Над виданням працювали:

автор –
Гаґеруп Клаус
ілюстратор –
Московченко Ольга
коментар психолога –
Єгорушкіна Катерина
Замовити

Часом з нашими рідними стається щось таке, чого не мусило статися. Щось болісне і трагічне. І світ ураз змінюється – в ньому стає похмуро, прохолодно, самотньо, розгублено. Таке трапилося з Маріанною після того, як одного дня її старший брат втратив здатність говорити. Щоб раз і назавжди здолати трагічне, потрібно не боятися – поговорити про нього з рідними, прожити його разом і повернути в родину затишок і радість. А все найтепліше, найважливіше, найдорожче – те, що миттєво зникає: голоси, погляди, дотики – може зберегти пам’ять.

Читайте повість відомого норвезького письменника Клауса Гаґерупа «Золота вежа» в перекладі українською Галини Кирпи. А про прихований дар трагічного в житті розповідає читачам казкотерапевт Катерина Єгорушкіна.

 

Ви можете придбати цю книгу в одному із наших партнерських інтернет-магазинів, або у книжкових крамницях вашого міста. Повний перелік книгарень ви знайдете в розділі «Про нас»

 • Про нас пишуть

 • Клаус Гаґеруп: «Я щасливий, що ландшафт, у якому твориться дитяча література, стає все більшим»

  Талановита письменниця Оксана Лущевська пропонує українським читачам ближче познайомитись із відомим норвезьким письменником Клаусом Гаґерупом, його творчістю, родиною та деякими цікавими епізодами із життя в інтерв’ю для інтернет-видання «ЛітАкцент». В Україні вже вийшло кілька його книжок у перекладі Галини Кирпи. Остання з них, «Золота вежа», побачила світ у видавництві «Грані-Т» минулого року.

 • Зцілення дитячих душ книгами, або Сходи на золоту вежу

  «Золота вежа» Клауса Гаґерупа – захоплива психологічна історія однієї дівчинки, в родині якої трапилось горе, – була відзначена блогом про сучасну дитячу літературу «Казкарка». Саме там усі охочі можуть ознайомитись із проникливою і глибокою рецензією Валентини Вздульської на книгу із серії «Книготерапія», яку започаткувало видавництво «Грані-Т». «Глибоко символічним є в романі образ самої золотої вежі. Вона уособлює страх і травму дітей, піднімання на вежу стає символом боротьби, страшний і водночас захопливий спуск – перемогою»

 • Добрі книжкові подарунки, або Три незамінні речі

  Друг читача опублікував кілька нотаток про «равликів», «королів» і любов. Саме за такими критеріями рецензент видання Христя Нечитайко поділила дитячі книжки на три категорії.

 • Клаус Гаґеруп: «Я залюбки відвідав би Україну…»

  Клаус Гаґеруп – одна з найпомітніших постатей у норвезькій літературі для дітей та підлітків. Щоправда, він також є автором кількох “дорослих” книжок і спогадів про свою матір, видатну норвезьку письменницю Інґер Гаґеруп.

 • Конкурси

 • Новий конкурс «Граней-Т» «Книжка з мого наплічника»

  Вітайте новий мережевий конкурс від видавництва «Грані-Т» для школярів – «Книжка з мого наплічника». З 26 квітня до 31 травня всі охочі юні читачі мають розмістити у групі vk.com/grani_t свої враження про книжки «Граней-Т». Переможці конкурсу визначатимуться за кількістю лайків, коментарів та за рішенням редакції і отримають багато цікавих подарунків.

 • Події

 • «Свідомо» і Світлана Ройз запрошують на черговий Медичний клуб

  Хочете навчитися розмовляти з дітьми про… Це? На черговій зустрічі Медичного клубу громадської організації «Свідомо» ви дізнаєтеся, як говорити із дітьми про секс.

 • Запрошуємо у Національну бібліотеку України для дітей

  13 жовтня о 12:00 у приміщенні Національної бібліотеки України для дітей (м. Київ, вул. Баумана, 60) відбудеться зустріч за участі Катерини Єгорушкіної, дитячого казко- та книго терапевта, авторки коментаря для дорослих у книзі «Золота вежа» Клауса Гаґерупа, та видавництва «Грані-Т».

 • Партнери

 • NORLA

  Норвезька державна некомерційна організація, яка займається популяризацією норвезької літератури у світі

 • Новини

 • Вийшла книга відомого норвезького письменника Клауса Гаґерупа «Золота вежа»

  У видавництві «Грані-Т» вийшла книга відомого норвезького письменника Клауса Гаґерупа «Золота вежа» із серії «Книготерапія». Повість про дівчинку Маріанну торкає душу своєю справжністю і правдивістю (хоча не обходиться й без «чарів»))). Тут немає традиційних повчань на тему зла і добра, адже реальний світ не ділиться на чорний і білий. І навіть найбільше лихо, якщо зробити з нього правильні висновки, може надати душевних сил для того, щоб перемогти страх і навчитися бачити більше і «глибше», ніж раніше.  

 • Що Ви плануєте влітку – прочитати, написати, відвідати, обдумати?

