• Оксана Лущевська, Валентина Вздульська та Зоряна Живка в селі Крюківщина

  23 грудня 2010 року в школі села Крюківщина відбулися дві зустрічі зі школярами, організовані видавництвом «Грані-Т». Дитячі письменниці Оксана Лущевська, Валентина Вздульська та Зоряна Живка презентували свою книжку «Різдвяні повісті».

 • Вітаємо з Різдвяними святами!

  Видавництво «Грані-Т» вітає усіх з Новим роком та Різдвом і бажає всім і кожному натхнення, радості й щастя!

 • Різдвяні подарунки від видавництва «Грані-Т» та Укрпошти

  Наближаються Новорічні й Різдвяні свята... Уже зовсім скоро в кожному будинку за святковим столом зберуться рідні й близькі, тож саме час подумати про тих, хто ще жодного разу не відчував цю радість, тих, кому ніхто не скаже такі рідні й теплі слова — «мама» й «тато».

 • Переможці «Турніру поетів»

  28 грудня об 11:00 в книгарні «Є» відбудеться урочисте нагородження переможців поетичного конкурсу «Турнір поетів» серед студентів КНУ імені Тараса Шевченка, партнером якого є вилавництво «Грані-Т».

 • Сподівання на приємні враження виправдалися!

  21 грудня відбувся ряд зустрічей творчого подружжя Валерія та Наталі Лапікур з дітьми та дорослими міста Запоріжжя.

 • Видавництво «Грані-Т» запрошує долучитися до літературно-просвітницького проекту «Шляхи сповідані»

  23–24 грудня 2010 року видавництво «Грані-Т» долучиться до проекту «Шляхи сповідані» у Чорткові, Тернопільської області, де  відбудеться  зустріч з Іваном Андрусяком та презентація книг видавництва «Грані-Т».

 • «Грані-Т» завітало до ніжинської книгарні «Масква»

  20 грудня в Ніжині, у книгарні «Масква», відбулася презентація книг видавництва «Грані-Т» для школярів і студентів та зустріч з сучасним поетом Сергієм Пантюком.

 • Видавництво «Грані-Т» запрошує вас на «Чарівне Різдво»!

  24 грудня о 17:00 в книгарні «Є» та 26 грудня о 14:00 в музеї Івана Гончара відбудеться неймовірна містерія «Чарівне Різдво».Свято для вас створюватимуть дитячі письменниці Оксана Лущевська, Валентина Вздульська та Зоряна Живка, які заразом презентують свої дитячі книги «Різдвяні повісті» та «Дивні химерики, або Таємниця старовинної скриньки».

 • Зустріч з подружжям Лапікур у Запоріжжі

  21 грудня 2010 року до колиски українського козацтва, міста Запоріжжя, завітає подружжя письменників Валерій та Наталя Лапікури – тележурналісти, політологи, аналітики.

 • Відбулося нагородження переможців конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» у Києві

  17 грудня відбулося урочисте нагородження переможців конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» в місті Києві. Цього дня з рук сучасних українських письменників, представників видавництва «Грані-Т», почесних гостей та представників Національного олімпійського комітету України автори найкращих відгуків у місті Києві отримали цінні призи.

 • Відкрилася фотовиставка «Зірки. З книгою в серці»

  15 грудня відбулося урочисте відкриття фотовиставки в рамках проекту «Зірки. З книгою в серці», партнером якого є видавництво «Грані-Т».Фотовиставка проходитиме в «Шоколадному будиночку» (маєток на вул. Шовковичній, 17/2) з 16 грудня по 1 січня.

 • Визначено переможців Києва!

  17 грудня відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців щорічного регіонального конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» у місті Києві.Дійство відбудеться о 12:00 в Українському домі (вул. Хрещатик, 2).

