«Саме мистецтво насичує географічний простір, роблячи його простором для мандрів. І сприймати його найкраще «у контексті». Давньоруські фрески оживають у Софійському соборі, образи святих – у затишних дерев'яних церковцях та пишних барокових костелах, полотна імпресіоністів – в музеї Д'Орсе, фантазії Далі – у його рідному Фігейрасі, а мікеланджелівська П'єта – у Флоренції. І де ще так проберуть до самого серця звуки органу або дримби, як не у похмурому готичному соборі та на сонячній карпатській полонині…»

Олена Крушинська (19.10.1978 р.) народилася у Києві, який вважає найгарнішим містом у світі. Кандидат хімічних наук (закінчила хімічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка, у 2005 році захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю «аналітична хімія»), володіє англійською і французькою мовами. Найбільша пристрасть – автомандри архітектурними пам'ятками України, від знаних шедеврів до нікому не відомих споруд. Кредо автомандрівника виклала у статті «Філософія автомандрів, або Чому ми це робимо?» (http://www.lvivrem.org.ua/offtopic/publications/avtomandry.htm). Подорожує також Карпатами – пішки, Дністром – на катамарані, печерами – навколішки, Європою – автобусами і літаками.З 2005 року – кореспондент журналів «Міжнародний туризм», «WelcometoUkraine», автор низки публікацій у виданнях «Газета по-киевски», «Дзеркало тижня».

Автор сайту «Львівські ремінісценції» – фотогалереї неофіційного Львова: http://www.lvivrem.org.ua

З 2006 року працює над проектом, на реалізацію якого виборола грант Президента України для обдарованої молоді. Основними результатом його виконання став авторський сайт «Дерев'яні храми України» – перший веб-ресурс, присвячений українській дерев'яній архітектурі http://www.derev.org.ua

  • Крушинська Олена В матеріалах сайту:

  • Новини

  • Всі на книжкові вакації!

    Уже скоро, зовсім скоро, ще трішечки і… відпочинок! Ми всі чекаємо літа, щоб погрітися на сонечку, скупатися в морі, піднятися в гори, а може, просто залізти під м’якесеньку ковдру і нарешті виспатись. За версією видавництва «Грані-Т», найкращий відпочинок цього літа не відбудеться без книжки :) Тож, якщо ви ще не обрали ту єдину (а, може, і не єдину), яку прочитаєте під час літнього відпочинку, яку покладете до валізи і повезете до моря, яка буде завжди поряд у найприємніші моменти літа-2012, пропонуємо огляд, який допоможе зробити цей важливий вибір.

  • Найбільша в Україні одночасна автограф-сесія авторів та художників видавництва «Грані-Т»

    19 грудня 2007 року відбулася Найбільша в Україні одночасна автограф-сесія авторів та художників видавництва «Грані-Т»

  • Ще?
personspersons/19