«Коли людина читає багато книжок протягом року, це свідчить про те, що їй властивий вид дозвілля «читання». А читання як хобі є абсолютно унікальним, адже це одна з небагатьох речей, що дозволяє залишитися наодинці з собою. Це і ментальна подорож, тому що людина, читаючи, потрапляє в інші світи. Крім того, це досвід тиші, мовчання та розмови із самим собою. В сучасному світі людина не так часто має таку можливість. Читання потрібне, корисне, і його нічим не можна замінити (Джерело: www.openstudy.org.ua)»

Літературний оглядач інтернет-видання «Українська правда. Життя» та журналу культурного супротиву «ШО», перекладач, ведуча «Українського літературного подкасту».

Киянка. Випускниця Київського національного лінгвістичного університету (факультет французької мови).

Член журі премії «Книга року Бі-Бі-Сі» 2010 та 2011 року.

Любителька культури Франції, французької літератури початку ХХ століття, моди 20-30 років, футуризму, поезій Шарля Бодлера, Богдана-Ігора Антонича та Володимира Маяковського.

Перекладач видання Сьорана (Еміля Чорана) «Допінґ духу».

 • Славінська Ірина В матеріалах сайту:

 • Про нас пишуть

 • «Допінґ духу» — порція добірного інтелектуалізму в подарунок

  Art Ukraine запропонував свій перелік найкращих книжок, які не тільки стануть окрасою домашніх книжкових полиць, а й можуть потішити якісним і цікавим текстом. У топ 10 потрапило видання видавництво «Граней-Т» «Допінґ духу» — вибрані твори знакового французького есеїста румунського походження Сьорана (Еміля Чорана).

 • Віра Агеєва: Сьогодні "я – феміністка" може сказати лише інтелектуалка

  Ми живемо в добу тотального "пост". Відбувся постмодернізм, і ніхто не знає, що далі за ним. Ніби відбувся фемінізм, але є так звана національна специфіка. За моїми спостереженнями, українці дуже люблять з тією специфікою мучитися.

 • Події

 • Ірина Славінська відвідає Львів

  1 грудня 2011 року перекладач, критик і журналіст Ірина Славінська відвідає Львів, де презентуватиме перший переклад в Україні вибраних есеїв Сьорана «Допінґ духу», що побачив світ у видавнитцві «Грані-Т».

 • Графік заходів «Грані-Т» на Чотирнадцятому Київському міжнародному книжковому ярмарку «МЕДВІН»

  Пропонуємо нашим читачам графік заходів «Грані-Т» на Чотирнадцятому Київському міжнародному книжковому ярмарку «МЕДВІН».

 • «Грані-Т» презентують «Допінґ духу» Сьорана

  3 листопада в Національному музеї літератури (Київ, вул. Б.Хмельницького, 11) видавництво «Грані-Т» презентує вибрані есеї («Допінґ духу») знакового французького філософа румунського походження Сьорана (Еміля Чорана).

 • Анатолій Дністровий зустрінеться зі старшокласниками та вчителями Херсону

  1 листопада письменник і PR-директор видавництва «Грані-Т» Анатолій Дністровий завітає до Херсону, де на на кількох зустрічах зі старшокласниками, вчителями та читачами презентуватиме свою книгу «Письмо з околиці» та останні новинки видавництва «Грані-Т»: «Допінґ духу» Сьорана, «Червоний Князь» і «Криваві землі» Тимоті Снайдера, а також антологію сучасної німецької літератури «Вертиголов», яку уклали Неля Ваховська та Денні Клаппер.

 • Новини

 • Книжкова виставка-ярмарок до Дня знань (ФОТО)

  Серед відвідувачів книжкової виставки-ярмарку, яка тривала із 29 серпня до 1 вересня в Українському домі, звісно ж, переважали батьки і діти. Перші шукали нових книжок для нового навчального, а отже, і книжкового року, другі хотіли знайти не стільки корисне, як цікаве, тому запитували, чи немає у «Граней-Т» книжечок про мишок, піратів, принців і принцес, а ще таких, щоб із гарними малюнками і пригодами. І всі ці книжечки – і для дорослих, і для малечі – старанно підписували невтомні автори «Граней-Т». Приємні, теплі, радісні миті цієї книжкової виставки зберегли для вас наші фотографи.

 • Готуємося до школи: «Грані-Т» на книжковій виставці-ярмарку в Українському домі

  Із 29 серпня до 1 вересня під патронатом Державного комітету телебачення і радіомовлення України у столичному Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» відбудеться щорічна книжкова виставка-ярмарок до Дня знань. «Грані-Т» запрошують батьків і читачів, які відповідально готуються до нового навчального року, завітати на наш стенд, де можна буде не лише придбати книжки за видавничими цінами, але й отримати автографи відомих письменників, художників та перекладачів.

 • VІІI Київська міжнародна виставка-ярмарок в обличчях

  Із 17 до 20 травня в Українському домі проходила VІІI Київська міжнародна виставка-ярмарок. Біля стенду видавництва «Грані-Т» в ці дні було не лише багато дорослих та маленьких читачів, але й письменників, які розповідали про свої новинки, ділилися творчими планами, рекомендували книги для читання влітку і, звісно, роздавали автографи.

 • «Грані-Т» на VIII Київській міжнародній виставці-ярмарку

  «Грані-Т» у рамках VIII Київської міжнародної виставки-ярмарку, що відбудеться 17-20 травня в «Українському домі» (вул. Хрещатик, 2), запрошують усіх книгоманів завітати на видавничий стенд (центральна зала, перший поверх, стенд №10). На нашому стенді ви зможете придбати книги за видавничими цінами, отримати автографи улюблених письменників, ознайомитися з видавничими новинками і загалом цікаво та весело провести свій час.

 • Ірина Славінська прокоментувала фільм «Апокаліпсис по Сьорану»

  28 січня у книгарні «Чулан» показали румунський документальний фільм «Апокаліпсис по Сьорану». Кінопоказ став нагодою відсвяткувати появу в продажу збірки есеїв Еміля Чорана (Сьорана) «Допінґ духу». Фільм коментувала перекладач Ірина Славінська.

 • Ірина Славінська презентувала «Допінґ духу» у Дніпропетровську (ПОДКАСТ)

  21 січня в Дніпропетровську (галерея-книгарня «Чорна ящірка») відбулася презентація збірки есеїв Еміля Чорана / Сьорана «Допінґ духу». Участь у розмові взяла перекладачка представленої книжки Ірина Славінська. Модератором виступила Вікторія Наріжна – перекладачка та поетка.

 • «Допінґ духу» у Львові

  На початку грудня у Львові в літературному кафе «Кабінет» відбулася розмова про Еміля Сьорана. У ній взяли участь модератор Юрій Кучерявий і перекладач книжки вибраних есеїв Сьорана «Допінґ духу» Ірина Славінська.

 • Більше ніж співпраця

  В Україні діє низка культурних центрів різних країн. А значно більше – посольств, які мають опікуватися, зокрема, і культурним взаємозбагаченням. У деяких країнах потужно працюють фонди підтримки перекладів, які сприяють і виданню перекладів українською. Кожна така інституція прямо чи опосередковано причетна до культурного життя українців, хоча й, закономірно, пропаґує «продукти» саме своєї країни.

 • Книжки й автори «Граней-Т» на листопадовому «Медвіні»

   Із 10 по 13 листопада в Києві проходила ХIV Міжнародна виставка-ярмарок «Медвін: книжковий світ-2011». В рамках «Медвіна» видавництво «Грані-Т» влаштувало автограф-сесії знаних авторів та презентації своїх новинок.

 • Ще?
personspersons/113