• Конкурс «Я читаю з Укрпоштою». Нові фото

  Фотоконкурс «Я читаю з Укрпоштою!» продовжується, і ми пропонуємо вашій увазі підбірку нових фото, які можуть конкурувати за звання найкращого та головний приз – ноутбук!

 • Шкільний квест разом з видавництвом «Грані-Т»

  Минулого тижня у Києві пройшов перший етап квесту серед учнів різних шкіл столиці. Темою квесту були маєтки Києва. Координатором цьго проекту є Ганна Овсіївна Владимирська, а партнером виступило видавництво «Грані-Т».

 • Вітаємо з Днем народження!

  Колектив видавництва «Грані-Т» щиро вітає з Днем народження нашого друга, партнера та просто хорошу людину – письменника Андрія Кокотюху!

 • Шкільна зустріч з Олесем Ільченком

  15 листопада 2010 року видавництво «Грані-Т» разом із відомим письменником Олесем Ільченком завітали в гості до Деснянської бібліотеки для дітей № 115 м. Києва.

 • Вітаємо пані Діану Клочко з виходом нової книги «Винные лавки» Ігоря Померанцева!

  Нам надзвичайно приємно, що пані Діана Клочко й надалі залишається неперевершеним віртуозом видавничої справи в Україні!

 • Видання «Кольорознавство» Таміли Печенюк посіло третє місце

  Видання «Кольорознавство» Таміли Печенюк посіло третє місце у номінації «Краще навчальне видання з нових напрямів професійної підготовки» в рамках першого Всеукраїнського конкурсу видань для вищих навчальних закладів «Університетська книга–2010».

 • Зустріч з Владиславом Таранюком у Луганську

  Днями відбулися анонсовані зустрічі письменника Владислава Таранюка з луганськими школярами.

 • Конкурс «Я читаю з Укрпоштою» продовжується

  Від початку конкурсу «Я читаю з Укрпоштою!» на нашу адресу надійшло вже близько 300 листів з усіх куточків України.

 • Нагородження переможців регіонального етапу конкурсу «100 кращих товарів України»

  У рамках Європейського тижня якості, що проводиться щорічно протягом другого тижня листопада, 11 листопада в місті Біла Церква відбулося нагородження переможців регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції – «100 кращих товарів України».

 • Нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу якості продукції – «100 кращих товарів України»

  10 листопада в рамках Європейського тижня якості в Україні в Українському домі відбулося урочисте нагородження переможців загальнодержавного етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України» у 2010 році, одним з яких стали і книги видавництва «Грані-Т».

 • Видавництво «Грані-Т» долучилося до відкриття Духовно-культурного центру «Українське відродження»

  У День української мови та писемності в приміщенні Миколаївської обласної організації Народного Руху України відбулося урочисте відкриття Духовно-культурного центру «Українське відродження».

 • З книжкою до великого спорту

  10 листопада 2010 року видавництво «Грані-Т» завітало до Києво-Печерського ліцею № 171 «Лідер».

 • «Вчися перемагати» у Білій Церкві

  У Білій Церкві відбулися чергові акції проекту «Вчися перемагати», організованого видавництвом «Грані-Т», Національним олімпійським комітетом України, Фондом Сергія Бубки та за підтримки нашого партнера — європейської клініки персоналізованої медицини «Євролаб».

 • Шкільні зустрічі від видавництва «Грані-Т» продовжуються

  9 листопада в київській спеціалізованій гімназії №32 відбулася зустріч із письменницею Лесею Ворониною, авторкою таких книг видавництва «Грані-Т», як «Леся Воронина про Брюса Лі, Махатму Ганді, Жорж Санд, Фридеріка Шопена, Івана Миколайчука» «Хлюсь та інші», «Нямлик та балакуча квіточка», «Прибулець з країни Нямликів» та «Сни Ганса Християна», із учнями 1–2 та 6–7 класів.

 • Відкриття Національної виставки «100 кращих товарів України» разом з «Грані-Т»

  9 листопада відбулося відкриття Національної виставки Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України», переможцем якого стало видавництво «Грані-Т».

 • Усі на книжковий ярмарок!

  Завтра, 11 листопада о 12:00 відбудеться церемонія офіційного відкриття ХІІІ Київського міжнародного книжкового ярмарку, на якому традиційно буде представлено і видавництво «Грані-Т».

 • Україна відновлює літературно-видавничі контакти з Європою

  Українські видавництва заснували проект, який почне відновлення контактів із європейськими країнами в спілкуванні видавництв і письменників. Як маніфестують засновники, його місією є «повернутись до того природного становища культурних взаємин і обмінів, які були у 18 ст., коли Україна була невід'ємною складовою Європейського цивілізаційного процесу. Результатом проекту має стати збільшення перекладів українських авторів в Європі і європейських в Україні. Україна стане зрозумілішою Європі, а в Україні краще зрозуміють європейські базові цінності, бо саме література є їх дзеркалом».

