Данський письменник. Народився в Орхусі, виріс у Скандерборзі. Закінчив у 1959 році школу в Орхусі. Після шести років роботи матроса і тимчасових робіт у невеликих школах він вирішив стати вчителем - хоча ненавидів ходити до школи, коли був учнем.

У 1963 році почав працювати вчителем Орхуському коледжі.

Дебютував як письменник з короткими історіями про дракона, які написав для конкурсу, організованого Politiken у 1966 році. Перший роман для дітей був опублікований в 1967 році і приніс авторові популярність.

У 1977 році він вирішив припинити вчителювання і зосередитися на письменницькій діяльності. 

  • Кіркеґор Оле Лун В матеріалах сайту:

  • Новини

  • Всі на книжкові вакації!

    Уже скоро, зовсім скоро, ще трішечки і… відпочинок! Ми всі чекаємо літа, щоб погрітися на сонечку, скупатися в морі, піднятися в гори, а може, просто залізти під м’якесеньку ковдру і нарешті виспатись. За версією видавництва «Грані-Т», найкращий відпочинок цього літа не відбудеться без книжки :) Тож, якщо ви ще не обрали ту єдину (а, може, і не єдину), яку прочитаєте під час літнього відпочинку, яку покладете до валізи і повезете до моря, яка буде завжди поряд у найприємніші моменти літа-2012, пропонуємо огляд, який допоможе зробити цей важливий вибір.

  • Ще?
personspersons/2946