• Євгенія Кононенко проведе зустріч у Черкасах

  24 березня о 15:00 у Музеї «Кобзаря» Т. Г. Шевченка (м. Черкаси, вул. Б. Вишневецького, 37) відбудеться зустріч із Євгенією Кононенко, авторкою як дорослих («Героїні та герої», «Жертва забутого майстра»), так і дитячих книг ( «Бабусі також були дівчатами», «Неля, яка ходить по стелі», «Неля сходить зі стелі»), що побачили світ у видавництві «Грані-Т». 

 • У Львові пройде ряд презентацій довгоочікуваної книги «Львів Левинського: місто і будівничий»

  22 березня у Львові буде презентовано книгу «Львів Левинського: місто і будівничий», що вийшла друком у видавництві «Грані-Т». Автор книги – відомий львівський дослідник Ігор Жук. Ілюстрований альбом, виданий завдяки підтримці мережі заправних комплексів «ОККО», містить близько 550 ілюстрацій. Це найбільша з публікацій, присвячених Іванові Левинському – провідному будівельному підприємцеві Галичини 1880-х – 1910-х рр., фабриканту, архітектору, професору, громадському діячеві, філантропу. Основна частина інформації, вміщеної у виданні, раніше не публікувалася.  

 • 17 березня Кривий Ріг відвідав відомий письменник і поет Іван Андрусяк

  Свій візит Іван Андрусяк розпочав зустрічами зі школярами. Так, відбулися три зустрічі з читачами: о 9.30 та 11.00 в Дитячій бібліотеці №15 (вул. Космонавтів, 3) та о 13.00 в Центральній дитячій бібліотеці (вул. К. Маркса, 30). Маленькі учні почули вірші з уст автора, дізналися про його дитинство і творчий шлях, навчилися робити зайчика (героя майже всіх творів Івана Андрусяка для дітей) із рукавичок, а також мали змогу отримати автограф на улюбленій книжці. 

 • Фоторепортаж із прес-конференції, присвяченої презентації дитячих книг шрифтом Брайля

  18 березня у приміщенні інформаційної агенції УКРІНФОРМ відбулась прес-конференція, присвячена презентації книг сучасної дитячої прози шрифтом Брайля та старту соціального проекту «Доторкнутися до слова». 

 • Олександр Денисенко у Центральній бібліотеці ім. Т.Г. Шевченка

  17 березня видавництво «Грані-Т» завітало до Київської Центральної бібліотеки імені Т. Г. Шевченка для дітей. Спеціальним гостем заходу став відомий український письменник, сценарист і драматург Олександр Денисенко. 

 • Леся Воронина поспілкувалася із дітками з гімназії № 32

  17 березня видавництво «Грані-Т» завітало до спеціалізованої гімназії № 32. Приємним сюрпризом для дітей стала гостя події – відома українська письменниця Леся Воронина. У затишній актовій залі гімназії відбулося одразу дві зустрічі: спочатку авторка спілкувалася із учнями 3-4 класів, а потім цікаві історії очікували на п’ятикласників.

 • Вітаємо пані Наталю із Днем народження

  Весь колектив видавництва «Грані-Т» щиро вітає пані Наталю Лапікуру із Днем народження. 

 • «Грані-Т» запрошує на конкурс «Іду в дитинство до Тараса»

  18 березня, у п’ятницю, в Центральній бібліотеці імені Т. Г. Шевченка для дітей (просп. Перемоги, 25) відбудеться конкурс читців-дикламаторів «Іду в дитинство до Тараса», приурочений Шевченківському місяцю.  

 • «Грані-Т» проведе ряд зустрічей у рамках Книжкової толоки

  18-20 березня у рамках Книжкової толоки видавництво «Грані-Т» проведе ряд зустрічей. 

 • Леся Воронина завітає до гімназії

  17 березня, у четвер, до гімназії № 32 (вул. Федорова, 2) завітає видавництво «Грані-Т» й відома українська дитяча письменниця Леся Воронина.

 • Олесь Ільченко в бібліотеці ім. І. В. Сергієнка для дітей

  15 березня видавництво «Грані-Т» завітало до Бібліотеки імені І. В. Сергієнка для дітей. Головним героєм зустрічі з учнями 5-х класів став відомий український письменник Олесь Ільченко.

 • Зірка Мензатюк та «Грані-Т» завітають у Прилуки

  У п’ятницю, 18 березня, видавництво «Грані-Т», разом із відомою українською письменницею Зіркою Мензатюк, їде у місто Прилуки, Чернігівської області.

 • Апологія модерну: у книгарні «Є» презентували нову книгу літературознавця Віри Агеєвої

  14 березня в книгарні «Є» (вул. Лисенка, 3) відбулася презентація нової книги досліджень Віри Агеєвої «Апологія модерну: Обрис ХХ віку», що вийшла у видавництві «Грані-Т» (серія «De Profundis»). Вів зустріч кандидат філологічних наук, викладач Національного університету «Києво-Могилянська академія» Ростислав Семків.