 • До Луганська на зустріч із читачами!

  9 листопада в Луганська в рамках конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» відбудеться ряд зустрічей з письменником Владиславом Таранюком.

 • Харківські зустрічі Марини Павленко

  4 листопада відбувся ряд зустрічей письменниці, переможця багатьох літературних конкурсів Марини Павленко у Харкові.

 • Південні зустрічі з Сергієм Пантюком

  8 та 9 листопада видавництво «Грані-Т» представляє зустрічі з Сергієм Пантюком у Миколаєві та Херсоні.

 • Вітаємо з народженням сина!

  Вітаємо з народженням сина письменницьке подружжя Наталку та Олександра Шевченків!

 • Найсвіжіші фото, що надійшли на конкурс «Я читаю з Укрпоштою!»

  Щодня на нашу пошту надходить багато листів на конкурс «Я читаю з Укрпоштою!». Цього тижня пропонуємо вашій увазі деякі з фотографій, які мають всі шанси поборотися за перемогу.

 • Зустріч з Лесею Мовчун у спеціалізованій школі

  8 листопада у спеціалізованій школі ім. З.К. Слюсаренко №41 у рамках презентації серії «Сучасна дитяча поезія» відбудеться зустріч з поетесою Лесею Мовчун.

 • «Я хочу жити в якісному світі». Вибір видавництва «Грані-Т»

  9 листопада в «Українському домі» (м. Київ, вул. Хрещатик, 2) відбудеться урочисте нагородження дітей-переможців Всеукраїнської національної виставки-конкурсу дитячого малюнку «Я хочу жити в якісному світі».

 • «Сучасна дитяча поезія» у дитячому садку

  8 листопада видавництво «Грані-Т» разом з Літературним об'єднанням «Кобзар» та відомим поетом Юрієм Бедриком завітають до дитячого садочку № 372 та дитячого садочоку «Калинонька» №798 з презентацією серії «Сучасна дитяча поезія».

 • Наші книги – переможці Всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 кращих товарів України – 2010»

  Запрошуємо наших дорогих друзів, шановних партнерів та улюблених читачів на Національну виставку Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України», яка відбудеться 9–10 листопада 2010 року в «Українському домі» (м. Київ, вул. Хрещатик, 2).

 • 2 листопада відбувся «Дитячий день» у Фонді «Україна»

  2 листопада у Президентському фонді Леоніда Кучми «Україна» відбувся «Дитячий день», до якого приєдналося і видавництво «Грані-Т».

 • Богдан Жолдак вчить, як ставати письменником

  3 листопада в школі №277 у рамках конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» відбулася зустріч з письменником, сценаристом та режисером Богданом Жолдаком.

 • Проект «Вчися перемагати» розширює свої кордони

  2 листопада 2010 року о 12 годині в рамках проекту «Вчися перемагати» в київський гімназії «Потенціал» відбулася чергова зустріч з дітьми 4–6 класів. Зустріч була організована видавництвом «Грані-Т» спільно з Національним олімпійським комітетом України, Фондом Сергія Бубки та за підтримки нашого надійного партнера — клініки персоналізованої медицини «Євролаб».

 • Вітаємо з Днем народження!

  Вітаємо з Днем народження відому українську письменницю, автора багатьох книг, в тому числі і книг видавництва «Грані-Т» «Коли оживають ляльки» та «Ірен Роздобудько про Блеза Паскаля, Вольфі Моцарта, Ганса Андерсена, Катрусю Білокур та Чарлі Чапліна», – Ірен Роздобудько!

 • Запрошуємо на Харківські зустрічі з Мариною Павленко

  4 листопада Марина Павленко, письменниця, лауреат премії   «Золотий лелека», авторка книг «Миколчині історії», «Домовичок з палітрою», «Домовичок повертається», «Півтора бажання», «Марина Павленко про Павла Тичину, Надію Суровцову, Василя Симоненка, Василя Стуса, Ірину Жиленко» та представники видавництва беруть курс на Харків для того, щоб зустрітися з великими та маленькими читачами Першої столиці.

 • Свято кулькової ручки

  30 жовтня відбувся черговий «Суботник» організований видавництвом «Грані-Т» та книгарнею «Читайка».  Цього разу до затишної книгарні завітали автори книг, що вийшли друком у видавництві «Грані-Т», Лариса Денисенко та Ірен Роздобудько, а також Міла Іванцова і спеціальний гість – бард та художник Ігор Жук.

 • Вітаємо Ярослава Грицака!

  Видавництво «Грані-Т» щиро вітає Ярослава Грицака з отриманням престижної австрійської премії Антона Ґінделі з культури та історії Центральної, Східної та Південної Європи – 2010.

