«Писання для мене – основне заняття. Коли я маю творчий задум, тоді всі думки та події відбуваються в його рамках, стаються і вивершуються за логікою розвитку цього задуму. Іншими словами, що б я не робила – я завжди пишу. І, разом з тим, моє писання ніколи не зводиться лише до створення одного оповідання чи повісті. Це завжди частина чогось набагато більшого. «Самореалізація» у писанні для мене завжди межує із самоусуненням. Це як викликати з іншого світу великого екзотичного привида, тікати від нього через усе місто (аби всі його побачили), а потім вчасно сховатися, щоби він зник не знищивши мене. Писати означає передовсім дослухатися, простежувати і погоджуватися. Із логікою слова, із логікою мови, із логікою символічних значень тощо. Погоджуватися у дев'яносто дев'яти пунктах, залишаючи для себе заповітний пункт сто, в який і потрібно вкласти піщинку власної неповторності. Література для мене – це мова, якою світ говорить зі мною, а я – зі світом. Моє письмо – фіалковий колір. Я пишу, щоб у всесвітній картині не бракувало фіалкового»

Галина Ткачук народилася 27 серпня. Авторка поезії та прози, зокрема для дітей. Випускниця Національного університету «Києво-Могилянська академія». Літературознавець. Читає книжки та вигадує історії скільки себе пам'ятає.

Авторка книжок "Біле благо" (поезія, 2003), "Славка" (повісті та оповідання, 2006), "Я та інші красуні/Ja i inne piękności" (поезія, 2011), "Вікно до собаки" (повість для дітей, 2011), "Найкращі часи" (оповідання, 2012). Стипендіатка Міністра культури і національної спадщини Республіки Польща «GAUDE POLONIA - 2011». Володарка першої премії Всеукраїнського конкурсу на найкращі твори для дітей «Золотий лелека» та відзнаки дитячого журналу "Ангелятко" "Золота пір'їнка".

Галина Ткачук  у Національному музеї народного мистецтва Гуцульщини та Покуття

 • Ткачук Галина В матеріалах сайту:

 • Про нас пишуть

 • Галина Ткачук: «Головне — творча енергетика, що живе у світі дитинства»

  Сайт «ВВС Україна» знайомить читачів з молодою письменницею, авторкою книги «Вікно до собаки», Галиною Ткачук. Назва як і сама повість досить дивна і незвична – адже саме таку ціль ставила перед собою письменниця. І вона її досягла! Тож коли книга вже була написана і готувалась до друку, Галина сама здивувалась: «Боже, це ж треба було таке вигадати!»

 • Добрі книжкові подарунки, або Три незамінні речі

  Друг читача опублікував кілька нотаток про «равликів», «королів» і любов. Саме за такими критеріями рецензент видання Христя Нечитайко поділила дитячі книжки на три категорії.

 • Галина Ткачук: «У Польщі до мистецтва слова ставляться набагато спокійніше»

  У «Літературній Україні» з’явилось інтерв’ю з молодою письменницею, авторкою пригодницької повісті «Вікно до собаки» та літературознавцем Галиною Ткачук. У ньому йдеться про відвідини західних сусідів і про їхній вплив на творчість, про нові книжки і творчі плани, а також про різницю між українським та польським літературним життям.

 • Три книжки «Граней-Т» – претенденти на премію «Книга року ВВС- 2011»

  Книжкова премія ВВС Україна «Книга року ВВС-2011» представляє претендентів на перемогу – «Вікно до собаки» Галини Ткачук, «Чи шкідливо ходити покрівлями гаражів?» Марини Павленко та «На межі можливого» Олекси Білоброва. Подаємо відгуки на книжки одного з експертів конкурсу, професора Києво-Могилянської Академії, автора «Граней-Т» Віри Агеєвої.

 • Галина Ткачук: «Молодий письменник – це окремий жанр»

  Маючи п’ять книжок у профайлі й «дорослий», виразний і впізнаваний авторський стиль, письменниця давно зайняла окрему нішу в сучасній українській літературі, втім, і досі залишаючись у розряді «молодих» письменників.

 • Події

 • «Грані-Т» на «Книжкових контрактах»

  З 18 до 20 грудня в Українському домі (вул. Хрещатик, 2) відбудеться II Київська міжнародна книжкова виставка-ярмарок «Книжкові контракти». В рамках виставки видавництво «Грані-Т» проведе автограф-сесії перекладачів Галини Кирпи та Дмитра Чередниченка, письменників Сергія Пантюка, Анатолія Дністрового, Дзвінки Матіяш, Міли Іванцової, Івана Андрусяка, Галини Ткачук, Наталі та Валерія Лапікурів, автора путівників Дмитра Антонюка.

