«Я став художником завдяки чорно-білій книжечці казок. У третьому класі захворів і, щоб убити час, почав з неї перемальовувати. Мріяв бути великим художником – таким, щоб на всю стіну, але зрозумів, що ілюстрація – не гірший простір для вираження. Дитяча ілюстрація – не зовсім для дітей. До неї підхід спеціальний, бо треба, щоб дитині запало в око, а батькам захотілося купити (джерело «Високий замок»)»

Кость Лавро народився 11 березня 1961 р. на Полтавщині. Український книжковий графік.

Закінчив Республіканську художню середню школу та факультет художнього оформлення книги Української академії друкарства. Член Спілки художників України. Лауреат Національної Премії України ім. Тараса Шевченка.

У своїх роботах поєднав засадничі постулати українського авангарду 1920-х років з найтиповішими рисами українського народного малярства. Роботи Костя Лавра неодноразово входили до каталогів виставок дитячої книги у Болоньї, Братиславі тощо.

  • Лавро Кость В матеріалах сайту:

  • Новини

  • Олесь Ільченко: «В Україну не тяжко повертатися. Тяжко бачити, що нічого не змінюється» (ФОТО)

    1 червня у Літературно-меморіальному музеї-квартирі Павла Тичини відбувся творчий вечір Олеся Ільченка, який ось уже близько року мешкає в Женеві. Письменник читав нові есеї і поезії, а також відповідав на запитання читачів, які стосувалися творчості та життя за кордоном, європейської передбачуваності, товариства ім. Карла Ліннея, швейцарської зими, корупції, молока, і, звісно, здобутків і втрат Києва. Модерувала вечір журналіст Валентина Клименко.

  • Олесь Ільченко в Києві!

    1 червня, о 19:00, в Літературно-меморіальному музеї-квартирі Павла Тичини відбудеться творчий вечір письменника Олеся Ільченка. Поет, прозаїк і сценарист, який уже близько року як мешкає в Женеві, знову завітав до рідного міста. Не надовго, але не з порожніми руками…

  • Ще?
personspersons/181