«Головне, щоб ілюстрації йшли від душі, тоді книга разом з малюнками оживає»

Народилась у Києві 13 травня 1989 року. У 2006-му закінчила спеціалізовану школу № 80. У Національному педагогічному університеті ім. М.П. Драгоманова здобула освіту психолога.
Малювала з самого дитинства, у третьому класі рік проходила в художню студію. У 16 років після знайомства з художницею Оксаною Шапкаріною почала малювати фарбами. З тих пір мала кілька художніх виставок.

На 5 курсі університету почала ілюструвати книги.

Окрім малювання, Надія займалась плаванням та бойовими мистецтвами. Зараз танцює та грає у театрі.

 • Каламєєць Надія В матеріалах сайту:

 • Про нас пишуть

 • «Зелена» історія для сучасних малят

  На початку цього року видавництво «Грані-Т» презентувало новинку – еко-казку Валентини Вздульської «Вертихвіст». Історія про лиса-чарівника, який заходився рятувати ялинку, влаштував капосне Різдво у містечку, розважив малечу і навчив любити зимову пору і сніг, а також зайнявся екологічним вихованням деяких несвідомих дорослих.

 • Чари «Вертихвоста»

  Чи траплялося вам бачити санчата, ковзани і лижі, що їдуть під гору самі? А може, ви зустрічали в кабінеті стоматолога здоровецького бурого ведмедя? А із зеленою красунею-ялинкою, яка мандрує світом поруч із рудим лисом-чарівником, ви знайомі? Якщо ні, то очевидно, ви ще не читали повісті «Вертихвіст», яку написала Валентина Вздульська, а проілюструвала Надія Каламєєць.

 • Авторки «Вертихвоста» – гості програми «Добридень»

  14 лютого письменниця Валентина Вздульська і художниця Надія Каламєєць говорили про особливу силу казок у програмі «Добридень» на Національному радіо України

 • Надія КАЛАМЄЄЦЬ: «Не важливо, хто ти зараз є, важливо знати, чого ти прагнеш, і йти до своєї мети»

  Молода київська художниця Надія Каламєєць – людина не лише надзвичайно творча, а й обдарована багатьма талантами. Найбільше із захоплень – малювання – зробило її відомою ілюстраторкою.

 • Події

 • Новий урожай поетичних ананасів на Арт-Пікніку

  10 серпня видавництво «Грані-Т» запрошує маленьких читачів на Арт-Пікнік Слави Фролової, де о 12:00 розпочнеться збір поетичного врожаю від Олесі Мамчич.

 • Збираємо врожай поетичних ананасів на «Країні Мрій»

  7 липня, на Івана Купала, запрошуємо великих і маленьких читачів на літературну сцену «Країни Мрій» — ні, не шукати цвіту папороті, а скуштувати смачнючої і запашної «ананасної» української поезії, що цього літа «дозріла» у видавництві «Грані-Т».

 • Чарівні зустрічі для «свідомих» батьків і їхніх дітей

  У суботу, 6 квітня, видавництво «Грані-Т» візьме участь у Фестивалі свідомого батьківства, який відбудеться у столичному сімейному центрі розвитку та розваг «Дивосвіт».

 • «Грані-Т» презентують еко-казку Валентини Вздульської «Вертихвіст»

  19 січня в сімейному творчому центрі Tri: письменниця Валентина Вздульська та художниця Надія Каламєєць презентують новинку видавництва «Грані-Т» – еко-казку «Вертихвіст».

 • 15–18 грудня в Українському домі «Книжкові контракти-2012»

  Видавництво «Грані-Т» традиційно запрошує читачів на презентації книжкових новинок, автограф-сесії та зустрічі з авторами.

 • Новини

 • Майбутнє мови

  Коли говоримо про майбутнє родини, маємо на увазі, що діти переберуть наш досвід і продовжать наші традиції. Коли говоримо про майбутнє країни, маємо на увазі, що діти засвоять уроки, зроблять висновки і влаштують своє життя таким, як захочуть. Коли говоримо про майбутнє мови, згадуємо політиків і чиновників, патріотів і перешиванців, українофобів і «москалів». Боремося і «за», і «проти», тоді як істина на поверхні – спочатку є Слово. Для кожного з нас – слово українське. Сьогодні шукаємо його у книжках. Про сучасну дитячу літературу, критерії якісних книг та майбутнє мови розмовляла з головним редактором видавництва «Грані-Т» Наталія Кушніренко.

 • Вертихвіст та Надія Каламєєць в школі №250

  В останні дні 2014 року Вертихвіст та Надія Каламєєць побували у своїх щирих прихильників в школі №250.

 • Вертихвіст у спеціалізованій школі №112

  Сьогодні першокласники київської Спеціалізованої школи №112 імені Т. Шевченка познайомилися з лисом-чарівником Вертихвостом та його помічниками – письменницею Валентиною Вздульською і художницею Надією Каламєєць.

 • Новий поетичний урожай від Олесі Мамчич на Арт-Пікніку

  10 серпня в затінку Арт-Пікніка дозрів новий поетичний врожай від Олесі Мамчич. Малеча з батьками вчилися складати вірші, грали м’ячем-кавуном, відгадували фруктові загадки, за що мали солодкі та соковиті призи.

 • А сьогодні на нас упав ананас, а на вас?

  А на вас теж може впасти – якщо ви встигнете сьогодні чи завтра завітати на стенд «Граней-Т» на «Книжковому арсеналі», куди вже завезли свіжесенькі «ананаси» :) Себто довгоочікувану новинку в нашій резонансній і улюбленій для багатьох читачів серії «Сучасна дитяча поезія» – збірку чудовезних віршів Олесі Мамчич «А на нас упав ананас»!

 • «Грані-Т» на Святі батьківства

  6-7 квітня відбувся V Всеукраїнський фестиваль свідомого батьківства. «Грані-Т» брали в ньому активну участь — художниця Надія Каламєєць провела майстер-клас із оріґамі, а письменник Іван Андрусяк спілкувався з мацьопками, яким уже час до садочка.

 • Ще?
personspersons/2821