 • Відбудеться прес-конференція, присвячена випуску книг шрифтом Брайля

  18 березня у приміщенні інформаційної агенції УКРІНФОРМ о 13:00 відбудеться прес-конференція, присвячена презентації книг сучасної дитячої прози шрифтом Брайля та старту соціального проекту «Доторкнутися до слова».

 • Сергій Пантюк відвідав Новоград-Волинський

  4-5 березня, за запрошенням товариства «Мале коло», Новоград-Волинський відвідав Сергій Пантюк, автор книги «Неслухняники». Видавництво «Грані-Т» виступило як партнер зустрічей.

 • У Кривому Розі відбудуться зустрічі із Іваном Андрусяком

  У четвер, 17 березня, відомий письменник і поет Іван Андрусяк відвідає Кривий Ріг, де зустрінеться з місцевими читачами.

 • Олесь Ільченко зустрінеться із школярами

  У вівторок, 15 березня, о 13:20, у Бібліотеці імені І.В.Сергієнка для дітей (вул. Шумського, 4а) відбудеться зустріч із Олесем Ільченком.

 • Андрій Кокотюха у Фінансовому ліцеї

  11 березня видавництво «Грані-Т» відвідало Київський фінансовий ліцей. Спеціально запрошеним гостем став відомий український письменник і журналіст Андрій Кокотюха.

 • Нова іпостась «Нової деґенерації»

  «Нова деґенерація» повертається!» – такими вигуками останнім часом рясніли навкололітературні інтернет-ресурси (та й не лише вони). Що й не дивно – подія справді варта того, щоб звернути на неї особливу увагу: леґендарний літгурт, заснований 1991 року Іваном Андрусяком, Степаном Процюком та Іваном Ципердюком, свого часу наробив багато галасу, епатував публіку вже починаючи зі своєї назви, але припинив існування в середині 90-х. І от – леґенда повертається!

 • Нагородження призерів міжнародного мовно-літературного конкурсу

  Нещодавно у Києві пройшло нагородження призерів ІІІ (міського) етапу І Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка, партнером якого виступило видавництво «Грані-Т».

 • Олесь Ільченко відвідав київську спеціалізовану школу «Тріумф»

  10 березня видавництво «Грані-Т» разом із відомим українським письменником та поетом Олесем Ільченком відвідало київську спеціалізовану школу «Тріумф».

 • Міжнародний проект за участі видавництва «Грані-Т»!

  Ілюстрацію Інги Леві та вірш Василя Голобородька з книги «Віршів повна рукавичка» видавництва «Грані-Т» побачить увесь світ!

 • Зустріч з Андрієм Кокотюхою

  Завтра о 14:30 у Фінансовому ліцеї (вул. Гонгадзе, 32 Є) відбудеться зустріч із сучасним дитячим і дорослим письменником Андрієм Кокотюхою.

 • Нова книгарня!

  Вітаємо мережу книгарень «Є» із відкриттям нової книгарні у Тернополі.

 • Подорож до Будапешта

  Щойно з Будапешта повернулися дві дитячі письменниці, постійні й улюблені автори нашого видавництва, Леся Воронина та Галина Малик.

 • Олесь Ільченко у 144-му ліцеї

  4 березня видавництво «Грані-Т» завітало в ліцей № 144. Спеціально запрошеним гостем зустрічі був відомий український поет і письменник Олесь Ільченко.

 • Доторкнутися до слова

  Незабаром видавництво «Грані-Т» презентує видання для незрячих, написані шрифтом Брайля – «Прибулець з країни Нямликів» Лесі Воронининої та книжку «Ірен Роздобудько про Блеза Паскаля, Вольфі Моцарта, Ганса Андерсена, Катрусю Білокур та Чарлі Чапліна» із серії «Життя видатних дітей».

 • Зустрічі «Нової деґенерації» у Львові

  У четвер, 10 березня, місто Львів відвідає леґендарний літгурт «НОВА ДЕҐЕНЕРАЦІЯ» (Іван Андрусяк, Степан Процюк, Іван Ципердюк).

 • Визначено переможця конкурсу для журналістів!

  Видавництво «Грані-Т» підвело підсумки конкурсу для журналістів і оголосило переможця, котрий поїде до Італіїї.

 • Презентація книги Сергія Грабара «Метаморфози»

  Увага! Презентація книги видавництва «Грані-Т» із серії «De profundis»  – «Метаморфози» Сергія Грабара переноситься на середу, 30 березня. Зустріч відбудеться о 18:00.

 • Презентація книги Віри Агеєвої «Апологія модерну: обрис ХХ віку»

  У понеділок, 14 березня, о 18:00 в книгарні «Є» відбудеться презентація нової книги видавництва «Грані-Т» із серії «De profundis» – «Апологія модерну: обрис ХХ віку» Віри Агеєвої.

