Видавництво «Грані-Т» підготувало для своїх читачів неймовірно вигідну пропозицію, яка допоможе Вам стати нашим партнером і долучитися до створення книги. 

Щомісяця з друку ми отримуємо кілька книг, які з теплими думками і творчим натхненням створюють для Вас не лише її безпосередні автори, письменник та художник, а й увесь колектив видавництва. «Грані-Т» пропонують і Вам приєднатися до цього таїнства на етапі виходу книжки у світ, інвестуючи в друк тих книг, які ми вже здали до друку і які чекають на своїх читачів. Таким чином ви маєте унікальну можливість зробити книгу доступнішою і замовити її за видавничою ціною без будь-яких торговельних націнок.

Отже, як узяти участь у програмі «Книжковий інвестор»:

1. Стежте за новинами видавництва «Грані-Т», адже серед них Ви знайдете й анонси про те, які книги щойно були здані до друку.

2. Ознайомтеся з інформацією про ці книги, переконайтеся, що Ви їх уподобали і чекайте на початок програми «Книжковий інвестор», присвяченої саме цим виданням.

3. За 2 тижні до виходу з друку кожної нашої книги стартує «Книжковий інвестор» – а фінішує щойно тоді, як наклад опиняється на видавничому складі. На сайті видавництва і на видавничій сторінці Ви знайдете інформацію про умови «Книжкового інвестора» поточної новинки: вартість книги за програмою (а це на 30% менше за видавничу ціну книжки після її виходу), умови оплати і терміни.

4. Зробіть замовлення згідно з інструкцією програми «Книжковий інвестор», оплатіть ту кількість примірників книг, яку хочете придбати, і чекайте, коли пошта їх Вам доставить.

Бажаємо кожному нашому читачеві добрих знайомств із нашими новинками і чудового настрою!

 • Новини

 • Унікальна видавнича пропозиція «Книжковий інвестор»

  Видавництво «Грані-Т» підготувало для своїх читачів неймовірно вигідну пропозицію, яка допоможе Вам стати нашим партнером і долучитися до створення книги. Щомісяця з друку ми отримуємо 3-5 книг, які з теплими думками і творчим натхненням створюють для Вас не лише письменник, художник, а й увесь колектив видавництва. «Грані-Т» пропонують і Вам приєднатися до цього таїнства на етапі виходу книжки у світ, інвестуючи в друк тих книг, які ми вже здали до друку і чекають на своїх читачів. Таким чином ви маєте унікальну можливість зробити книгу доступнішою і замовити її за видавничою ціною без будь-яких торговельних націнок.

 • А на Вас упав ананас?

  Сьогодні книжковий інвестор та видавництво «Грані - Т» пропонують до вашої уваги дещо більше, ніж збірку гарної поезії для дітей, адже ви маєте змогу одержати джерело гарного настрою та весело проведений час із вашою родиною. Поезія Олесі Мамчич саме така ігрова, весела, іноді трохи розбишацька, іноді дуже ніжна, але завжди сонячна, щира й безпосередня. Збірка віршів «А на нас упав ананас» потішить усю вашу родину.

 • Відкрийте для себе транзитну культуру

  Колекція літературознавчих і культурологічних книг «Граней-Т» з інтелектуальної серії «De profundis» найближчим часом поповниться напрочуд гострим, актуальним і дискусійним томом.

 • У дитсадок – із «Пінгвініком»!

  Чудова новина: за тиждень із друкарні приїде наклад цієї веселої, доброї, щедро ілюстрованої, а разом із тим повчальної книжки.

about/projectsabout/projects/3124