• У рамках «Тижня дитячої книги» «Грані-Т» завітало до Музею літератури

  У п’ятницю, 8 квітня, в Національному музеї літератури України в рамках традиційного Тижня дитячої книги «Квітневий книгоград» відбулася зустріч із видавництвом «Грані-Т». 

 • «Грані-Т» виступило партнером реалізації проекту інноваційних технологій

  11 квітня 2011 р. у Національному центрі «Український дім» у Києві відбувся ярмарок інноваційних бібліотечних послуг та електронного самоврядування. Співорганізаторами події виступили Міністерство культури України, програма «Бібліоміст», Українська бібліотечна асоціація, програма сприяння Парламенту ІІ (PDP ІІ) Агенства США з міжнародного розвитку (USAID), а також відділ преси, освіти та культури Посольства США в Україні та компанія Мicrosoft. 

 • Євгенія Кононенко відвідає Луцьк

  У четвер 14 квітня в Луцьку пройде ряд зустрічей із Євгенією Кононенко. 

 • Відбудеться зустріч із Олесем Ільченком

  У середу 13 квітня о 13:30 у Печерській районній дитячій бібліотеці ім. М. Трублаїні (бул. М. Приймаченко, 7) пройде зустріч учнів молодших класів із Олесем Ільченком. 

 • Віра Агеєва презентувала у Львові нову книгу

  11 квітня у Львові відбулися дві презентації нової книги досліджень Віри Агеєвої «Апологія модерну: Обрис ХХ віку», що вийшла у видавництві «Грані-Т» (серія «De Profundis»). Перша зустріч проходила у стінах Дзеркальної зали Львівського національного університету імені І. Франка, де зібрались студенти та викладачі-філологи, а друга зустріч з професором Києво-Могилянської академії зібрала чималу читацьку аудиторію у львівській книгарні «Є».  

 • «Медвін». День третій

  У суботу 9 квітня на стенді видавництва «Грані-Т» пройшли автограф-сесії Богдана Жолдака, Олеся Ільченка, Олекси Білоброва, Галини Малик, Лесі Ворониної, Юрія Бедрика. 

 • Вітаємо Сергія Грабара з Днем народження!

  Колектив видавництва «Грані-Т» щиро вітає Сергія Грабара з Днем народження! Щастя, радості, здобутків, успіхів!

 • Укрпошта та видавництво «Грані-Т» запрошують до участі в конкурсі малюнків «Мій улюблений книжковий

  Українське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» спільно з видавництвом «Грані-Т» оголошують конкурс малюнків на тему «Мій улюблений книжковий герой» (із книжок видавництва «Грані-Т»). 

 • Уперше в Україні – дитячий book trailer!

  Сьогодні в Україні з’явився перший book trailer на серію книг «Життя видатних дітей» видавництва «Грані-Т».  

 • Надрукована 3-тя книга сучасної дитячої прози шрифтом Брайля у рамках соціального проекту «Доторкнут

  У рамках соціального проекту «Доторкнутися до слова» видавництво «Грані-Т» вже підготувало третю книгу шрифтом Брайля для незрячих – «Таємниця старої обсерваторії» Олеся Ільченка. 

 • 13 квітня Олександр Макаров проведе ряд зустрічей у Миколаєві

  О 10:00 – Муніципальний колегіум (вул. Котельна, 8).Об 11:00 – Перша українська гімназія ім. Миколи Аркаса (вул. Нікольська, 34). О 12:00 – Миколаївський національний університет ім. В. Сухомлинського (вул. Нікольська, 24). О 14:00 – Духовно-культурний центр «Українське відродження» (вул. В. Морська, 45).

 • 14 квітня Іван Андрусяк проведе ряд зустрічей у Чернігові

  Зустрічі відбудуться: об 11:00 – Середня школа №31 (вул. Доценка, 29); о 13:00 та 14:00 – Чернігівська обласна бібліотека для дітей ім. М. Островського (вул. Рокосовського, 22а); о 16:30 – Культурно-мистецький центр «Інтермеццо» (вул. Шевченка, 9): зустріч із дорослою аудиторією та журналістами.

 • Весняний Медвін у фотокалейдоскопі видавництва «Грані-Т»

  У рамках Шостого Київського Весняного книжкового ярмарку «Медвін» (що проходив у Києві 7-10 квітня) на стенді видавництва «Грані-Т» було проведено безліч цікавих зустрічей та автограф-сесій, а також представлено ще більше нових і цікавих книг. Запрошуємо усіх, хто з тих чи інших причин не потрапив на виставку, або ж, навпаки, ще раз хоче нагадати собі приємні миті Медвіна, разом з нами насолодитися низкою фоторепортажів з цієї події. 

 • Зустрічайте новий кросворд від «Грані-Т»!

