«Головними для мене джерелами інформації лишаються мої власні спостереження, увесь той величезний інформаційний масив, який я отримував завдяки моїм власним інтерв’ю, яких було безліч і які друкувалися в періодиці протягом останніх двадцяти років»

Редактор першої регулярної музичної газети «Аудіо-толока» (1992-1995 рр.), альманаху «Рок-око» (1992 р.), музичного журналу «Галас» (1996-1998 рр.), підготував кілька випусків газети про незалежну музику «Нєформат» (2002 р.). З 1994 року був постійним ведучим музичної телепрограми «Тинди-Ринди», автор і ведучий радіопередачі «Рок української вдачі» (25 радіо-ессе про визначні рок-групи України) та ін.

Автор зібрки есеїв про український рок «Україна IN ROCK», співавтор книги «Зірки Червоної Рути», автор книги-каталогу «100 альбомів з України. Вибрана дискографія», української рок-енциклопедії «Легенди химерного краю», «Обличчя музики. Творчі портрети українських зірок», монографії «КОМУ ВНИЗ: Музика Високого Духу».

 • Євтушенко Олександр В матеріалах сайту:

 • Події

 • Фома та «Грані-Т» презентують «Україна IN ROCK» Олександра Євтушенка

  28 листопада в книжковій кав´ярні «Бабуїн» видавництво «Грані-Т» презентує нову книгу музичного критика та мистецтвознавця Олександра Євтушенка «Україна IN ROCK».

 • Новини

 • Шукайте книжки з серії «De profundis» в електронному форматі

  «Грані-Т» вирішили зробити подарунок для власників електронних рідерів: віднині книжки Іздрика, Євгенії Кононенко, Олександра Євтушенка й Анатолія Дністрового із серії «De profundis» можна знайти в електронному форматі в інтернет-книгарні «Obreey Store».

 • Думки експертів про книжку «Україна IN ROCK»

  Головний редактор «Граней-Т» Олена Мовчан, режисер Сергій Архипчук, лідер гурту «Мандри «Фома», музичний оглядач Юрко Зелений діляться враженнями від прочитання книжки Олександра Євтушенка «Україна IN ROCK».

 • Острів на ім’я Олександр Євтушенко

  28 листопада у букарні «Бабуїн» відбулася презентація книжки Олександра Євтушенка «Україна IN ROCK», яка вийшла у серії «De profundis» видавництва «Грані-Т». Цього вечора друзі і колеґи відомого критика виконували свої пісні і говорили про український рок та музичну журналістику.

 • «Грані-Т» і Степан Процюк у Тернополі

  22 листопада видавництво «Грані-Т» та відомий письменник Степан Процюк завітали до Тернопіля. У рамках зустрічей було представлено книгу «Аналіз крові» Степана Процюка та серію інтелектуальої есеїстики «De profundis», зокрема – книги історика Ярослава Грицака, літературознавця Леоніда Ушкалова, музичного критика Олександра Євтушенка, збірку есеїв «Страсті за Бандерою», а також книги Івана Андрусяка, Євгенії Кононенко, Анатолія Дністрового та інших авторів серії.

 • Олександр Євтушенко: «Рок-музика – це прагнення свободи»

  Цьогоріч серія «Граней-Т» «De profundis» поповнилася музичною книжкою Олександра Євтушенка «Україна in Rock». В інтерв’ю «Граням-Т» відомий музичний журналіст розповів про те, як реагують на критику українські музиканти, музичні відкриття та розчарування, «ящик для ідіотів», можливості всюдипроникного Інтернету та культурний раціон сучасної дитини.

 • «Україна IN ROCK» уже на книжкових полицях!

  У видавництві «Грані-Т» вийшла довгоочікувана всіма книга із серії «De profundis» «Україна IN ROCK: статті та есеї» Олександра Євтушенка. Продовжуючи нашу традицію, пропонуємо вам почитати, що про книгу говорять безпосередні учасники творчого процесу.

 • Олександр Євтушенко в прямому ефірі в програмі «Добридень»

  31 травня в прямому ефірі в програмі «Добридень» Першого каналу Українського радіо слухачі матимуть унікальну можливість поспілкуватися з мистецтвознавцем, музичним критиком Олександром Євтушенком та головним редактором видавництва «Грані-Т» Оленою Мовчан. А темою передачі буде вихід у світ збірки статей та есеїв Олександра Євтушенка «Україна IN ROCK» (серія есеїстики «De profundis» видавництва «Грані-Т»).

 • Ще?
personspersons/2722