«Усе містичне у природі, що стосується людей видатних, невипадкове, це так і має бути, — завважив Дмитро Малаков. — Я не передрікаю, що далі буде, але все можливе…»

Малаков Дмитро Васильович народився 13 жовтня 1937 року в Києві. Освіта вища. Науковець Музею історії Києва.

Від 1970 року публікується в періодиці та наукових збірках.

Автор путівників: "По Брацлавщине" (1982), "По Восточному Подолью" (1988), "По історичних містах Київської Руси" (фото Є. Дерлеменка,1990), "Два береги Збруча" (у співавторстві з О. Крушинською та Ю. Козорізом, 2008); навчального посібника "Нариси з історії Києва" (2002 – у співавторстві з М. Кальницьким та О. Юрковою); альбомів: "Георгій Малаков" (1984), "Киев Михаила Булгакова" (1990, 1993 – у співавторстві з А. Кончаковським), "Печерськ" (1996), "Книжкові знаки Георгія Малакова" (1998), "Тут був Євбаз, а потім – площа Перемоги" (2004), "Київ. 1939-1945" (2005), "Немирів у малюнках Георгія Малакова" (2008), "Минувшина Немирова" (2008), "Городецький. Виклик будівничого" (текст – 2008); монографій: "Архітектор Городецький" (1999) та "Особняки Києва" (2004 – у співавторстві з О. Друг); спогадів "Оті два роки… У Києві при німцях" (2002) та "Кияни. Війна. Німці" (2008).

 • Малаков Дмитро В матеріалах сайту:

 • Про нас пишуть

 • Неперевершеному Городецькому — 150!

  Волею долі та історичних реалій, творчий доробок Владислава Городецького — одного з найвідоміших і найпопулярніших київських архітекторів минулого — належить Україні, Польщі та Ірану. Кожна з цих країн може пишатися архітектурною спадщиною, яку він залишив. А ми вкотре згадуємо його, цього разу — з нагоди 150-річчя від дня народження.

 • Події

 • Дмитро Малаков розповість про таємниці Києва Городецького

  27 березня у столичному креативному просторі «Часопис» (вул. Льва Толстого, 3) до 150-річчя з дня народження архітектора Владислава Городецького відомий краєзнавець Дмитро Малаков розповість про таємниці Києва, пов’язані з геніальним архітектором.

 • Новини

 • На «Мапі вихідного дня» місце спокою і тиші

  Прохолодні дощі над Україною надихнули нас на створення незвичайного і трохи меланхолійного маршруту. Подорож недалека і недовга, однак вона змусить вас поринути у спогади, роздуми про вічність і швидкоплинність життя. Саме такі думки супроводжують більшість відвідувачів кладовищ. Тож, якщо ви не боїтесь зустрічі з далеким минулим, ця мандрівка для вас.

 • Зустріч із Владиславом Городецьким на «Мапі вихідного дня»

  Цими вихідними гранівська «Мапа вихідного дня» запрошує всіх на київські зустрічі з Владиславом Городецьким. Цей митець залишив у спадок прийдешнім поколінням киян неабиякий творчий доробок, який і досі вражає своєї незвичайністю, казковістю та прогресивністю поглядів.

 • 60 хвилин для Дмитра Малакова

  27 березня в «Часописі» Дмитро Малаков розповів про Таємниці Києва Городецького. Надзвичайна ситуація, що й досі панує в місті, знову далася взнаки: через «корки» лектор зміг прибути на місце зустрічі на 60 хв. пізніше, ніж було заплановано.

 • А кажуть, що українці не читають...)

  Нам дуже приємно, що багато друзів видавництва «Грані-Т» завітало до нашого стенду. І дорослі, і малята знайшли собі книги до душі.Сподіваємося і надалі радувати усіх наших друзів цікавими книгами, красивими ілюстраціями і якісною поліграфією.Приходьте до нас іще!

 • «Грані-Т» у мистецькій акції «Київ весняний»

  У музеї видатних діячів української культури Лесі Українки, М. Лисенка, П. Саксаганського, М. Старицького відбулася мистецька акція «Київ весняний», організована Президентським фондом Л. Кучми «Україна». Видавництво «Грані-Т» виступило партнером акції, присвяченої Дню Києва.

 • Презентація альбому «Городецький. Виклик будівничого»

  25 вересня галереї «Боттега» відбулася презентація альбому «Городецький. Виклик будівничого»

 • «Грані-Т»: подвійна нагорода!

  18 серпня відбулося офіційне оголошення результатів конкурсу «Краща книга України» у рамках ІV Київської міжнародної виставки-ярмарки.

 • Ще?
personspersons/26