Над виданням працювали:

автор –
Палій Григорій
Замовити

Національний олімпійський комітет України підготував розповіді про один із найпопулярніших видів спорту – художню гімнастику – та дитинство видатних українських гімнасток, які завдяки гнучкості тіла й нескореній волі до перемоги здобули світове визнання та підкорили найвищі спортивні вершини.

Читайте історії про дитинство Ірини Дерюгіної – єдиної українки, яка двічі поспіль ставала чемпіонкою світу; Олександри Тимошенко, яка здобула найголовнішу перемогу на Олімпіаді в Барселоні 1988 року; Олени Вітриченко, яка виграла свій перший турнір у 9 років; Катерини Серебрянської, яка тріумфувала 1996 року, коли поверталася із золотою медаллю з кожних змагань; Анни Безсонової, яка має найбільшу в історії художньої гімнастики України колекцію срібних та бронзових медалей.

Книга для маленьких спортсменів та любителів спорту, а також їхніх батьків.

 

Ви можете придбати цю книгу в одному із наших партнерських інтернет-магазинів, або у книжкових крамницях вашого міста. Повний перелік книгарень ви знайдете в розділі «Про нас»

 • Новини

 • Як збуваються мрії наших читачів

  Хоча конкурс «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» вже майже завершився, в нас залишилося ще кілька дитячих робіт, які заслуговують на вашу увагу. Одна з них – від 4-класниці Віки Дануци з Івано-Франківщини.

 • Чути і бачити

 • Серія «Життя видатних дітей»

  Перший в Україні буктрейлер на серію дитячих книг!

 • В рамках проекту

 • Соціальний проект «Вчися перемагати»

  Навесні 2010 року в київському видавництві «Грані-Т» побачили світ «спортивні» книги добре відомої читачам серії «Життя видатних дітей».

Відгуки про книгу

Ваш коментар

booksbooks/2229