 • Видавництво «Грані-Т» оголошує про початок проекту «Завтра різдво»

  Незабаром Різдво Христове – одне з найвеличніших свят українського народу. Воно збирає родини разом, народжує в серці кожного світле диво й щиру віру, надихає на добрі діяння. Кожна країна має свої унікальні традиції відзначення Різдва. У цьому святі відображено національний колорит, його дух: народні мелодії, вертепні дійства, традиційні страви… І цю дивовижну атмосферу незабаром можна буде відчути в «Музеї Івана Гончара».

 • Маленькі читачі Сумщини зустрілися з Мариною Павленко

  Нещодавно в Сумській обласній дитячій  бібліотеці  імені Островського  в рамках щорічного регіонального конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» відбулася зустріч із  відомою письменницею Мариною Павленко.

 • Анатолій Птіцин нагородить авторів найкращих відгуків Херсонської області

  Сьогодні відбудеться нагородження переможців конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» у Херсонській області.  Діти отримають головні призи з рук представника видавництва «Грані-Т» та відомого письменника, автора багатьох дитячих книг Анатолія Птіцина.

 • Презентація видавництва «Грані-Т»

  У четвер, 16 грудня о 15:00 в приміщенні Національної парламентської бібліотеки України (вул.  Грушевського, 1) відбудеться презентація видавництва «Грані-Т».

 • Фотовиставка «Зірки. З книгою в серці»

  15 грудня відбудеться урочисте відкриття фотовиставки в рамках проекту «Зірки. З книгою в серці», партнером якого є видавництво «Грані-Т». Фотовиставка проходитиме в «Шоколадному будиночку» (маєток на вул. Шовковичній, 17/2).

 • Відбулася перша зустріч сімейного клубу «Грані здоров'я»

  11 грудня 2010 року в Київському академічному театрі ляльок відбулася перша зустріч сімейного клубу «Грані здоров'я», ініційована видавництвом «Грані-Т», дитячою клінікою «Добробут», порталом для батьків про дітей www.karapuzy.com.ua та фірмою «Оріон Фарма».

 • Леся Воронина, Катерина Штанко, Катерина Білєтіна та видавництво «Грані-Т»

  11 грудня в книгарні «Є» відбулася зустріч з відомою дитячою письменницею Лесею Ворониною та її друзями – художницями Катериною Штанко і Катериною Білєтіною, які є авторами та художниками книг: «Нямлик і балакуча квіточка», «Леся Воронина про Брюса Лі, Махатму Ганді, Жорж Санд, Фридеріка Шопена, Івана Миколайчука», «Хлюсь та інші», «Прибулець з країни Нямликів», «Сни Ганса Християна».

 • Інтерв'ю Івана Андрусяка шкільній газеті «Шпора»

  9 грудня видавництво «Грані-Т» та відомий дитячий і дорослий письменник Іван Андрусяк побували у Вишнівській школі №3. Пропонуємо вашій увазі інтерв’ю, яке учні цієї школи, немов справжні акули пера, взяли у нашого автора і за сумісництвом літературного редактора.

 • Соціальна акція «Даруй радість – даруй життя!»

  Книжковий магазин «Читайка» та видавництво «Грані-Т» з 6 грудня 2010 року по 17 січня 2011 року організовує  доброчинний збір коштів на закупівлю  обладнання для відділення реанімації Дитячої міської клінічної лікарні №1.

 • «Я читаю з Укрпоштою!». Креативне фото

  Ми продовжуємо представляти вам найкращі фотографії, що надійшли на конкурс «Я читаю з Укрпоштою!». І цього разу пропонуємо вашій увазі чудесну фотокартину «Затишне читання».

 • Сімейний клуб «Грані здоров’я» запрошує

  Шановні батьки!Сімейний клуб «Грані здоров’я» запрошує Вас і Ваших малюків на першу зустріч, яка відбудеться 11 грудня 2010 року в Київському академічному театрі ляльок (м. Київ, вул. Грушевського, 1А).Початок зустрічі о 16:00.

 • Запрошуємо на зустріч з Лесею Ворониною, Катериною Штанко та Катериною Білєтіною

  11 грудня книгарня  «Є» та  видавництво «Грані-Т» запрошують усіх малих і великих читачів на зустріч з відомою дитячою письменницею Лесею Ворониною та її друзями – художницями Катериною Штанко і Катериною Білєтіною.

