• Путівники
 • дорослих
 • 104
 • м'яка

Над виданням працювали:

автор –
Малаков Дмитро
автор –
Козоріз Юрій
Замовити

Досвідчені автори – Дмитро Малаков, Олена Крушинська і Юрій Козоріз, створили цей путівник на основі опрацювання наукової літератури, архівів та інформації, здобутої у власних подорожах.

Унікальність запропонованої подорожі полягає у самій сутності річки-кордону. Понад півтора сторіччя Збруч розмежовував не просто держави – ідеології. Тут, на стику імперій Габсбургів і Романових, «панської Польщі» і «Країни Рад» відбувся своєрідний розподіл матеріальних артефактів між двома берегами. На правому березі переважають храми, каплиці, придорожні хрести, на лівому – скульптури вождів, мозаїки та інші зразки «сов-арту», які вже теж стали пам'ятками нашої історії.

Особлива увага приділяється оборонним спорудам, зокрема, замкам у Сатанові, Скалаті, Сидорові, Скалі-Подільській, Кривчому, Чорнокозинцях, Кудринцях. Шостий, пішохідний маршрут включає найцікавіші об'єкти заповідника «Медобори»: скелі, печери, штольні, цілющі джерела і язичницькі городища-святилища.

Ви можете придбати цю книгу в одному із наших партнерських інтернет-магазинів, або у книжкових крамницях вашого міста. Повний перелік книгарень ви знайдете в розділі «Про нас»

Коментарі

 • Крушинська Олена автор –
  Крушинська Олена Отже, запрошуємо у подорож! І нехай подолання перепон, як-от доріг різного ступеня жахливості, лише підсилить ваш азарт у пошуках цікавих пам'яток на обох берегах Збруча...
 • Події

 • Графік заходів «Грані-Т» на Чотирнадцятому Київському міжнародному книжковому ярмарку «МЕДВІН»

  Пропонуємо нашим читачам графік заходів «Грані-Т» на Чотирнадцятому Київському міжнародному книжковому ярмарку «МЕДВІН».

 • Новини

 • Зустріч Дмитра Антонюка з тернопольчанами

  20-21 березня київський журналіст і краєзнавець Дмитро Антонюк і видавництво «Грані-Т» за підтримки польського інституту в Києві відвідали Тернопіль. У рамках зустрічей було презентовано книги-путівники «Польські замки і резиденції України», краєзнавчу серію «Путівники», зокрема – книги «83 святині Тернопілля», «2 береги Збруча», «8 мандрівок Буковиною» та «3 шляхи Закарпаттям».

 • Передноворічна зустріч у Тернополі

  28 грудня в Тернопільському національному економічному університеті відбулась зустріч зі студентами факультету міжнародних відносин. Остання пара семестру була присвячена презентації серій видавництва «Путівники» і «De profundis». По-святковому добру і разом з тим інтелектуальну зустріч ініціювала викладач ділового мовлення. Гарний настрій і теплі спогади минулого року зберегла в собі ось ця світлина.

 • Улюблені книжки «Граней-Т»

  Книжки, які стають нашими улюбленими, приходять до нас по-різному. Якісь із них нам дарують, якісь ми обираємо інтуїтивно, але все ж найчастіше їх нам рекомендують – рідні, друзі або люди, смаку яких ми довіряємо. Запитання, з яким сьогодні ми звернулися до наших експертів, надзвичайно просте, але в той же час і корисне, адже воно може допомогти обрати книги, які приємно буде почитати під час зимових свят, а ще приємніше – подарувати дорогим людям. А нове актуальне запитання звучить так: «Яка книжка видавництва «Грані-Т» є Вашою улюбленою?»

 • Відбулась зустріч видавництва Грані-Т із учнями четвертих класів школи № 12 Івано-Франківська

  На зустрічі були представлені книги із серій: Сучасна дитяча проза та Сучасна дитяча поезія, Життя видатних дітей, Путівники та ін., які побачили світ у нашому видавництві. Презентація книг пройшла весело й пізнавально.

 • Річка-кордон на «Мапі вихідного дня»

  Сьогодні в рубриці «Мапа аихідного дня» унікальна мандрівка, оскільки вона про річку-кордон, яка розмежовувала різні держави та ідеології, а сьогодні є межею між областями України. Збруч та його береги всіяні цікавезними пам’ятками, тож не гаймо часу і вирушаємо в дорогу.

Відгуки про книгу

Ваш коментар

booksbooks/2005