«Найкраще натхнення для ілюстратора – це талановиті тексти. Коли читаєш якісну літературу, образи народжуються самі собою. Якщо ж твір автора не надихає – доводиться закликати на допомогу всі свої творчі ресурси, щоб створювати образи, які могли би бути, якби твір «чіпляв». Але, звичайно, моя думка з приводу таланту письменника не «істина в останній інстанції» – можливо, просто розбіжність смаків і світовідчуття. Так що немає кращого для роботи, ніж «відчуття ліктя» з автором. Коли малюю – намагаюся, щоб кожна ілюстрація була цільною картинкою, яка довершена в контексті, але й узята в рамочку милує око. Може, це й не часто виходить, – але, як мовиться, будемо намагатися :)»

Народилася 18 червня 1979 року.

Закінчила художню школу, відтак у м. – Черкаси училище за спеціальністю художньо-декоративний розпис, у 18 років переїхала до Києва, 6 років працювала художником-мультиплікатором на київській студії «Борисфен-Лютес», відтак стала студенткою поліграфічного факультету КПІ.

За фахом художник-ілюстратор. Ще на третьому курсі почала працювати за спеціальністю, ілюструвала дитячі журнали «Стежка», «Професор Крейд», «Пізнайко», літературний журнал  «Дніпро». Співпрацює з видавництвами «Грані-Т», «Скай хорс». Улюблена техніка – олійний живопис. Також працює в графічних комп'ютерних програмах, однак перевагу віддає «живому» виконанню. «Люблю малювати для себе і з натури, ось тільки після народження дитини на це залишається не дуже багато часу», – зізнається художниця.

Сайт художниці www.olgakuznetsova.kiev.ua

 • Кузнєцова Ольга В матеріалах сайту:

 • Новини

 • Чи переможе електронна книга друковану?

  Це запитання останнім часом звучить напрочуд часто, однак актуальності не втрачає. Кількість читачів, які купують букрідери, зростає – та чи вистачає вітчизняному читачеві електронних книжок українською мовою? І що особливо цікаво: чи буде електронним майбутнє книжок для дітей? Принаймні всі експерти «Граней-Т» налаштовані оптимістично: діти й надалі матимуть змогу не просто читати книжки, а й розглядати, гортати, шелестіти ними, торкатися до них і навіть їх… гризти.

 • В чому особливість сучасних дітей?

  Сучасні діти добре поінформовані, «комп’ютеризовані», вільні від стереотипів, розумні, не закомплексовані, псевдобезпритульні та динамічні. На актуальне запитання відповідають автори «Граней-Т»: письменники Олесь Ільченко, Лариса Денисенко, Галина Вдовиченко, Зірка Мензатюк, Леся Воронина, Андрій Кокотюха, Іван Андрусяк, Ірен Роздобудько, Оксана Лущевська, Наталя та Валерій Лапікури, Леонід Сорока, художники Ольга Кузнєцова, Надія Дойчева-Бут, Ольга Гаврилова, Ольга Московченко і казкотерапевт Катерина Єгорушкіна.

 • Якою має бути сучасна дитяча книжка?

  Автори, художники та експерти «Граней-Т» розмірковують про те, якими сьогодні мають бути книжки для дітей. Своїми думками діляться Галина Вдовиченко, Надія Дойчева-Бут, Андрій Кокотюха, Леся Воронина, Ірен Роздобудько, Олесь Ільченко, Катерина Єгорушкіна, Степан Процюк, Оксана Лущевська, Ольга Московченко, Леонід Сорока, Ольга Кузнєцова, Наталя та Валерій Лапікури.

 • Знайомтеся: чупакабра!

  Дивовижна казкова істота чупакабра стала останнім часом всезагальною улюбленицею – про неї розповідають у новинах, шепочуться бабці на лавочках, дискутують учені, у неї граються діти, її побоюються, нею захоплюються – одне слово, вона скрізь…

 • Майбутнє мови

  Коли говоримо про майбутнє родини, маємо на увазі, що діти переберуть наш досвід і продовжать наші традиції. Коли говоримо про майбутнє країни, маємо на увазі, що діти засвоять уроки, зроблять висновки і влаштують своє життя таким, як захочуть. Коли говоримо про майбутнє мови, згадуємо політиків і чиновників, патріотів і перешиванців, українофобів і «москалів». Боремося і «за», і «проти», тоді як істина на поверхні – спочатку є Слово. Для кожного з нас – слово українське. Сьогодні шукаємо його у книжках. Про сучасну дитячу літературу, критерії якісних книг та майбутнє мови розмовляла з головним редактором видавництва «Грані-Т» Наталія Кушніренко.

 • Дитяча поезія та картопляні кораблики на «Країні Мрій» (ФОТО)

  22-23 червня на Співочому полі в Києві відбувся IX етнофестиваль «Країна Мрій». В рамках літературної частини фестивалю поети Леся Мовчун та Сергій Пантюк читали вірші для малечі, а Лана Світанкова навчила всіх мрійників готувати картопляні кораблики «Кармінові вітрила» та «Потату від Тара-пати».

 • Ще?
personspersons/130