• Дитячі книжки
  • дітей віком від 5 до 8 років
  • 232
  • м'яка

Над виданням працювали:

ілюстратор –
Гукайло Віктор
ілюстратор –
Марченко Юрій
ілюстратор –
Сарвіра Анна
ілюстратор –
Савченко Вадим
ілюстратор –
Тарабарова Наталя
Замовити

Чи можна уявити дитинство без Казки? Певно, що ні. Ця книжка, в якій зібрані перлини творчості найрізноманітніших народів, прочинить Вашому синові чи донечці двері у чарівний світ щирої любові, яка долає всі перешкоди.

Тут Правда завжди перемагає Кривду. Поруч із людьми мешкають чудернацькі істоти – моторошні чи кумедні. Тварини вміють говорити, а сили природи оживають у химерних образах. Це – світ дива, чарів і таємниць, у якому всі живуть довго та щасливо, а чесність, доброта і працьовитість – найбільше багатство. Збірка поведе дітей у незабутню подорож країною народної фантазії, а Вам нагадає ті дні, коли ще вірилося у диво.

 

Ви можете придбати цю книгу в одному із наших партнерських інтернет-магазинів, або у книжкових крамницях вашого міста. Повний перелік книгарень ви знайдете в розділі «Про нас»

Відгуки про книгу

  • Authentification form is missing!

    Здравствуйте! Меня заинтересовала книга "Велика збІрка казок" http://www.grani-t.com.ua/books/2110 Хотела б уточнить можно ли ее приобрести у вас в редакции,какова ее стоимость. Спасибо Людмила, 41 років

    Пані Людмило, доброго дня :) Дізнатися вартість книжки та замовити її у видавництві Ви можете за контактним телефоном +380 (44) 200-12-57, або завітавши до нас у гості за адресою вказаною на http://www.grani-t.com.ua/about

Ваш коментар

booksbooks/2110