Конкурс завершено

Коли надворі холодно й вогко, і не хочеться нікуди висувати свого носика, коли в інтернеті вже все знайдено й хочеться чогось кардинально інакшого, — можна ПИСАТИ ЛИСТИ!

Але не звичайні листи (хоча їх також можна писати дідусям і бабусям, а також друзям за листуванням ;), а листи улюбленим персонажам із улюблених книжок – Стефі й Олянці, Арсенові й Хамідові, Сольці чи Даринці-Жаринці, Івасеві Бурундуку, Уді з «Привіт, це я!», Панові Перевертасу, Тьоті Бегемоті й будь-кому, кого ти знайдеш у наших книжках! Якщо ви вже подружилися, можеш розповісти своєму улюбленцю, як у тебе справи, як життя, що нового, що тебе хвилює, попросити поради й порадити щось йому (скажімо, як вибратися з халепи, в яку він потрапив або який фасон взуття ліпше носити з цією спідничкою ;). Ви можете спілкуватися абсолютно про все на світі, адже це й називається справжньою дружбою!

Тож якщо ти вмієш писати й любиш читати так само, як і ми, якщо ти маєш щось сказати нашим персонажам і хотів (-ла) б це зробити, ось як це можна втілити:

  1. Обери адресата. Це може бути хлопчик або дівчинка, маленьке чи доросле, звірятко чи навіть квітка Волошка, єдина умова – обраний тобою персонаж має бути з книжки видавництва «Грані-Т».
  2. Напиши йому чи їй листа. Обов’язково – паперового, не менш як на сторінку. (Не забувай про правила листування ;) Сфотографуй своє послання й «відправ» адресатові (якщо ти розмістиш його на стіні нашої групи «Вконтакті», наша поштова служба доставить твій лист куди слід ;) Подбай про те, щоб твоє творіння можна було прочитати, не застосовуючи прийомів дешифрування (інакше кажучи, пиши чітко й розбірливо!)
  3. Вкажи в коментарі до листа своє ім’я та вік, а також ім’я адресата і його «адресу» (назву книжки та її автора).

Зверни увагу, для того, щоб узяти участь у конкурсі, потрібно стати учасником нашої групи «Вконтакті». Якщо ж у тебе ще немає сторінки в соціальній мережі, ти можеш попросити когось із батьків розмістити свій лист у нас на сторінці, але за однієї умови: ти повинен (-на) написати листа сам (-а), без допомоги татка й мами!

На переможців, як завжди, чекають призи! По-перше, найкращі, найщиріші, найнезвичайніші листи обов’язково отримають ПИСЬМОВУ відповідь!

По-друге, щотижня ми визначатимемо найкращий лист. Переможця тижня оберемо за кількістю голосів учасників групи, також враховуватимемо грамотність і творчий підхід.

По-третє, автор одного з найкращих листів отримає приз глядацьких симпатій – набір письмового приладдя для написання чарівних листів, а також сертифікат на суму 100 грн на придбання книжок видавництва «Грані-Т».

І нарешті, автор чи авторка найкращого листа отримає суперприз від видавництва «Грані-Т» — подорож до Києва на «Музичні віршолюбики. Приспів» для себе та одного з батьків! 15 грудня 2012 р. ви з мамою чи татом зможете відвідати місто, в якому народжуються твої улюблені книжки, послухати улюблені вірші у виконанні відомих музикантів, побувати на величезному книжковому ярмарку й познайомитися зі справжніми письменниками й поетами!

Отож, ти вже знаєш, що робити — тож і ми, і твої «книжкові» друзі чекаємо на тебе і твої листи з 20 листопада по 10 грудня.

П. С.: А для першого та останнього учасників ми, як завжди, приготували приємні сюрпризи ;)

  • 10 грудня 2012
child/competitionchild/competition/2877