  У червні літо ще здається нам безмежним і нескінченним. Усе-все, на що не вистачило перехідної осені, безбарвної зими, а потім і гамірливої весни, нарешті можна зробити: і прочитати книжки, які заполонили весь простір біля робочого столу, ліжка, крісла й канапи; і відвідати всі фестивалі, на які так багате українське літо; і, можливо (якщо ви письменник), дописати все, розпочате раніше, або навіть зважитися на новий текст;  а ще ж погостювати в усіх рідних і друзів, зібрати фрукти й овочі на дачі, відкрити для себе нові країни і континенти, насолодитися нічогонеробленням у прохолодних садах і на розпечених пляжах. Планування влітку обов’язкове, але за планами головне: не загубити смак справжнього літа — спонтанного, повільного і… неспланованого. Сьогодні ми дізнаємося, яке літо чекає на авторів і працівників видавництва «Грані-Т».

 • «Грані-Т» відвідало 15-ту спеціалізовану виставку-ярмарок «Книги Росії-2012»

  З 14 до 19 березня у Всеросійському виставковому центрі відбувається масштабне книжкове дійство. «Грані-Т» не змогли втриматися, щоб не підтримати наших московських колеґ і відвідати 15-ту спеціалізовану виставку-ярмарок «Книги Росії 2012».

 • Простір арт-терапії неможливий без книготерапії

  24-26 лютого в Києві проходила ІХ Міжнародна міждисциплінарна науково-практична конференція «Простір арт-терапії: вершини усвідомлення». Цікаві доповіді учасників супроводжувалися живою цілющою музикою В. А. Моцарта, а також у межах програми проводились майстер-класи для всіх охочих підвищити свій професійний рівень у різних напрямах арт-терапії: казкотерапії, танцювально-рухової терапії, музикотерапії, драматерапії та інших.

 • Майстер-клас із казкотерапії для бібліотекарів

  У вівторок 21 лютого в селі Кірове Київської області відбувся форум районних шкільних бібліотекарів, який був присвячений популярним і актуальним напрямкам психотерапії казкотерапії та книготерапії.

 • Катерина Єгорушкіна поділилася зі свідомими батьками алгоритмом написання терапевтичної казки

  21 січня у столичному руському клубі «КультРа» відбулося чергове засідання Медичного клубу громадської організації «Свідомо». На ньому авторка «Граней-Т», психолог Катерина Єгорушкіна розповіла свідомим батькам, бабусям і майбутнім мамам про те, якими бувають терапевтичні казки, чому книжки корисніші за телебачення, і допомогла кожному створити власну авторську лікувальну казку.

 • Чи справді Україна переживає родинну кризу?

  Над цим актуальним запитанням розмірковують Лариса Денисенко, Юрій Бедрик, Олександр Гаврош, Андрій Кокотюха, Катерина Єгорушкіна, Зірка Мензатюк, Наталя та Валерій Лапікури. Думки наших експертів розділилися: хтось добачає корінь проблеми в тоталітарному минулому, хтось – у глобалізованому сьогоденні, а хтось констатує, що йдеться не лише про українську, а про світового масштабу кризу.

 • Більше ніж співпраця

  В Україні діє низка культурних центрів різних країн. А значно більше – посольств, які мають опікуватися, зокрема, і культурним взаємозбагаченням. У деяких країнах потужно працюють фонди підтримки перекладів, які сприяють і виданню перекладів українською. Кожна така інституція прямо чи опосередковано причетна до культурного життя українців, хоча й, закономірно, пропаґує «продукти» саме своєї країни.

 • Увага! Новий конкурс для вчителів

  Видавництво «Грані-Т» та Інститут інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України оголошують про початок нового Всеукраїнського конкурсу на найкращий конспект уроку з позакласного читання у 5-9 класах загальноосвітніх навчальних закладів.

 • Приємно вручати подарунки друзям

  Вчора до нашого офісу завітала Юлія Борисенко, яка стала 4000-м фанатом нашої сторінки у Facebook і отримала в подарунок сертифікат на суму 400 грн. для придбання книг видавництва «Грані-Т». І ось вчора пані Юлія забрала свій приз.

 • До відома наших авторів та читачів

  Поширилася інформація про те, що видавництво «Грані-Т» припинило свою діяльність. Ми дуже любимо наших авторів, читачів, партнерів і те широке коло людей, які стали нашими друзями, тому вважаємо за потрібне спростувати ці плітки і повідомляємо, що видавництво «Грані-Т» аж ніяк НЕ ПРИПИНЯЄ свою роботу, а просто йде на літні канікули.

 • «Грані-Т» на «Книжкових контрактах-2012»

  Завершилася щорічна книжкова виставка-ярмарок в Українському домі

 • Чути і бачити

 • Катерина Єгорушкіна про книги як інстртрумент комунікації між доросилими та дітьми

  В рамках проекту «Грані і погляд» Катерина Єгорушкіна розповідає про особливості формування дитячої психології, які небезпеки можуть чекати на дитину протягом процесу її психічного становлення, що таке простір фантазії дитини, як відбувається комунікація між світом дитини і світом дорослих і до чого тут книжки.

Відгуки про книгу

Ваш коментар

booksbooks/2266