 • Видавництво «Грані-Т» представило свої книги на семінарі завідуючих бібліотек

  З 25 по 29 жовтня в Житомирі відбувся інноваційний семінар завідуючих районних бібліотек для дітей «Модернізація бібліотечного обслуговування: креативний підхід до дитячого читання».

 • «Барви України» вийшли у світ

  Відбулася презентація спільного проекту видавництва «Грані-Т» та Президентського фонду «Україна» Леоніда Кучми.

 • Не лише діти вміють вправно писати відгуки!

  Виявляється, вправно писати відгуки на сучасну дитячу прозу вміють не лише діти, але й їхні батьки. Пропонуємо вашій увазі відгук, написаний мамою на прохання доньки, який був доданий до основного відгуку школярки.

 • Знайомтеся, новинки цього місяця!

  Шановні читачі нашого сайту та всі, хто не може прожити без нових, щойно надрукованих книжок, ми раді представити Вам нову порцію новинок нашого видавництва, що вийшли друком останнім часом.

 • Лист від бібліотекаря спеціалізованої школи №49 міста Києва

  З приводу конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» ми весь час отримуємо багато схвальних відгуків з усіх куточків України. Хочемо поділитися з вами, читачі нашого сайту, листом від бібліотекаря спеціалізованої школи №49 міста Києва – Людмили Олександрівни Малкової.

 • Святкування першої річниці літературного об’єднання «Кобзар»

  Видавництво «Грані-Т» приєдналося до вітання наших друзів та партнерів з першим роком існування.

 • Видавництво «Грані-Т» запрошує на «Суботник» у «Читайку»

  30 жовтня видавництво «Грані-Т» та книгарня «Читайка» запрошує усіх киян та гостей столиці на «Суботник» – зустріч з сучасними українськими письменниками. Цього тижня до затишної книгарні завітають автори книг, що вийшли друком у видавництві «Грані-Т», Лариса Денисенко та Ірен Роздобудько, а також Міла Іванцова і спеціальний гість – бард та художник Ігор Жук.

 • Видавництво «Грані-Т» нагородило першого учасника конкурсу «Я читаю з Укрпоштою!»

  Видавництво «Грані-Т» нагородило першого учасника конкурсу «Я читаю з Укрпоштою!». Ним, нагадаємо, став Самонюк Захар Ярославович із села Куличів Волинської області.

 • Конкурс «Я читаю з Укрпоштою!». Дайджест фото

  Конкурс «Я читаю з Укрпоштою!» у розпалі. Представляємо вашій увазі підбірку фотографій, що надійшли на нашу адресу. Хто зна, можливо серед цих людей є майбутній володар головного призу – ноутбука.

 • Свято книги відбулося!

  22 жовтня в магазині філателії при поштовому відділенні зв'язку № 205 міста Києва відбулася акція серед маленьких шанувальників української книги.

 • З Днем народження!

  Вітаємо з Днем народження поета, автора багатьох дорослих та дитячих збірок віршів, у тому числі й збірки «Кольоровинки», що вийшла друком у видавництві «Грані-Т», – Романа Скибу!

 • Конкурс «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу». Останні дні шкільного етапу

  Шановні учасники щорічного регіонального конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу», у зв'язку з тим, що на нашу адресу та адресу наших партнерів у ці дні приходить багато листів із вашими роботами, нагадуємо, що відгуки потрібно передавати шкільному учителю-координатору, який, після визначення найкращого відгуку в школі, має подати роботу переможця на адресу районного управління, додавши Звіт про проведення шкільного туру конкурсу та Звіт-довідку на переможця шкільного етапу конкурсу.

 • Видавництво «Грані-Т» долучиться до фестивалю дитячої книги «Азбукове Королівство Магів і Янголів»

  З 27 по 31 жовтня у місті Києві в Музеї книги і друкарства відбудеться фестиваль дитячої книги  «Азбукове Королівство Магів і Янголів», до якого долучилося і видавництво «Грані-Т».

 • «Читати, чи створювати казки?» – зустріч з Богданом Жолдаком

  На запрошення видавництва «Грані-Т» та літературного об’єднання «Кобзар» письменник Богдан Жолдак, автор книг «Казкарик, або Казковий конструктор», «Капосні капці», «Коли генії плачуть», «Богдан Жолдак про Карпа Соленика, Йосипа Тимченка, Івана Піддубного, Юрія Кондратюка, Миколу Лукаша», зустрівся з дітьми одного київського дитячого садочка. Як це було? Читайте далі!

 • В Миколаєві видавництво «Грані-Т» та письменниця Марина Павленко відкривали духовно-культурний центр

  15 жовтня 2010 року відбулася прес-конференція, присвячена презентації Духовно-культурного центру «Українське відродження» при Миколаївському фонді «Дітям України», що розміщений за адресою вул. Велика Морська, 45.

about/newsabout/news