• Графік роботи видавництва на травневі свята.

  Дорогі читачі, у святкові травневі дні з 1 до 12 видавництво «Грані-Т» йде на канікули.

 • Мандрівка в часі і просторі з Наталею та Валерієм Лапікурами

  24 квітня відбулась подорож в часі і просторі учнів 5-6-их класів разом із подружжям письменників Наталею та Валерієм Лапікурами у Херсонській обласній бібліотеці для дітей. Завдяки машині часу мандрівники познайомились з М.Остроградським, Ж.А. Фабром, а ще з 14-річним Валерієм та 6-річною Наталею.

 • Письменники по скайпу

  Днями читачі Херсонської обласної бібліотеки для дітей познайомилися із львівською письменницею, авторкою «Мишкових мишей» Галиною Вдовиченко. Це був перший досвід скап-зустрічі з письменниками, започаткований у видавництві «Грані-Т».

 • На «Мапі вихідного дня» Leopolis від Наталки Сняданко

  Сьогодні ми пропонуємо подорож до Львова із найвідомішою сучасною письменницею Наталкою Сняданко. Своїми роздумами і спогадами вона ділиться з метою познайомити всіх не-львів’ян і навіть, не-українців із цим містом напередодні Євро-2012.

 • У дитсадок – із «Пінгвініком»!

  Є багато гарних книжок про те, як дитина уперше в житті йде до школи. Хризантеми, білосніжні бантики, перша вчителька… Авжеж – і для дитини, і для її батьків це велике свято, з яким неодмінно пов’язані й великі хвилювання. Але ж не меншим святом, а водночас і не меншим хвилюванням є перший похід малюка в дитсадок, – а книжок про це чомусь немає. Несправедливо, правда ж?

 • Караїмська кенаса на «Мапі вихідного дня»

  Кожне місто, кожна столиця має свої «родзинки» архітектури, поміж яких часто трапляються і сакральні споруди. Для Києва це не лише Києво-Печерська лавра, адже в центрі міста, на Ярославовому Валу, вражає споруда, яка з роками втратила свою сакральність, але не містичність.

 • У дитсадок – із «Пінгвініком»!

  Чудова новина: за тиждень із друкарні приїде наклад цієї веселої, доброї, щедро ілюстрованої, а разом із тим повчальної книжки.

 • На «Мапа вихідного дня» костел Святого Миколая

  Морози відступають і сонечко кличе всіх на прогулянки, мандрівки і далекі подорожі. Сьогодні «Мапа вихідного дня» запрошує вас трохи пройтись центром Києва. Ви впевнені, що вже все там бачили і нічого більше вразити не зможе? Помиляєтесь. Споруда, гострі шпилі якої видно з далеку, не може не вражати. Не важливо чи ви вже бачили її, чи були там, але кожного разу церква Святого Миколая вражає своєю величчю і химерністю.

 • Бурундук став «Білою вороною 2013»!

  Книжка Івана Андрусяка «Вісім днів із життя Бурундука» (серія «Книготерапія») в ілюструванні Ганни Осадко ввійшла до престижного щорічного каталогу найкращих дитячих видань світу «Білі ворони 2013» (White Ravens 2013).

 • «Грані-Т» їдуть на Болонську книжкову виставку

  Наприкінці березня видавництво «Грані-Т» візьме участь у найбільшій дитячій книжковій виставці в Болоньї (Bologna Children's Book Fair-2013).

 • Шукайте книжки з серії «De profundis» в електронному форматі

  «Грані-Т» вирішили зробити подарунок для власників електронних рідерів: віднині книжки Іздрика, Євгенії Кононенко, Олександра Євтушенка й Анатолія Дністрового із серії «De profundis» можна знайти в електронному форматі в інтернет-книгарні «Obreey Store».

 • Мовчазні леви Владислава Городецького на «Мапі вихідного дня»

  Сьогодні мандрівна рубрика «Граней-Т» запрошує всіх непосид до Києва, в самісіньке його серце, а саме на Європейську площу. Адже звідти, піднімаючись вулицею Грушевського, можна розгледіти бетонні сходи, колонни і левів, які зустрічають нас біля Національного художнього музею.

 • Десятка романтичних місць на «Мапі вихідного дня»

  День святого Валентина минув, але для справжніх закоханих свято триває весь рік, тому сьогодні на «Мапі вихідного дня» ми вирішили знайти найромантичніші місця, куди всі половинки можуть вирушити, аби знову і знову переживати прекрасне почуття закоханості, відчути солодку несвободу, помріяти і відчути себе важливим і особливим.

 • Знайомтеся: чупакабра!

  Дивовижна казкова істота чупакабра стала останнім часом всезагальною улюбленицею – про неї розповідають у новинах, шепочуться бабці на лавочках, дискутують учені, у неї граються діти, її побоюються, нею захоплюються – одне слово, вона скрізь…

 • «Мапа вихідного дня» в краю Андрусяка

  Минулого тижня ми вирушили мандрувати навколо Києва і відвідали цікавинки Боярки, Підгірців, Білогородки та інших селищ, а сьогодні ми вирушаємо в інший бік від Києва – на територію, яка в минулому входила до Полтавської губернії – Яготинським та Згурівським районами.

 • На мапі вихідного дня околиці Києва

  Більшість киян скептично ставиться до мандрівок околицями Києва. Мовляв, що тут цікавого. Тому зовсім не дивно, що пересічний мешканець столиці, повертаючись потягом з кримського курорту, чухає потилицю, поглянувши на пагорби Київського плато: «Що це за гори? Може, я потяг переплутав і їду в Прикарпаття замість Києва?»

 • «Підвішена» книжка-валентинка для особливої людини

  До Дня Святого Валентина лишилося зовсім небагато часу… Якщо хочете зробити особливій людині особливий подарунок, ми вам у цій справі залюбки допоможемо!

 • Річка-кордон на «Мапі вихідного дня»

  Сьогодні в рубриці «Мапа аихідного дня» унікальна мандрівка, оскільки вона про річку-кордон, яка розмежовувала різні держави та ідеології, а сьогодні є межею між областями України. Збруч та його береги всіяні цікавезними пам’ятками, тож не гаймо часу і вирушаємо в дорогу.

 • Збараж і його святині на «Мапі вихідного дня»

  Минулого року ми відвідали багато міст і містечок Західної України, але на Тернопільщину з рубрикою «Мапа вихідного дня» дісталися лише на початку цього. Цей край відомий розмаїттям своїх пам’яток, він прекрасний і великий, його не вивчити за один візит. Сюди хочеться повертатися знову і знову, тому цієї п’ятниці ми спрямовуємо свої погляди в бік Тернопілля, а саме міста Збараж.

 • На «Мапі вихідного дня» променад Панською вулицею

  Майже в кожному цікавому місті є особливі вулиці, які часом перетворюється на суто туристичний об’єкт. У Києві це Хрещатик, у Ялті набережна, в Одесі Дерибасівська, в Ужгороді Корзо... Є така вулиця-символ і в Чернівцях.

 • «Грані-Т» і Валентина Вздульська пропонують на Різдвяні свята читати еко-казку

  Напередодні зимових свят видавництво «Грані-Т» разом із письменницею Валентиною Вздульською і художницею Надею Каламєєць приготувало своїм читачам щонайсправжнісінький різдвяний подарунок – еко-казку «Вертихвіст».

about/newsabout/news