Над виданням працювали:

перекладач –
Яровий Микита
автор –
Флейшман Сід
ілюстратор –
Сарвіра Анна
Замовити

Пан Мак-Брум – великий оптиміст! Найбільший, якого ви тільки могли зустріти! І до того ж – неабиякий «багатій», адже має дружину та одинадцятеро рудих дітлахів. Знаєте, як важко за кожним устежили, коли діти висипаються з автомобіля, мов горох із торбинки, і їх вишикувати й порахувати – неможливо, хіба що прив’язати мотузком одне до одного!

І кожного з дітлахів Мак-Брум учить, що в будь-якій ситуації неодмінно можна знайти щось хороше. Гуртом, усією родиною, не страшно шукати нове житло, не важко обробляти землю, не сумно рятуватися від шахрая-пройдисвіта і ніколи не скучно. Можна здолати і несправедливість, і вітрище, і нахабну сарану.

Книжка американського письменника Сіда Флейшмана, володаря Медалі Джона Ньюбері (першої у світі премії в галузі літератури для дітей), виходить у перекладі українською вперше.

А сам автор, предки якого були українцями, написав передмову спеціально для українських читачів.
 

Ви можете придбати цю книгу в одному із наших партнерських інтернет-магазинів, або у книжкових крамницях вашого міста. Повний перелік книгарень ви знайдете в розділі «Про нас»

 • Про нас пишуть

 • Сімейка рудоголових Мак-Брумів тепер в Україні

  На сторінках «України молодої» опублікували теплу і яскраву рецензію на сімейну повість «Чарівна ферма пана Мак-Брума» від американського письменника Сіда Флейшмана. Це напрочуд весела історія про великого оптиміста – найбільшого з усіх, якого ви тільки могли зустріти! І до того ж, неабиякого «багатія» – адже пан Мак-Брум має дружину та одинадцятеро рудих дітлахів. Кожного з дітлахів Мак-Брум учить, що в будь-якій ситуації неодмінно можна знайти щось добре.

 • Ферма. Гумор. Оптимізм

  Всеукраїнська газета «День» на своїх шпальтах повідомила пречудову новину для шанувальників веселої та життєрадісної дитячої літератури. Нещодавно у видавництві «Грані-Т» українською мовою вийшла книжка, яку не одне десятиліття люблять і читають діти в усьому світі, — «Чарівна ферма пана Мак-Брума». Захопливий текст Сіда Флейшмана, чудовий переклад Микити Ярового, яскраві ілюстрації Анни Сарвіри та передмова від самого письменника – усім цим тепер можете насолодитись і ви.

 • Руде помаранчеве щастя в «Гранях-Т»

  Такої вологої та похмурої днини, як сьогоднішній понеділок, найкраще піднімає настрій книжка. Тепла, яскрава, весела, родинна та оптимістична. Саме такою є «Чарівна ферма пана Мак-Брума» американського письменника Сіда Флейшмана. Іванна Дмитрієва теж відзначила її колоритність у своїй рецензії для «Друга Читача», а ще коротко переповіла найкурйозніші випадки з життя родини Мак-Брумів.

 • Рудоголові фермери Мак-Бруми заговорили українською

  Ця книжка привертає увагу не лише малечі, а й дорослих, вона піднімає настрій і вчить як ставитись до різних несподіванок у житті – з гумором, весело, вбачаючи у всьому лише переваги. Саме так! Адже будь-які іспити у житті це шанс відкрити для себе нові обрії та можливості, навіть якщо ви купили 18 акрів землі углиб! Пан Мак-Брум та його ферма гарний тому приклад, про що і розповіла Любов Багацька на «УНІАН-Культура».

 • Події

 • Презентація «Чарівної ферми пана Мак-Брума» та майстер-клас Анни Сарвіри в «Чуланчику»

  11 лютого о 12:00 видавництво «Грані-Т» презентує у столичній книгарні «Чуланчик» (вул. Пушкінська, 21) довгоочікувану повість американського письменника Сіда Флейшмана «Чарівна ферма пана Мак-Брума». В рамках презентації художниця Анна Сарвіра проведе майстер-клас із малювання рудих дітлахів фермера-оптиміста Мак-Брума.

