Над виданням працювали:

ілюстратор –
Каламєєць Надія
автор –
Мамчич Олеся
Замовити

Олеся Мамчич — не лише талановита письменниця, а ще й мама двох чудових дівчаток, Іванки і Варварки. Мудра і весела мама, яка в душі залишилася дитиною, тому за допомогою віршиків цієї збірки запросто порозуміється з кожним маленьким читачем та всією його родиною. Адже найкраща дитяча поезія виходить тоді, коли вірш, писаний «по-дорослому» хвацько й майстерно, насправді справляє таке враження, ніби його створила сама дитина.

Поезія Олесі Мамчич саме така — ігрова, весела, іноді трохи розбишацька, іноді дуже ніжна, але завжди сонячна, щира й безпосередня. Збірка віршів «А на нас упав ананас» потішить усю вашу родину.

Ви можете придбати цю книгу в одному із наших партнерських інтернет-магазинів, або у книжкових крамницях вашого міста. Повний перелік книгарень ви знайдете в розділі «Про нас»

 • Про нас пишуть

 • Олеся Мамчич: «Діти — це така аудиторія, що сама собі повний авангард»

  Поетеса Олеся Мамчич в інтерв’ю «Казкарці» розповідає про свою нову збірку дитячої поезії, а також ділиться думками про первні поезії для дітей та особливості сприйняття текстів найменшими читачами.

 • Події

 • Новий урожай поетичних ананасів на Арт-Пікніку

  10 серпня видавництво «Грані-Т» запрошує маленьких читачів на Арт-Пікнік Слави Фролової, де о 12:00 розпочнеться збір поетичного врожаю від Олесі Мамчич.

 • Збираємо врожай поетичних ананасів на «Країні Мрій»

  7 липня, на Івана Купала, запрошуємо великих і маленьких читачів на літературну сцену «Країни Мрій» — ні, не шукати цвіту папороті, а скуштувати смачнючої і запашної «ананасної» української поезії, що цього літа «дозріла» у видавництві «Грані-Т».

 • Новини

 • А на Вас упав ананас?

  Сьогодні книжковий інвестор та видавництво «Грані - Т» пропонують до вашої уваги дещо більше, ніж збірку гарної поезії для дітей, адже ви маєте змогу одержати джерело гарного настрою та весело проведений час із вашою родиною. Поезія Олесі Мамчич саме така ігрова, весела, іноді трохи розбишацька, іноді дуже ніжна, але завжди сонячна, щира й безпосередня. Збірка віршів «А на нас упав ананас» потішить усю вашу родину.

 • Новий поетичний урожай від Олесі Мамчич на Арт-Пікніку

  10 серпня в затінку Арт-Пікніка дозрів новий поетичний врожай від Олесі Мамчич. Малеча з батьками вчилися складати вірші, грали м’ячем-кавуном, відгадували фруктові загадки, за що мали солодкі та соковиті призи.

 • Один день із життя письменника: Олеся Мамчич

  Один день із життя поетки й мами двох дівчаток Олесі Мамчич людині непосвяченій здаються святом: можна дозволити собі довше поспати, вести довгі розважливі бесіди з творчими друзями-сусідами, зрештою, можна нікуди не поспішати й писати чудесні вірші!

 • А сьогодні на нас упав ананас, а на вас?

  А на вас теж може впасти – якщо ви встигнете сьогодні чи завтра завітати на стенд «Граней-Т» на «Книжковому арсеналі», куди вже завезли свіжесенькі «ананаси» :) Себто довгоочікувану новинку в нашій резонансній і улюбленій для багатьох читачів серії «Сучасна дитяча поезія» – збірку чудовезних віршів Олесі Мамчич «А на нас упав ананас»!

Відгуки про книгу

Ваш коментар

booksbooks/3387