Над виданням працювали:

автор –
Грицак Ярослав
Замовити

Чому одні нації багаті, а інші бідні? Чи існує якийсь рецепт, щоб позбутися бідності? На ці й інші важливі теми розмірковує у своїй новій книжці відомий історик, професор Ярослав Грицак.

Збірка включає його вибрані записи з блогів за 2010-2014 рр. і значною мірою є продовженням його популярної книжки "Життя, смерть та інші неприємності" (Грані-Т, 2008). Ключовою для цих текстів є спроба поставити українську проблематику у світовий контекст, а також тема цінностей. 

"... Коли мої знайомі з Донецька чи Одеси переконують мене, що їхні міста - багатокультурні, я лише стинаю плечима. Багатокультурність - це в Нью-Йорку. Це коли багато культур живуть поруч -  і жодна не витискає іншу. В Одесі багато греків. Але де в Одесі можна почути грецьку мову? Скільки людей розмовляє ідиш в Донецьку? Та що там ідиш чи грецькою, мовою меншин. Покажіть мені в Донецку околицю, де розмовляють мовою більшості, тобто українською?" (Ярослав Грицак).

Ви можете придбати цю книгу в одному із наших партнерських інтернет-магазинів, або у книжкових крамницях вашого міста. Повний перелік книгарень ви знайдете в розділі «Про нас»

Відгуки про книгу

Ваш коментар

booksbooks/3650