 • Запрошуємо усіх на виставку!

  Завтра, 11 жовтня, у Палаці дітей та юнацтва із 11:00 по 14:00 відбудеться виставка-ярмарок, на якій буде присутнє й видавництво «Грані-Т».

 • Новини

 • Перекладач «Чарівної ферми пана Мак-Брума» Микита Яровий: «Я смакував мовою і стилем Сіда Флейшмана»

  «Чарівна ферма пана Мак-Брума» – це напрочуд весела повість про великого оптиміста – найбільшого з усіх, якого ви тільки могли зустріти! І до того ж, неабиякого «багатія» – адже пан Мак-Брум має дружину та одинадцятеро дітлахів. Про цю дружну сімейку ми вже розповідали і неодноразово малювали разом із дітлахами на майстер-класах, влаштованих видавництвом «Грані-Т» спільно з художницею Анною Сарвірою. Маємо певність, що цих рудих макбруменят ви вже запам’ятали, тож тепер знайомтеся з дружніми «граненятами», які працювали над створенням книжки. Своїми враженнями від роботи над «Чарівною фермою» на сторінках нашого сайту вже встигла поділитись художниця Анна Сарвіра. Тепер черга перекладача Микити Ярового, який не лише зробив повість доступною для українських дітлахів, а й брав безпосередню участь у веденні перемовин з аґентом Сіда Флейшмана.

 • Як Артур і Катя малювали рудих дітлахів пана Мак-Брума

  11 лютого у столичній книгарні «Чуланчик» відбулася презентація книги американського письменника Сіда Флейшмана «Чарівна ферма пана Мак-Брума». Через холоднечу на захід змогли прийти лише двоє маленьких сміливців – братик і сестричка Артур і Катя. Саме їх художниця Анна Сарвіра навчила малювати неповторних рудих мак-бруменят.

 • «Грані-Т» видали Сіда Флейшмана – «українського» класика американської дитячої літератури

  У видавництві «Грані-Т» побачила світ «Чарівна ферма пана Мак-Брума» Сіда Флейшмана – один із найулюбленіших творів американських дітлахів. Це напрочуд веселі історії про великого оптиміста – найбільшого з усіх, якого ви тільки могли зустріти! І до того ж, неабиякого «багатія» – адже пан Мак-Брум має дружину та одинадцятеро рудих дітлахів. Знаєте, як важко за кожним устежити, коли діти висипаються з автомобіля, мов горох із торбинки, і їх вишикувати й порахувати – неможливо, хіба що прив’язати мотузком одне до одного!

 • Оксана Лущевська: «В Америці серія книжок про пана Мак-Брума вважається класикою»

  «Грані-Т» здали до друку чергове книжкове диво для дітей – книжку «Чарівна ферма пана Мак-Брума» американського письменника Сіда Флейшмана (в перекладі Микити Ярового та ілюструванні Анни Сарвіри). Повість про великого оптиміста Мак-Брума виходить українською вперше. Минулого року Сід Флейшман пішов із життя, але встиг написати спеціально для українського читача передмову. Сьогодні про письменника, його сина Пола, Медаль імені Джона Ньюбері та актуальність оповідок про Мак-Брума розповідає авторка «Граней-Т», яка студіює дитячу літературу в Пенсильванському державному університеті, Оксана Лущевська.

 • Книжкова виставка-ярмарок до Дня знань (ФОТО)

  Серед відвідувачів книжкової виставки-ярмарку, яка тривала із 29 серпня до 1 вересня в Українському домі, звісно ж, переважали батьки і діти. Перші шукали нових книжок для нового навчального, а отже, і книжкового року, другі хотіли знайти не стільки корисне, як цікаве, тому запитували, чи немає у «Граней-Т» книжечок про мишок, піратів, принців і принцес, а ще таких, щоб із гарними малюнками і пригодами. І всі ці книжечки – і для дорослих, і для малечі – старанно підписували невтомні автори «Граней-Т». Приємні, теплі, радісні миті цієї книжкової виставки зберегли для вас наші фотографи.

