Страусенятко Тась

  • 13 вересня

Я – страусенятко Тась. У мене довга шия, як і має бути, адже я схожий на тата й маму. Вся наша сім’я родом зі спекотної Африки, тому найбільше я люблю не цукерки й печиво, не апельсини чи банани, а лід, бо він холодний.

Ти напевне знаєш, як дуже хочеться пити, коли на вулиці спека. І хочеться неодмінно чогось холодненького – водички, соку, морозива… І батьки тебе завжди сварять, що холодного пити не можна, бо заболить горло.

Якось я посварився зі своїм другом, бегемотиком Тугу-Мугу. Помиритись ми, разом наївшись морозива. Потім я напився лимонаду з льодом. Після цього випав снів, і я на радощах наївся пухнастих льодяних сніжинок. Хто ж утримається від таких ласощів? Однак скоро я почав кашляти і захворів. Мама довго лікувала моє горло, бо в мене он яка довга шия.

P. S. Хворіти – це сумно. Треба пити ліки (а вони не завжди смачні), весь час лежати вдома у ліжечку. Не можна бігати і стрибати, не можна гратися з друзями в садочку чи у школі. Хто захворіє, хоче якнайшвидше видужати, щоб повернутись до всіх радісних несподіванок, які приносить кожен день.


characterscharacters/2320