«Сучасна дитяча проза» існує. Доведено «Грані – Т»

Видавництво «Грані – Т» презентує авангардний проект «Сучасна дитяча проза». Відомим українським письменникам сьогодення, які добре знайомі дорослим, видавництво запропонувало написати цікаві історії для дітей. У кожного з авторів, які співпрацюють з нами, є стійкий імідж у світі «дорослого» літературного простору. В проекті «Сучасна дитяча проза» ми знайомимось з новими амплуа шести відомих письменників. Любко Дереш, Ірен Роздобудько, Леся Воронина, Лариса Денисенко, Світлана Поваляєва та Олесь Ільченко презентують нову грань своєї творчості.
Щомісяця, впродовж 2007 року, ми видаватимемо по одній частині довгої історії, або по самостійному оповіданню кожного автора. Таким чином, за рік читач зможе зібрати одну велику колекцію історій, а також очікувати збірку оповідань автора, історія якого стала улюбленою.
З кожним автором співпрацює окремий художник, також різний за художнім стилем, а тому історії мають винятково свої неповторні художні образи. До роботи долучена талановита творча молодь – Юлія Толмачова, Яна Роздобудько, Альона Котова, Олена Шикура і добре відомі художники-ілюстратори Кость Лавро, Катерина Білетіна та Іда Ворс.
Презентація відбудеться 20 грудня о 17.00 в агенції «Укрінформ».






-
Події
-
Запрошуємо усіх на виставку!
Завтра, 11 жовтня, у Палаці дітей та юнацтва із 11:00 по 14:00 відбудеться виставка-ярмарок, на якій буде присутнє й видавництво «Грані-Т».
-
Новини
-
Презентація І-го Всеукраїнського конкурсу на кращі твори для дітей молодшого шкільного віку «Золотий лелека»
«На сьогодні в Україні проведення конкурсів – це реальна активізація розвитку української дитячої літератури, пошуки нових обдарованих авторів, які пишуть для дітей, стимулювання динаміки книжкового ринку», – так коротко можна охарактеризувати мету конкурсу, який організатори планують проводити щороку.