 • У Тернополі видавництво «Грані-Т» нагородило переможців інтелектуально-мистецького змагання «Орликіа

  «Референтура і провід вітають учасників «Орликіади–2010» із закінченням змагу і, попри всілякі негаразди нагадують, що Пласт – це велика гра, де немає переможців і переможених», – саме такими словами 5 грудня було завершено «Орликіаду 2010». Змаг виправдав сподівання усіх, оскільки довгоочікувані три дні в Тернополі принесли масу емоцій, вражень, знань, досвіду, а декому – перемогу. Видавництво «Грані-Т» приєднується до вітань.

 • Видавництво «Грані-Т» та літературний портал «Буквоїд» оголошують про початок конкурсу літературних

  Книжковий портал Буквоїд спільно із видавничим домом «Most Publishing», видавництвом «Грані-Т», магазином «Читайка», літературним конкурсом «Коронація слова» та Міжнародним благодійним фондом «Мистецька скарбниця» оголошують конкурс літературних критиків.

 • З Днем народження!

  Вітаємо з Днем народження президента Національного олімпійського комітету України, члена Міжнародного олімпійського комітету, першого віце-президента Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій (IAAF), Героя України Сергія Бубку.

 • Визначено переможців Тернопільської та Полтавської областей

  У ці морозні дні продовжується визначення переможців щорічного регіонального конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу», і ми вже знаємо імена тих, хто здобув головну нагороду в Тернопільській та Полтавській областях.

 • Запорізькі зустрічі Владислава Таранюка від видавництва «Грані-Т»

  Минулого тижня в рамках конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» та презентації серії «Життя видатних дітей» відбувся ряд зустрічей із Владиславом Таранюком у Запоріжжі. Насичені подіями та натхненні зустрічі умістилися в один день – 30 листопада.

 • Переможці конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» у Севастополі та Рівненській області

  У ці перші дні зими, окрім новорічної погоди, радість приносять і результати конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу». Наразі переможці стали відомі у Севастополі та Рівненській області.

 • Олесь Ільченко зустрівся з учнями Київської спеціалізованої школи №115

  Видавництво «Грані-Т» провело три зустрічі у Київській спеціалізованій школі №115 з поглибленим вивченням англійської мови, учні якої є постійними читачами книг нашого видавництва.

 • Зустріч в гуманітарному ліцеї з Андрієм Кокотюхою

  1 грудня 2010 року видавництво «Грані-Т» в особі PR-менеджера Антона Столярського завітало в гості до Українського гуманітарного ліцею. Спеціальним гостем зустрічі був відомий український письменник Андрій Кокотюха.

 • Креативні фото конкурсу «Я читаю з Укрпоштою!»

  На нашу адресу продовжують надходити сотні листів на конкурс «Я читаю з Укрпоштою!». Нам дуже приємно, що ця акція набула такого широкого розголосу, бо таким чином ми досягаємо нашої головної мети – популяризації української книги в нашій країні. Кожного дня ми з радістю переглядаємо дуже багато цікавих фотографій, деякими  хочемо поділитися і з вами, наші любі читачі.

 • Діти навчилися перемагати в Донецьку

  У Донецьку минулого тижня відбулася чергова акція проекту «Вчися перемагати», який видавництво «Грані-Т» здійснює спільно із Національним олімпійським комітетом України та  партнером — європейською клінікою персоналізованої медицини «Євролаб».

 • Видавництво «Грані-Т», Іван Андрусяк, Степан Процюк та Андрій Малащук зустрічалися з читачами Гуцуль

  Місто понад Прутом відвідали відразу двоє письменників та представник видавництва «Грані-Т» Юлія Червінська. Лауреати багатьох літературних премій  – киянин Іван Андрусяк та франківець Степан Процюк презентували свою творчість коломиянам. Зустрічі проходили у школі №1, міській гімназії та Національному музеї народного мистецтва Гуцульщини та Покуття.