 • Готуємося до школи: «Грані-Т» на книжковій виставці-ярмарку в Українському домі

  Із 29 серпня до 1 вересня під патронатом Державного комітету телебачення і радіомовлення України у столичному Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» відбудеться щорічна книжкова виставка-ярмарок до Дня знань. «Грані-Т» запрошують батьків і читачів, які відповідально готуються до нового навчального року, завітати на наш стенд, де можна буде не лише придбати книжки за видавничими цінами, але й отримати автографи відомих письменників, художників та перекладачів.

 • Видавництво завітало на «Книжкову толоку»

  16 березня в Миколаєві Львівської області у рамках «Книжкової толоки», що проходить в області уже вп’яте, відбулися зустрічі з дитячою письменницею Наталею Малетич: у загальноосвітній школі села Новосілки-Опаринські Миколаївського району Львівської області та СШ № 2 м. Миколаїв.

 • Звернення до читача Сіда Флейшмана

  Цими днями у видавництві «Грані-Т» побачила світ надзвичайно тепла, оптимістична і яскрава книжечка. ЇЇ автор, американський письменник Сід Флейшман, володар Медалі Джона Ньюбері, вирішив особисто звернутися до свого читача. На жаль, сам письменник нещодавно помер на 90 році життя, а от його звернення залишилось як передмова до «Чарівної ферми пана Мак-Брума».

 • Анна Сарвіра намалювала разом з учнями школи-садочка «Золоче School» рудих дітлахів пана Мак-Брума

  19 січня художниця Анна Сарвіра влаштувала у приватній школі-садочку «Золоче School» попередню художню презентацію книжки, яка ось-ось має з’явитися у видавництві «Грані-Т», – «Чарівної ферми пана Мак-Брума» Сіда Флейшмана.

 • Видавництво «Грані-Т» зустрілося з учнями Івано-Франківської школи № 3

  Нещодавно видавництво «Грані-Т» завітало до Івано-Франківської загальноосвітньої школи № 3, аби поспілкуватися з допитливими учнями 5-В класу і познайомити їх із найпопулярнішими видавничими книжковими серіями та літературними героями.

 • Анна Сарвіра: «Намалювати книгу – це як створити новий світ»

  Коли до рук потрапляє книжка, проілюстрована Анною Сарвірою, відразу розумієш: із героями цієї книжки варто подружитися. Вони добрі, кумедні, винахідливі, домашні, як Мишкові миші із книжки Галини Вдовиченко, й оптимістичні, як незрівнянний пан Мак-Брум із повісті Сіда Флейшмана. Ближче знайомство із художницею підтверджує, що всі ілюстратори схожі на своїх героїв і що з Анною Сарвірою… теж варто подружитися.

 • Чути і бачити

 • Майстер-клас художниці Анни Сарвіри у «Золоче School»

  19 січня 2012 року художниця Анна Сарвіра влаштувала у приватній школі-садочку «Золоче School» художню презентацію книжки – «Чарівної ферми пана Мак-Брума» Сіда Флейшмана.

Відгуки про книгу

 • Authentification form is missing!

  UcBJHL http://www.LnAJ7K8QSpkiStk3sLL0hQP6MO2wQ8gO.com Barnypok, 2 років

 • gdkGYg http://www.LnAJ7K8QSpkiStk3sLL0hQP6MO2wQ8gO.com JimmiXzSq, 2 років

 • Це книжка , яка найбільше мене вразила в дитинстві років 35-38 тому , причому саме українською , маленький формат , біла палітурка. Так "вперше українською" - це перебільшення , як мінімум вдруге. Але це не все одно книга , яка запам’яталась на все життя - " і мала Кларінда" Лук’янчук Володимир, 46 років

 • Я можу замовити саме цю книгу? Лена, 27 років

 • чому немає електронної версії книжки про Мак Брума?російський варіант є наш дитині не можу знайти. Оксана, 43 років

 • There is nothing federal about the camera., payday loan bad credit, 471695, Sjswkbjv, 2 років

Ваш коментар

booksbooks/2263