1 червня в рамках фестивалю «Книжковий Арсенал» українські музиканти на чолі з Едуардом Приступою (гурт «НеДіля») презентували благодійний альбом дитячих пісень «Віршолюбики». До нього ввійшли пісні на вірші сучасних українських і зарубіжних поетів, книжки яких побачили світ у видавництві «Грані-Т».

Натхненник проекту Діля заспівав для маленьких і великих віршолюбиків свій давній «хіт» про молочний зуб, а також довів, що вірш Юрія Бедрика «Три замріяні коти» просто-таки створений для… реґґі! Співачка з Маґадана Solomina вперше виконала українською пісню «Каштани» на слова білоруського письменника Андрея Хадановіча. «Річка» Юліана Тувіма, яку заспівала Росава, й справді нагадує бистрий, та все одно лагідний, гірський потік. А ось «Жаб-птиця» Леоніда Сороки від лідера гурту «OT VINTA» Юрка Журавля й Ореста Криси («Татхагата») перетворилася на справжній рок-н-рол! Нарешті ми почули, як звучить улюблений «поетичний хіт» багатьох дітлахів — ніжна «Тьотя Бегемотя» Юрія Бедрика у виконанні дівчат із гурту «Астарта». Сестри-близнята з дуету «Анна-Марія» у своєму стилі розповіли слухачам, якими різноманітними бувають сім’ї – качині, свинячі, котячі, як у вірші Михаіла Яснова «Отакі сім’ї». А запальні «Мухомори» Івана Андрусяка у виконанні зірки шоу «X-фактор» Олега Кензова приречені злетіти на верхівки хіт-парадів!

 • 3:43
 • 06 червня 2013
 • Про нас пишуть

 • Тьотя Бегемотя, свинка Яринка та інші звірі Юрія Бедрика

  Нещодавно літературний критик Ольга Купріян познайомилась з незвичайною тьотею у блакитнім шарфику та з фініком у роті – Тьотею Бегемотею, леґендою сучасної української літератури для дітей. Незабутня зустріч із справжньою поезією Юрія Бедрика – доброю, мисливою, цікавою, красивою та усміхненою відбулась на сторінках книги «Граней-Т», яка так і називається «Тьотя Бегемотя».

 • «В український музиці для дітей — величезний пробіл» - Едуард Приступа

  Українські музиканти на чолі з Едуардом Приступою (гурт "Неділя") завершили роботу над альбомом дитячих пісень "Віршолюбики". До нього увійшли пісні на вірші сучасних українських і зарубіжних поетів, більшість з яких були надруковані у видавництві "Грані-Т". Про те, як створювали і реалізовували проект, розповів Едуард Приступа у інтерв'ю кореспонденту Gazeta.ua.

 • Події

 • Українські музиканти записали альбом дитячих пісень «Віршолюбики»

  Українські музиканти на чолі з Едуардом Приступою (гурт «Неділя») завершили роботу над альбомом дитячих пісень «Віршолюбики». До нього ввійшли пісні на вірші сучасних українських і зарубіжних поетів, книжки яких побачили світ у видавництві «Грані-Т».

 • Новини

 • Віршолюбики: від музи до музики

  1 червня під час «Книжкового Арсеналу» українські музиканти презентували благодійний альбом дитячих пісень «Віршолюбики». До нього ввійшли українські й зарубіжні поезії, що побачили світ у видавництві «Грані-Т».

child/podcastchild/podcast/3421