«Література для мене – неймовірна насолода та спосіб пізнавати світ і людей. Читати – ніби дихати: якщо не прочитаю хоча б оповідання в день – просто задихаюся від емоційного голоду. Отож, перефразовуючи Декарта, «Читаю, отже існую». Читати з донею – ніби мандрувати разом: захопливо і пізнавально. Книжка – затишок зимового вечора, приятель у далекій дорозі, знак, який покаже, хто може стати для мене справжнім другом. Писати – творити диво: дарувати життя і пригоди героям, яких ще зовсім недавно не було»

Народилася 29 квітня 1979 року у Львові.

Закінчила філологічний факультет Львівського національного університету, працювала редактором літературної програми Львівського радіо і передачі для дітей. Зараз працює в Інтернет-виданні ZAXID.NET, разом з чоловіком виховує доньку Вікторію.

Найбільше захоплення – література, а також – класична музика і живопис. Не уявляє собі життя без книжок – воно було б безбарвним і нудним.

Виходом першої власної книжечки «Про Зайчика-Забудька та інші історії» завдячує донечці, для якої насамперед її і писала. Вікторія долучилася також до ілюстрування книжки, оскільки дуже любить малювати, а особливо – малювати зайчиків. Донечка – перший слухач і критик, а головне – найбільше джерело життєвої енергії і сонячного сприйняття світу.

Лауреат ІІ премії  Всеукраїнського конкурсу на найкращі прозові твори для дітей «Золотий лелека» 2008 року.

Співавтор книжки «Різдвяна чудасія» та «Весняної книжки» видавництва «Братське». Переможець конкурсу «Біблійні історії» в номінації «Повість на сюжет з Євангелії» за повість «Ісус у Капернаумі» (1 місце)  і в номінації «Оповідання на сюжет з Євангелії» за оповідання про Рахіль і Ослика «Вхід Господній в Єрусалим» (2 місце).

Коли надходить натхнення, народжуються не тільки казки, а й вірші, як ось цей акровірш:

Визбируєш слова, мов розсипані намистинки,
І знову нанизуєш їх на нитку тоненьку
Рівненько лягають. Схожі, наче сестрички,
Швидко вдягаєш – горнуться коло серця

 • Малетич Наталка В матеріалах сайту:

 • Про нас пишуть

 • Читландія: Мандри з Лі Бо

  Сьогодні пропоную вам разом із дітьми повернутися на 13 століть назад, аби потоваришувати з одним із найвидатніших китайських поетів – Лі Бо, який народився далекого 701 року.

 • Готуємо з Солькою і кухарем Тара-патою

  Пригадую, у дитинстві ми з братом любили "хімічити" на кухні – розтоплювали і варили з цукрового сиропу карамельки, постійно намагалися приготувати власне морозиво. Воно, щоправда, ніяк не замерзало – мабуть, ми надто часто рипали дверцятами морозильника.

 • Чари «Вертихвоста»

  Чи траплялося вам бачити санчата, ковзани і лижі, що їдуть під гору самі? А може, ви зустрічали в кабінеті стоматолога здоровецького бурого ведмедя? А із зеленою красунею-ялинкою, яка мандрує світом поруч із рудим лисом-чарівником, ви знайомі? Якщо ні, то очевидно, ви ще не читали повісті «Вертихвіст», яку написала Валентина Вздульська, а проілюструвала Надія Каламєєць.

 • Конкурси

 • Всеукраїнський конкурс на найкращі прозові твори для дітей «Золотий лелека»

  Активізація розвитку української дитячої літератури, пошуки нових обдарованих авторів, які пишуть для дітей, стимулювання динаміки книжкового ринку.

 • Новини

 • «Гранівська» книжка на Львівському міжнародному дитячому фестивалі

  От ми і повернулися з травневої відпустки! Але про дитячий фестиваль не забули і нагадуємо вам, що...

 • До зустрічі у Львові!

