«У мух на стелі всі пісні звучать догори дриґом»

Народився 3 травня 1933 року в Слокській волості Ризького повіту (Латвія).

Закінчив Тукумську середню школу (1952), філологічний факультет Латвійського університету (1959) та Вищі літературні курси при Інституті світової літератури ім. О. М. Горького (1964) в Москві.

Публікувався з 1961 року.

Один із найвідоміших у світі і найпопулярніших у себе на батьківщині латвійських письменників.

Публіцист, деякий час займався політикою. За його сценаріями на Ризькій кіностудії були зняті два фільми: «Хлопчина» (1977) і «Вій, вітерець!» (1973).

Помер 27 лютого 2013 в Ризі.

  • Зієдоніс Імант В матеріалах сайту:

  • Події

  • У Музеї Тичини відкриється виставка ілюстрацій Надії Дойчевої-Бут

    18 травня за підтримки видавництва «Грані-Т» в Літературно-меморіальному музеї-квартирі Павла Тичини відкриється персональна виставка ілюстрацій київської художниці Надії Дойчевої-Бут «Крила». «Коли буденність заполоняє і здається неможливим  змінити реальний хід подій,  варто хоча б тимчасово «вимкнути» в собі дорослого і втекти у світ фантазій і марень, світ людських істот, які ще не втратили здатність літати уві сні», — пояснює концепцію виставки художниця.

  • Новини

  • Надія Дойчева навчить дітей малювати диво-слонів

    19 червня об 11:00 в Літературно-меморіальному музеї Павла Тичини (м. Київ, вул. Терещенківська, 5) розпочнеться майстер-клас художниці Надії Дойчевої-Бут із малювання диво-слонів. Нагадаємо, що нині в Музеї Тичини триває перша персональна виставка Надії «Крила».

  • Ще?
personspersons/21