Над виданням працювали:

ілюстратор –
Коркіщенко Олена
Замовити

Олексій Надемлінський написав п'ять оповідань про життя видатних дітей, імена котрих увійшли в історію. Кожен розділ має під собою біографічну основу і супроводжується величезною кількістю цікавих як для дорослих, так і для дітей енциклопедичних довідок.

Ви познайомитеся з дитинством Джима Корбетта – національного героя та захисника Індії, Антоніо Страдіварі – віртуозного майстра скрипки, Сальвадора Далі – геніального художника-сюрреаліста, Леоніда Утьосова – одесита, співака і актора, Михайла Грушевського – відомого історика та першого президента України.

Книга для дітей молодшого та середнього шкільного віку.

Ви можете придбати цю книгу в одному із наших партнерських інтернет-магазинів, або у книжкових крамницях вашого міста. Повний перелік книгарень ви знайдете в розділі «Про нас»

 • Новини

 • Увага! Новий конкурс для вчителів

  Видавництво «Грані-Т» та Інститут інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України оголошують про початок нового Всеукраїнського конкурсу на найкращий конспект уроку з позакласного читання у 5-9 класах загальноосвітніх навчальних закладів.

 • Презентація нових проектів дитячої літератури видавництва «Грані-Т»

  На стенді «Граней-Т» відбулися автограф-сесії відомих українських письменників: Ірен Роздобудько, Лесі Ворониної, Лариси Денисенко, Олександра Дерманського, Олеся Ільченка, Євгенії Кононенко, Любка Дереша та ін.

 • Участь у XIV Форумі видавців у Львові

  Видавництво «Грані-Т» за чотири дні форуму презентувало широкому загалу 102 книги, які було видано за останній рік. Якщо порівнювати, то це у десять разів більше ніж минулого року.

 • Чути і бачити

 • Серія «Життя видатних дітей»

  Перший в Україні буктрейлер на серію дитячих книг!

Відгуки про книгу

Ваш коментар

booksbooks/1933