«Література – це те, що збагачує наш внутрішній світ. Люблю, коли книги стають друзями. Люблю, коли друзів багато.»

Авторка книг для дорослих та дітей, перекладачка. Народилася 1978 року, рівно через чотири роки навчилася читати і читання стало улюбленим заняттям. Після школи навчалася у Києво-Могилянській академії, де закінчила магістратуру. Опісля продовжила навчання в аспірантурі в Любліні, де займалася творчістю о. Яна Твардовського, книги якого вийшли у видавництві «Грані-Т» («Гербарій» (2008), «Ще одна молитва» (2009)). Також у видавництві «Грані-Т» вийшла книга її казок «Казки П’ятинки» (2010). Упорядник книжки казок та віршів «Зросла собі квітка» («Грані-Т», 2008). Цікавиться автентичною музикою (найбільше українською), особливо подобається фольклор Рівненського полісся. Любить сонечок, котів, настільний теніс, піші прогулянки на багато кілометрів та кольорові сни.

 • Матіяш Дзвінка В матеріалах сайту:

 • Про нас пишуть

 • Літературу накрив «Тотальний футбол»

  Якщо вгадаєте, то будемо ми чемпіонами Європи». Ось такий саркастично-гумористичний прогноз від письменника Євгена Положія вміщено в українському варіанті збірника «Тотальний футбол».

 • Сергій Жадан: «Футбол – це відображення суспільного життя»

  Розмова про літературу, погоду чи футбол – завжди цікаво, якщо твій співрозмовник Сергій Жадан. Доки ми, схрестивши пальці, чекаємо на Євро, українські письменники, виконуючи громадянський обов’язок, видають книгу, яка чесно розповідає західним вболівальникам про те, що саме на них чекає в містах проведення Євро. Про книгу, футбольних фанів, про-українські стереотипи, надії та ілюзії розповів Сергій Жадан на сторінках журналу «РЕПРИЗА».

 • «Великий Їжак» визначив фіналістів

  Як повідомляє оргкомітет літературної премії «Великий Їжак» — першої української недержавної премії для сучасних авторів найкращих україномовних книг для дітей, — журі визначилося із коротким списком премії.

 • Події

 • «Грані-Т» на «Книжкових контрактах»

  З 18 до 20 грудня в Українському домі (вул. Хрещатик, 2) відбудеться II Київська міжнародна книжкова виставка-ярмарок «Книжкові контракти». В рамках виставки видавництво «Грані-Т» проведе автограф-сесії перекладачів Галини Кирпи та Дмитра Чередниченка, письменників Сергія Пантюка, Анатолія Дністрового, Дзвінки Матіяш, Міли Іванцової, Івана Андрусяка, Галини Ткачук, Наталі та Валерія Лапікурів, автора путівників Дмитра Антонюка.

 • Презентація українського перекладу книги Дороти Тераковської «Мишка»

  Польська письменниця розповідає непросту історію про сім’ю, в якій народжується донька з синдром Дауна, й пропонує читачам повірити, що така дитина - це дар...

 • Презентація книги Дороти Тераковської "Мишка"

  Сердечно запрошуємо Вас на презентацію унікальної книжки - українського перекладу повісті Дороти Тераковської "Мишка".

 • «Грані-Т» і Польський Інститут у Києві презентують книжку Дороти Тераковської «Мишка»

  13 вересня в Науковій бібліотеці ЛНМУ ім. Данила Галицького відбудеться презентація книжки Дороти Тераковської "Мишка"

 • 24 травня – 1 червня «Грані-Т» запрошують на «Книжковий Арсенал»

  24 травня — 1 червня запрошуємо всіх великих і маленьких читачів відвідати стенд видавництва «Грані-Т» під час фестивалю «Книжковий Арсенал».

 • Новини

 • Вечір польської поезії

  26 липня, о 19:00, у Букарні «Бабуїн» відбудеться Вечір Польської поезії. Цього разу зустріч присвячена Поету, котрий вважав усіх тих, хто читає його вірші, рідними людьми. Він називав себе, «священик, що пише вірші», й не наважувався назвати себе Поетом. Його вірші – сердечна розмова, по-дитячому щира і простодушна. Його творчість адресована всім, хто вміє дивуватися. Мова про уродженця Варшави, польського поета Яна Твардовського, автора збірок «Гербарій» та «Ще одна молитва».  В ролі оповідача виступить українська письменниця й перекладачка – Дзвінка Матіяш.