 • Графік заходів «Грані-Т» на Чотирнадцятому Київському міжнародному книжковому ярмарку «МЕДВІН»

  Пропонуємо нашим читачам графік заходів «Грані-Т» на Чотирнадцятому Київському міжнародному книжковому ярмарку «МЕДВІН».

 • Галина Ткачук і «Грані-Т» відвідають Херсон

  30 вересня письменниця Галина Ткачук та видавнитво «Грані-Т» відвідають місто Херсон. Гості презентуватимуть дитячу книгу письменниці – пригодницьку повість «Вікно до собаки» (перша премія конкурсу «Золотий лелека»).

 • У селі Хотів відбудеться презентація книги «Вікно до собаки»

  18 вересня (у неділю) у Хотів завітає видавництво «Грані-Т». На події, приуроченій святу села Хотів, з 11:00 по 15:00 буде розгорнуто Літературний майданчик, де наше видавництво презентуватиме книгу «Вікно до собаки». 

 • Новини

 • Книжкова виставка-ярмарок до Дня знань (ФОТО)

  Серед відвідувачів книжкової виставки-ярмарку, яка тривала із 29 серпня до 1 вересня в Українському домі, звісно ж, переважали батьки і діти. Перші шукали нових книжок для нового навчального, а отже, і книжкового року, другі хотіли знайти не стільки корисне, як цікаве, тому запитували, чи немає у «Граней-Т» книжечок про мишок, піратів, принців і принцес, а ще таких, щоб із гарними малюнками і пригодами. І всі ці книжечки – і для дорослих, і для малечі – старанно підписували невтомні автори «Граней-Т». Приємні, теплі, радісні миті цієї книжкової виставки зберегли для вас наші фотографи.

 • Готуємося до школи: «Грані-Т» на книжковій виставці-ярмарку в Українському домі

  Із 29 серпня до 1 вересня під патронатом Державного комітету телебачення і радіомовлення України у столичному Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» відбудеться щорічна книжкова виставка-ярмарок до Дня знань. «Грані-Т» запрошують батьків і читачів, які відповідально готуються до нового навчального року, завітати на наш стенд, де можна буде не лише придбати книжки за видавничими цінами, але й отримати автографи відомих письменників, художників та перекладачів.

 • «Грані-Т» і Галина Ткачук дарують шибайголовам «Вікно до собаки»

  «Ух ти! Справжній шибайголова!» – скажете ви про когось, хто викликає правдивий захват своїми хвацькими, хоча, може, й трохи по-доброму збитошними вчинками. Та чи знаєте ви, що не лише деякі люди, а й книжки можуть бути справжніми шибайголовами? Такими, що, читаючи їх, хочеться якоїсь миті примружити очі від захвату, набрати в легені якомога більше повітря й із задоволенням видихнути: «Ух ти!!!» Саме така книжка щойно з’явилася друком у видавництві «Грані-Т» – повість Галини Ткачук «Вікно до собаки».

 • До відома наших авторів та читачів

  Поширилася інформація про те, що видавництво «Грані-Т» припинило свою діяльність. Ми дуже любимо наших авторів, читачів, партнерів і те широке коло людей, які стали нашими друзями, тому вважаємо за потрібне спростувати ці плітки і повідомляємо, що видавництво «Грані-Т» аж ніяк НЕ ПРИПИНЯЄ свою роботу, а просто йде на літні канікули.

 • Всі на книжкові вакації!

  Уже скоро, зовсім скоро, ще трішечки і… відпочинок! Ми всі чекаємо літа, щоб погрітися на сонечку, скупатися в морі, піднятися в гори, а може, просто залізти під м’якесеньку ковдру і нарешті виспатись. За версією видавництва «Грані-Т», найкращий відпочинок цього літа не відбудеться без книжки :) Тож, якщо ви ще не обрали ту єдину (а, може, і не єдину), яку прочитаєте під час літнього відпочинку, яку покладете до валізи і повезете до моря, яка буде завжди поряд у найприємніші моменти літа-2012, пропонуємо огляд, який допоможе зробити цей важливий вибір.

 • На скайп-зв’язку Галина Ткачук

  У травні Тростянецька районна бібліотека для дітей запросила учнів 5-Б класу спеціалізованої школи №2 для скайп-спілкування з молодою і талановитою письменницею Галиною Ткачук, авторкою захопливої повісті для дітей «Вікно до собаки».

 • Ще?
personspersons/114