«Мені просто дуже приємно думати, що мої книжки перекладені й будуть читатися в Україні. Будь-який письменник мріє про розуміння, але що за цим стоїть, пояснити не може. Я не виняток. Читач вичитує те, що хоче й може. На те він і читач»

Марина Аромштам народилася 1960 року.

Закінчила відділення початкових класів педагогічного факультету Московського державного інституту. Фіналіст Московського конкурсу «Вчитель року» (1997).

З 2000 року – головний редактор газети «Дошкільна освіта». 2002 року стала лавреатом конкурсу «Ґрант Москви» в царині гуманітарних наук. Автор книг із педагогіки й методики навчання: «Дитина й дорослий у педагогіці переживання», «Дім, у якому живе маля», «Азбучні казки. Методика образного навчання грамоті» та інших.

2008 року стала лавреатом Великої премії Національної дитячої літературної премії «Заповітна мрія» за накращий твір для дітей середнього і старшого дошкільного віку (повість «Коли відпочивають янголи»). Ця ж повість 2010 року стала «Білою вороною» – удостоєна однієї з найпрестижніших у Європі в царині літератури для дітей відзнак Мюнхенської юнацької бібліотеки.

 • Аромштам Марина В матеріалах сайту:

 • Про нас пишуть

 • Педагогічна цінність «любити дітей» — проти педагогічної професійності?

  Нещодавно завершився «Всеукраїнський конкурс на найкращий конспект уроку з позакласного читання у 5—9 класах загальноосвітніх навчальних закладів у 2011—2012 н. р.». Конспекти надіслані, прочитані, переможців визначено і нагороджено, та це не кінець. Аналізувати вчительські конспекти і робити висновки стосовно професійності вітчизняних освітян взялася головний редактор «Граней-Т» Олена Мовчан на сторінках газети «День».

 • Рік Старого Лікаря, або Як любити дітей

  Сейм Республіки Польща одностайно ухвалив оголосити наступний рік — Роком Януша Корчака, відомого у всьому світі польського письменника та педагога. Януш Корчак —літературний псевдонім, що його взяв собі Генріх Ґольдшміт, поляк єврейського походження, лікар за освітою, який значну частину свого життя присвятив вихованню знедолених дітей, а вони за це прозвали його Старим Лікарем.

 • Марина Аромштам: «Усе могло скластися інакше, якби…»

  Книжковий портал «Буквоїд» опублікував рецензію на книгу Марини Аромштам «Коли відпочивають янголи». «Тут і сімейні драми з розлученнями-коханнями й дитячими переживаннями з цього приводу, і лицарські подвиги порятунку принцес від Дреґона й жабастих, і перші кохання і залицяння «раннього пубертату», і взагалі конфлікти всіх можливих рівнів: батьків із дітьми, дітей між собою, вчителів усередині системи, самої системи проти вчителя».

 • Марина Аромштам. "Коли відпочивають янголи"

  Інколи мені здається, що найпоширенішою культурною «роздратованою» фразою є «Не лізь у душу!».

 • Новини

 • Марина Аромштам: «Кому цікава книга, того я і вважаю своїм читачем»

  Російська письменниця й педагог Марина Аромштам в ексклюзивному інтерв’ю «Граням-Т» розповіла про літературу для дітей і літературу про дітей, імідж письменниці-вчительки, високі помилки, сучасних дітей, українські корені, помаранчевий відтінок і легкий доторк мови.

 • До відома наших авторів та читачів

  Поширилася інформація про те, що видавництво «Грані-Т» припинило свою діяльність. Ми дуже любимо наших авторів, читачів, партнерів і те широке коло людей, які стали нашими друзями, тому вважаємо за потрібне спростувати ці плітки і повідомляємо, що видавництво «Грані-Т» аж ніяк НЕ ПРИПИНЯЄ свою роботу, а просто йде на літні канікули.

 • Ще?
personspersons/116