Народився 6 січня 1979 р. у Києві. Навчався в українській школі зі спеціалізованим вивченням англійської мови – в радянські часи унікальній для Києва. З 1995 року  – в Національному Університеті «Києво-Могилянська академія»  на гуманітарному факультеті, спеціалізація історія (захистив диплом про зародження англійської державної традиції в ранньому середньовіччі).  

Під час навчання працював у студентському театрі «Ludus» при академії, в професійному Київському Експериментальному театрі-студії. Навчився ходити на ходулях. Півроку не довчився до магістра, пішов працювати.

Перекладав фільми для «1+1». З 2000 року працював у спортредакції Першого Національного каналу літредактором, редактором, журналістом. Їздив на чемпіонати Європи та світу з легкої атлетики, біатлону. Висвітлював Параолімпіаду в Афінах. Робив кіно про параолімпійців, про 50 років виступів українців на Олімпіадах.

З 2005 року працював на каналі «Мегаспорт». Коментував змагання з біатлону, легкої атлетики, велогонки, важкої атлетики, стрільби з лука, веслування, лижів бігових і гірських, гандболу, боротьби, боулінгу, покеру... Висвітлював Олімпіади в Турині, Пекіні, Ванкувері. Чотири сезони готував і вів аналітичний проект «Спортфайли», присвячений олімпійським видам спорту, змаганням і людям. Писав сценарії та проводив церемонії нагородження «Герої спортивного року», «Афіна».

Має подяку від Прем’єр-міністра, а також стіну, завішану дошками подяки від НОКу за програми,  що три роки поспіль були визнані найкращими тематичними програмами, присвяченими Олімпіському руху в Україні.

Писав вірші і навіть драматичні поеми.

personspersons/105