  Видавництво «Грані-Т» вирішило навідати наших львівських «вболівальників» і друзів, тож 27-29 квітня запрошуємо і львівян, і гостей міста до нашого стенду № 128 у львівському Палаці Мистецтв, де стартує 6-й міжнародний дитячий фестиваль.

 • Знайомство з «Гранями» в школі № 4

  20 березня видавництво «Грані-Т» завітало у 2-А клас Тернопільської загальноосвітньої школи № 4. На зустріч з учнями нас запросила завідуюча бібліотеки пані Галина. Представник видавництва Мельник Тетяна провела для діток цікавий урок-презентацію книжкових новинок, котрі побачили світ у нашому видавництві.

 • Зустріч Наталки Малетич з юними тернополянами

  22 березня до Тернополя завітали видавництво «Грані-Т» та львівська письменниця Наталка Малетич з презентацією книжки «Про Зайчика-Забудька та інші історії».

 • Видавництво завітало на «Книжкову толоку»

  16 березня в Миколаєві Львівської області у рамках «Книжкової толоки», що проходить в області уже вп’яте, відбулися зустрічі з дитячою письменницею Наталею Малетич: у загальноосвітній школі села Новосілки-Опаринські Миколаївського району Львівської області та СШ № 2 м. Миколаїв.

 • Зустріч Наталки Малетич у тернопільській школі № 33

  21 лютого в День рідного слова учні тернопільської загальноосвітньої школи № 33 зустрілися з сучасною письменницею Наталкою Малетич. Авторка познайомила школярів з героями своєї книги «Про Зайчика-Забудька та інші історії» та зачитала уривки з неї. Учні молодших класів із захопленням слухали кумедні історії про пригоди зайчика, а наприкінці сипали своїми капосними запитаннями так, що письменниця ледве встигала на них відповідати. Адміністрація школи щиро вдячна пані Наталі за візит і запросила «Грані-Т» ще не раз до них завітати.

 • Свято рідної мови у класичній гімназії

  З нагоди свята рідної мови 21 лютого педагогічний колектив Тернопільської класичної гімназії гостинно відчинив свої двері видавництву «Грані-Т». Відбулось одразу дві зустрічі, на котрих представник видавництва презентувала книги українських письменників.

 • «Грані-Т» завітало до школи № 17 міста Тернополя

  6 лютого учні молодших класів ЗОШ № 17 мали зустріч із представником видавництва «Грані-Т». Школярі мали змогу ознайомитись із різноманітними книжковими серіями, які побачили світ у нашому видавництві, зокрема з «Дитячою іронічною поезією», «Казками народів світу», «Сучасною дитячою прозою», «Книготерапією» та ін.

 • Перша зустріч «Граней-Т» з учнями ЗОШ № 23

  17 лютого видавництво «Грані-Т» вперше завітало до Тернопільської ЗОШ № 23, де представник видавництва презентувала книги для учнів 3-А і 4-А класів. Школярі та вчителі захоплено слухали розповіді про відомих письменників України, зокрема Івана Андрусяка, Галину Малик, Марину Павленко, Наталку Малетич та ін. Відкривали для себе таємничий світ творення її величності Книги. Захоплено розглядаючи книги, дітки ділились своїми враженнями від уроку і пообіцяли, що книга стане їхнім найкращим другом.

 • Наталка МАЛЕТИЧ: «Книга – то свято, яке завжди з тобою: барви малюнків, теплий голос мами, тата чи бабусі»

  Щойно малеча навчилась тримати в ручках ложку, їй пропонують книжку – малесеньку, м’якесеньку, з пищавкою або кишеньками. Таке знайомство не залишить байдужою дитинку, і сприятиме вихованню інтересу до книжок. Про те, як сформувати звичку до читання на все життя, розповідає письменниця Наталка Малетич.

 • Зайчик-Забудько завітав до учнів Львова

  Учора у львівській СШ № 75 ім. Лесі Українки відбулася зустріч з відомою українською письменницею Наталкою Малетич. Авторка презентувала свою книгу «Про Зайчика-Забудька та інші історії».

 • Ще?
personspersons/107