Рожевий Зайчик

  • 7 вересня

Я – Рожевий Зайчик. Один мій знайомий Чорний Кіт якось спробував мене переконати, що рожевими бувають тільки поросятка, а зовсім не зайчики. Нібито рожевих зайчиків не буває взагалі. Але ж я є! Дівчинка Вітуся мене дуже любить і кладе під щічку, коли засинає. Вона пригощає мене соком і цукерками та навіть пере у пральній машинці, коли я забруднюсь.

Я Вітусі дуже вдячний за її ніжні щічки і щовечора розповідаю їй прецікаві історії. Я їх знаю багато-пребагато! І в мене є стільки знайомих зайчиків, що кожен із них може стати головним героєм нової історії. До того ж усі зайчики мають чудернацькі імена.

Як гадаєш, чому Зайчик-Невидимка сумує? Правильно, бо йому допекло його невидиме існування. А Зайчик-Скупердяйчик не любить ділитися цукерками з братиками і сестричками. Зайчик-Всюдиносапхайчик такий допитливий, що знаходить собі не тільки цікавинки, а й халепи та цілі халеписька. І ще стільки зайчиків чекають, коли я про них розповім!

Вітуся із захватом слухає кожну мою історію, і багато чого їй видається знайомим… Адже і вона часом буває полохайчиком, інколи – забудьком, майже щодня – упертюхом і завжди-завжди – мультяйчиком.


characterscharacters/2325