 • Майбутнє мови

  Коли говоримо про майбутнє родини, маємо на увазі, що діти переберуть наш досвід і продовжать наші традиції. Коли говоримо про майбутнє країни, маємо на увазі, що діти засвоять уроки, зроблять висновки і влаштують своє життя таким, як захочуть. Коли говоримо про майбутнє мови, згадуємо політиків і чиновників, патріотів і перешиванців, українофобів і «москалів». Боремося і «за», і «проти», тоді як істина на поверхні – спочатку є Слово. Для кожного з нас – слово українське. Сьогодні шукаємо його у книжках. Про сучасну дитячу літературу, критерії якісних книг та майбутнє мови розмовляла з головним редактором видавництва «Грані-Т» Наталія Кушніренко.

 • Євген Положій. М’ячі. Київ

  «Я побудував оповідь про Київ на тому, що малі хлопчаки, йдучи Києвом, буцають ногами у скверах каштани, які попадали на землю, – розповів «ZiK» один із авторів антології «Тотальний футбол» Євген Положій. – І чим ближче вони підходять до центрального стадіону, тим більше оновлюється той стадіон. І зі старого Республіканського перетворюється на новий – Олімпійський. Вони потрапляють на цей стадіон уже як гравці, і хтось із них забиває гол, а оцей каштан перетворюється на м’яч, на символ Євро». Щоби підняти настрій нашим читачам, які уважно стежать за футбольними перипетіями, після непростого матчу поміж збірними України та Англії, пропонуємо до їхньої уваги фраґменти з есею Євгена Положія про Київ. У ньому, до речі, письменник розповідає не лише про зірок, команди, уболівальників, але й – що особливо актуально – про суддів :)

 • Сергій Жадан. Чорне золото надії. Донецьк

  Футбольний чемпіонат подарував українцям абсолютно різні емоції: хтось захоплено вболіває за своїх на нових стадіонах, у пабах та вдома перед екранами телевізорів; хтось скаржиться на витрачені мільйони, завищені ціни, зроблені нашвидкуруч ремонти будинкових фасадів, готелів і доріг; хтось не розуміє, як можна грати в футбол, коли є стільки приводів помітингувати під стінами Верховної Ради. Але не забуваймо й про тих, які вміють поєднувати емоції з аналізом і навіть у футболі бачити більше ніж гру і статистику. Саме таких уболівальників «Грані-Т» починають знайомити із фраґментами збірки «Тотальний футбол», до якої ввійшли футбольні і навколофутбольні роздуми чотирьох українських і чотирьох польських письменників. Ясна річ, у день важливого матчу між Україною і Францією, що відбудеться сьогодні в Донецьку, пропонуємо вам уривки з есею Сергія Жадана.

 • «Грані-Т» видадуть антологію «Тотальний футбол», упорядковану Сергієм Жаданом

  Видавництво «Грані-Т» за підтримки Польського інституту в Києві готує до друку антологію «Тотальний футбол», упорядковану письменником Сергієм Жаданом. Збірка вміщує есеї чотирьох українських та чотирьох польських авторів: Сергія Жадана, Євгена Положія, Наталки Сняданко, Сашка Ушкалова, Павла Гюлле, Марека Бєньчика, Наташі Ґерке та Пьотра Сємьона. До цього антологія вийшла в німецькому видавництві «Suhrkamp» та польському «Czarne».

 • Книги «Грані-Т» осучаснюють шкільну програму з літератури

  Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України дякує видавництву «Грані-Т» за «допомогу в забезпеченні закладів освіти сучасною дитячою та культурологічною літературою, що розкриває нові грані творчості українських митців».

 • «Ще одна молитва» Яна Твардовського у книгарні «Є»

  1 червня, в день народження отця Яна Твардовського та перший день літа, у книгарні «Є» (м. Київ, вул. Лисенка, 3) відбулась презентація книги видавництва «Грані-Т» – «Ще одна молитва» Яна Твардовського.

 • Ще?
personspersons/27