Граней-Т» – серед переможців «Мистецтва книги-2012»

  24-25 травня в столиці Казахстану Астані було визначено переможців IX Міжнародного конкурсу країн-учасниць СНД «Мистецтво книги». Українські видання вибороли дипломи в п’яти номінаціях, серед них – дві книги видавництва «Грані-Т».

 • «Грані-Т» і Міжнародний конкурс країн-учасниць СНД «Мистецтво книги»

  Зовсім скоро стануть відомими переможці престижного міжнародного книжкового конкурсу «Мистецтво книги», на який цьогоріч «Грані-Т» подали відразу дві новинки: подарункове видання поеми Себастіана Бранта «Корабель дурнів» з ілюстраціями Юрія Чаришнікова та кулінарну повість для дітей «Солька і кухар Тара-пата» Оксани Лущевської та Лани Світанкової з ілюстраціями Ольги Гаврилової. Для «Граней-Т» участь у «Мистецтві книги» – справа надзвичайно відповідальна, адже з часу заснування видавництва не минало й року, щоб котрусь із «гранівських» книг авторитетне міжнародне журі не визнало найкращою. Пропонуємо пригадати переможців попередніх років і ближче познайомится з найзнаковішим книжковим конкурсом на території країн-учасниць СНД.

 • Пішов із життя Борис Возницький

  Сьогодні вранці за трагічних обставин загинув директор Львівської галереї мистецтв Борис Возницький. Борис Григорович був одним із ідейних натхненників одного з найважливіших мистецьких проектів «Граней-Т» – альбому «Іоан Георг Пінзель. Скульптура. Перетворення». Колектив видавництва висловлює щирі співчуття рідним і знайомим Бориса Возницького, людини-подвижника, музейника, удостоєного звання Герой України, який повернув світу творчість Георга Пінзеля.

 • Ще?
personspersons/3020