Уперше йти в садочок дуже цікаво – адже там багато діток, із якими можна вволю погратися. Але коли ходити в садочок стає першим обов’язком, коли виявляються перші розчарування, прикрощі, капості й навіть конфлікти, – тоді треба вперше в житті проявити характер і нікому не дозволити плювати собі в кашу…

«Пінгвінік» Івана Андрусяка – чи не перша в сучасній українській літературі психологічна повість для дошкільнят, у якій цікаво й доступно мовиться про адаптацію малюка в садку, про складнощі й радощі дитячих взаємин.

Ви можете придбати цю книгу в одному із наших партнерських інтернет-магазинів, або у книжкових крамницях вашого міста. Повний перелік книгарень ви знайдете в розділі «Про нас»

 • Про нас пишуть

 • Чому «Червона Шапочка» стала немодною. Про гендерні ігри в сучасній українській дитячій літературі

  Література для дітей, як, до речі, й сучасні шкільні підручники, грішать статевими стереотипами. Це виявляється не тільки в текстах, а й у ілюстраціях.

 • Посібник для дорослих про дітей: рецензія на книгу Андрусяка

  "Пінгвінік" Івана Андрусяка - яскрава і тепла книжка для дошкільнят, як пише анотація, весело видана, дотепно проілюстрована художницею Оленою Шакурою, приємна на колір і на дотик, така, що її хочеться взяти до рук чи залишити під подушкою, щоби дочитати вранці.

 • Іван Андрусяк: дитячий письменник має прививати смак до читання

  Письменник Іван Андрусяк розповів ВВС Україна про естетичну та практичну роль дитячої книжки, "заповіді" у письмі для дітей та свою нову книжку "Пінгвінік", яка увійшла до "довгого списку" премії Дитяча книга року ВВС-2013.

 • Підемо до діток, або Як не боятися дитсадка

  Якщо у вас час від часу з’являється бажання повернутися у дитинство, згадати, як це – ходити в дитячий садок, грати на дитячому майданчику, влаштовувати бої подушками, їсти смачну манну кашу, тоді варто прочитати повість Івана Андрусяка «Пінгвінік». Видавці стверджують, що це – психологічна повість для дошкільнят про адаптацію малюка в садку, складнощі і радості дитячих взаємин. І це відповідає дійсності.

 • Як письменник «для малявок» потрапив у почесний список «Білих ворон»

  Іван Андрусяк — один із найоригінальніших і найзапитаніших сучасних дитячих письменників. У нього особливий стиль письма і своє ставлення до життя.

 • Події

 • 24 травня – 1 червня «Грані-Т» запрошують на «Книжковий Арсенал»

  24 травня — 1 червня запрошуємо всіх великих і маленьких читачів відвідати стенд видавництва «Грані-Т» під час фестивалю «Книжковий Арсенал».

 • Грибні пінгвіни від Івана Андрусяка

  13 квітня (субота) о 12:30 в рамках книжкового ярмарку «МЕДВІН: Цей неймовірний, фантастичний світ!» письменник Іван Андрусяк навчить усіх охочих готувати «Грибні пінгвіни».

 • Неділя для татусів і пінгвініків

  14 квітня (неділя) о 12:00 у столичній букарні «Бабуїн» (вул. Симона Петлюри, 10) відомий письменник, «прозайчик» і «пробурундук» Іван Андрусяк презентує свою нову книжку «Пінгвінік» — чи не єдину в сучасній українській дитячій літературі психологічну повість для дошкільнят.

 • Новини

 • У дитсадок – із «Пінгвініком»!

  Чудова новина: за тиждень із друкарні приїде наклад цієї веселої, доброї, щедро ілюстрованої, а разом із тим повчальної книжки.

 • Марія Макуха: «Любіть дитину в собі, й ваш вибір завжди буде бездоганним»

  Нещодавно на нашому видавничому сайті експерти «Граней-Т» відповідали на запитання «На що слід звертати увагу, обираючи книги для дітей?» Таким чином письменники, художники, журналісти, психологи та методисти визначали найголовніші критерії, за якими варто обирати книги для дітей. Як виявилось, це зовсім непросто, але надзвичайно важливо – усвідомлювати значимість цього вибору. Насамкінець, підсумовуючи сказане нашими експертами, свої поради дає магістр психолгіїї, психотерапевт, мама трьох дітей Марія Макуха.

 • Іван Андрусяк: «В есеїстиці письменник не може «сховатися» за своїми героями»

  Чому Олесь Гончар не сприйняв творчість поетів із літугруповання «Нова деґенерація», чим есей відрізняється від роману, як обираються твори для перекладу і що спонукає автора дорослих книжок почати творити для дітей? Про все це поет, есеїст, перекладач, автор дитячих бестселерів Іван Андрусяк розповів журналістці Тетяні Кроп.

 • Іван Андрусяк став членом ПЕН-клубу

  Літературний і випусковий редактор «Граней-Т», поет, есеїст, перекладач, автор численних книжок для дітей Іван Андрусяк став членом ПЕН-клубу – міжнародної організації, яка об’єднує письменників, перекладачів і редакторів з усього світу. Таке рішення було прийнято 21 листопада на засіданні Українського центру міжнародного ПЕН-клубу.

 • Книги видавництва «Грані-Т» ввійшли до сотні найкращих товарів України

  Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості оголосив переможців Всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 кращих товарів України». Серед найкращих і найякісніших – уже другий рік поспіль книги видавництва «Грані-Т».

 • Як Іван Андрусяк спілкувався з «пінгвініками» дитячого клубу «Авант»

  6 вересня, в п’ятницю, «Грані-Т» завітали на день відкритих дверей до сімейного клубу «Авант». Письменник Іван Андрусяк познайомився з вихованцями клубу, прочитав їм вірші зі збірки «М’яке і пухнасте» й розказав про те, як не дозволити плювати собі в кашу.

 • Грані «Книжкового Арсеналу»

  З 24.05 по 1.06 головна культурна подія Києва — «Книжковий Арсенал». «Грані-Т» підготували для вас безліч сюрпризів, серед них — зустрічі з письменниками й психологами, майстер-класи художників, «Підвішена книжка» й особливі ціни на особливі книжки!

 • Дитяча неділя для пінгвініків і батьків

  14 квітня в столичній букарні «Бабуїн» відбулась презентація психологічної повісті Івана Андрусяка для мацьопок, які збираються в перший в своєму житті дитячий колектив, «Пінгвінік». Кожен маленький читач отримав обіцяний подарунок і зміг власноруч повправлятись у виготовленні оріґамі з арт-студією «Азур».

 • «Грані-Т» на Святі батьківства

  6-7 квітня відбувся V Всеукраїнський фестиваль свідомого батьківства. «Грані-Т» брали в ньому активну участь — художниця Надія Каламєєць провела майстер-клас із оріґамі, а письменник Іван Андрусяк спілкувався з мацьопками, яким уже час до садочка.

 • У дитсадок – із «Пінгвініком»!

  Є багато гарних книжок про те, як дитина уперше в житті йде до школи. Хризантеми, білосніжні бантики, перша вчителька… Авжеж – і для дитини, і для її батьків це велике свято, з яким неодмінно пов’язані й великі хвилювання. Але ж не меншим святом, а водночас і не меншим хвилюванням є перший похід малюка в дитсадок, – а книжок про це чомусь немає. Несправедливо, правда ж?

Відгуки про книгу

Ваш коментар

booksbooks/3172