 • Олександр Денисенко провів зустрічі у Львові

  У п’ятницю, 26 листопада, український письменник і драматург, заслужений діяч мистецтв України Олександр Денисенко зустрівся зі студентами і школярами у Львові.

 • Відгуки творчої групи «Фея»

  Поки визначаються переможці конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу», пропонуємо вашій увазі креативні відгуки, написані творчою групою «Фея» із НВК школи-ліцею міста Дзержинська.

 • Новинки листопада від видавництва «Грані-Т»

  Цього місяця наше видавництво поспішає порадувати вас чотирма абсолютними новинками і чотирма переробленими та доповненими перевиданнями наших книжок.Тож взувайте теплі капці, беріть ручку, сідайте ближче до монітора та записуйте, що саме вам варто шукати в книгарнях найближчим часом.

 • Зустрічі з Владиславом Таранюком у Запоріжжі

  30 листопада в Запоріжжі в рамках конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» видавництво «Грані-Т» організовує зустріч з сучасним письменником Владиславом Таранюком.

 • Есеїстичні підсумки десятиліття з книгами «Грані-Т»

  25 листопада у Львові в кав’ярні-читальні «Кабінет» у рамках проекту літературно-критичних обговорень Неборака-Котика відбулася дискусія «Есеїстичні підсумки десятиліття». На розгляд критиків було винесено дві книги 2010 року: «Письмо з околиці» Анатолія Дністрового та «Героїні та герої» Євгенії Кононенко. Обидві книги представляють серію «De profundis» видавництва «Грані-Т».

 • Скоро стануть відомі результати конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу»

  Завершується районний етап конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» і вже зовсім скоро будуть визначені переможці регіонального етапу, які отримають головні призи конкурсу – ноутбуки.

 • Презентація спортивної серії книг «Життя видатних дітей» у Донецьку

  Сьогодні в Донецьку в рамках проекту «Вчися перемагати» за підтримки ЛО «Кобзар» відбудуться зустрічі з автором серії книг на спортивну тематику «Національний олімпійський комітет про...» Олександром Мащенком та олімпійською призеркою Іриною Ліщинською.

 • Зустрічі з Олександром Денисенком у Львові

  У п’ятницю, 26 листопада, український письменник і драматург, заслужений діяч мистецтв України Олександр Денисенко зустрінеться зі студентами і школярами у Львові.

 • Презентація книги «Монети з дідусевої скриньки»

  19 листопада в Одесі відбулася презентація книги Олександра Макарова «Монети з дідусевої скриньки».

 • Авторський «Суботник» Лесі Ворониної

  20 листопада о 15:00 у книжковому магазині «Читайка» відбудеться «Суботник» Лесі Ворониної.

 • Зустріч з Олесем Ільченком у Клавдієвській школі

  18 листопада 2010 року в рамках конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» видавництво «Грані-Т» разом із письменником і поетом Олесем Ільченком завітало в гості до Клавдієвської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. На зустрічі були присутні учні, вчителі, бібліотекарі й багато інших шанувальників творчості автора. Видавництво «Грані-Т» представляв піар-менеджер Антон Столярський, який розповів учасникам свята про діяльність видавництва, асортимент книг і можливості співпраці.

 • Конкурс «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» триває

  Шкільний етап конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» скоро завершиться, і вже згодом стануть відомі переможці регіонального етапу.  З 1 травня – дати старту цьогорічного конкурсу – видавництво «Грані-Т» провело багато зустрічей з сучасними письменниками,  презентацій сучасної дитячої літератури, бібліотечних уроків та інших виховних заходів у всіх регіонах України.

 • Презентація книги «Монети з дідусевої скриньки»

  19 листопада в Одесі відбудеться зустріч з письменником Олександром Макаровим та презентація його книги «Монети з дідусевої скриньки», що вийшла друком у видавництві «Грані-Т».

about/newsabout/news