 • Вітаємо Національну парламентську бібліотеку України з 145-річчям!

  Сьогодні, 3 березня, Національна парламентська бібліотека України святкує своє 145-річчя. Видавництво щиро вітає наших давніх друзів та бажає всім працівникам бібліотеки гарних читачів, а самій бібліотеці - подальшого розвитку.

 • Вітаємо з першим днем весни!

  Видавництво «Грані-Т» вітає усіх з довгоочікуваним першим днем весни!Нехай ця весна принесе вам багато сонячних посмішок і теплих днів, а ми, в свою чергу, будемо продовжувати дарувати вам тепло і доброту в наших книгах! Весняного вам настрою!

 • 20-ліття леґендарного літгурту «Нова деґенерація» у Києві

  25 лютого у київській книгарні «Є» відбувся творчий вечір, присвячений 20-літтю леґендарного літгурту «Нова деґенерація» (Іван Андрусяк, Степан Процюк, Іван Ципердюк).

 • Зустрічі з Валерієм і Наталею Лапікурами в київських ліцеях

  22 та 23 лютого видавництво «Грані-Т» разом з відомими українськими письменниками та журналістами Валерієм і Наталею Лапікурами зустрілися з київськими ліцеїстами.

 • Олесь Ільченко у 107-й гімназії

  25 лютого видавництво «Грані-Т» завітало до 107-ої спеціалізованої гімназії. Спеціально запрошеним гостем зустрічі був відомий український поет і прозаїк Олесь Ільченко.

 • Увага! Конкурс для журналістів!

  Шановні журналісти! Якщо Ви вмієте добре писати, висвітлюєте  культурні події та  маєте посвідчення журналіста – тоді це саме для Вас. Видавництво «Грані-Т» оголошує конкурс для журналістів. Переможець отримує можливість відвідати дитячу книжкову виставку в Болоньї (Італія) та зробити ексклюзивний репортаж із вручення премій переможцям міжнародного конкурсу дитячої літератури Міжнародної Молодіжної Бібліотеки (серед яких премія за книгу «Віршів повна рукавичка» видавництва  «Грані-Т»).

 • Книжка єднає народи

  «Союз польської шляхти» подарував житомирській школі № 36 книжки польських авторів, а також альбом  «Україна і Польща: єдність зброї крізь віки».

 • «Книжковий березень» у Главреді. Книжка березня – «Львів Левинського: місто і будівничий»

  У середу, 2 березня, об 11:00 у прес-центрі «Главред-медіа» (вул. Стрітенська, 2/8) відбулася чергова зустріч у рамках «Книжкових сезонів».

 • «ПРОчитання» з Іваном Андрусяком

  У субботу, 26 лютого на телеканалі «Тоніс» гостем програми «ПРОчитання» стане відомий поет, перекладач та дитячий письменник Іван Андрусяк. Початок програми о 16:55.

 • Зірка Мензатюк у гімназії № 115

  24 лютого в актовій залі гімназії № 115 відбулося свято, приурочене до дня рідної мови. На святі побувало і видавництво «Грані-Т» разом із відомою українською письменницею Зіркою Мензатюк.

 • Видавництво «Грані-Т» організувало зустріч з Ярославом Грицаком в Одесі

  17 лютого в Одесі за ініціативи Українського клубу Одеси та за підтримки видавництва «Грані-Т» відбулася зустріч Ярослава Грицака з одеситами. У приміщенні Культурного центру «Beit Grand»він прочитав лекцію на тему «Хто такі українці і чого вони хочуть?»

 • Зустріч з Мариною Павленко в Черкасах

  Нещодавно мешканці Черкас малу змогу познайомитися з творчістю шанованої української письменниці та поетки – Марини Павленко.

 • Книга видавництва «Грані-Т» здобула найпрестижнішу у світі відзнаку в царині дитячої літератури, ста

  Нашу книгу «Віршів повна рукавичка» (із серії «Сучасна дитяча поезія») удостоєно однієї з найпрестижніших у світі відзнак у царині дитячої літератури, що проводить Міжнародна Молодіжна Бібліотека (Німеччина).

 • Лекція Віри Агеєвої в Луцьку

  25 лютого у Луцьку відбудеться лекція-презентація книги «Апологія модерну: обрис XX віку» Віри Агеєвої.

 • Лекція Галини Шевцової у Києві

  24 лютого о 18:30 видавництво «Грані-Т» запрошує на лекцію «Містична Японія», яку проведе Галина Шевцова, автор і упорядник книг: «Україна-Японія: дерев'яна архітектура», «Дерев’яні церкви України», «Стежками Басьо».

 • Олександр Денисенко у Чернівцях

  22 лютого видавництво «Грані-Т» запрошує в Чернівці на зустрічі з режисером, актором, сценаристом, драматургом, прозаїком, автором теле- й радіопередач Олександром Денисенко.

about/newsabout/news