  Видавництво «Грані-Т» вітає всіх учасників конкурсу «Захопливі кросворди». Ми раді за тих, хто надіслав правильні відповіді, а усіх, хто цього разу помилився, закликаємо не здаватися і впевнено йти до перемоги! 

 • До Вінниці завітає Андрій Бачинський

  11 квітня у Вінниці о 18:00 у книгарні «Є» (вул. 50-річчя Перемоги, 26) відбудеться презентація дитячої повісті Андрія Бачинського «Неймовірні пригоди Остапа і Даринки». 

 • Сімейний клуб «Грані здоров’я» запрошує на зустріч

  Сімейний клуб «Грані здоров’я» запрошує Вас та Ваших малюків на другу зустріч, яка відбудеться 16 квітня 2011 року у музеї українського народного декоративного мистецтва на території Києво- Печерської Лаври. 

 • Відбудеться зустріч із письменниками у Музеї літератури

  8 квітня о 13:00 у рамках Тижня дитячої книги відбудеться зустріч із видавництвом «Грані-Т» та Олесем Ільченком, Лесею Ворониною, Валерієм та Наталею Лапікурами. 

 • Підбито перші підсумки акції «Подаруй книгу дітям»

  5 квітня в ТРЦ Dream Town молодіжна громадська організація Studentland спільно з Оболонською районною адміністрацією та організацією ISIC підсумувала перші результати соціальної акції «Подаруй книгу дітям», присвяченої Міжнародному дню дитячої книги. 

 • Один день із виставки Bologna Children's Book Fair 2011

  Пропонуємо вам фоторепортаж із Bologna Children's Book Fair 2011. 

 • Видавництво «Грані-Т» у Болоньї

  На цих фото представлені книги-переможці Bologna Children's Book Fair 2011. 

 • Андрій Бачинський завітав до Трускавця

  31 березня відбулася зустріч автора «Неймовірних пригод Остапа і Даринки» Андрія Бачинського з дітьми, що відпочивають у санаторії «Джерело» (м. Трускавець Львівської області). 

 • Віра Агеєва проведе презентації у Луцьку та Львові

  8 квітня Віра Агеєва завітає до Луцька. Зустріч розпочнеться о 14:00 у приміщенні Волинського Національного університету ім. Л. Українки (вул. Винниченка, 30). На зустрічі Віра Агеєва презентує свою нову книгу «Апологія модерну: обрис ХХ віку», що вийшла друком у видавництві «Грані-Т».

 • Запрошуємо усіх завітати на виставку «Медвін»

  З 7 до 10 квітня 2011 року пройде Шостий Київський Весняний книжковий ярмарок «Медвін» за адресою: вул. Фізкультури, 1, експоцентр «Спортивний», м. Республіканський стадіон. У рамках виставки на стенді видавництва «Грані-Т» відбудеться ряд автограф-сесій із відомими українськими письменниками.

 • Видавництво «Грані-Т» у Болоньї

  Не оминули організатори й переможця міжнародного конкурсу художників-ілюстраторів Bologna Book Fair 2010 – італійського ілюстратора Філіпа Джордано, присвятивши його роботам окрему виставку. 

 • Видавництво «Грані-Т» у Болоньї

  Цей куточок виставки відведений під роботи тих художників-ілюстраторів дитячих книг, котрі видалися організаторам виставки найцікавішими. Тут представлено роботи художників-ілюстраторів з різних країн світу.  

 • Видавництво «Грані-Т» у Болоньї

  На цих фотографіях представлена своєрідна «біржа» для художників-ілюстраторів, котрі пропонують свої послуги, в межах дитячої книжкової виставки. Кожен художник-ілюстратор, котрий хоче запропонувати свої послуги видавцям, лишає на стіні зразок своїх робіт та контактну інформацію.  

 • Видавництво «Грані-Т» у Болоньї

  Шановні читачі! Видавництво «Грані-Т» відвідало дитячу книжкову виставку в Болоньї (Італія), де відбулося вручення премій переможцям міжнародного конкурсу дитячої літератури Міжнародної Молодіжної Бібліотеки (одним з переможців стало й наше видавництво з книгою Василя Голобородька «Віршів повна рукавичка»). Ми хочемо поділитися з вами враженнями від цієї виставки, тому розпочинаємо серію невеличких фоторепортажів, присвячених їй.

 • Олесь Ільченко завітає до школи

  У середу, 6 квітня, о 12:30 відбудеться зустріч Олеся Ільченка із учнями 2-4-х класів школи № 232 (вул. Лайоша Гавро, 4-г).

 • Новий захопливий кросворд від «Грані-Т»

  Видавництво «Грані-Т» вітає всіх учасників конкурсу «Захопливі кросворди». Ми раді за тих, хто надіслав правильні відповіді, а усіх, хто цього разу помилився, закликаємо не здаватися і впевнено йти до перемоги!  

 • Олесь Ільченко в київських бібліотеках для дітей

  30 березня та 1 квітня видавництво «Грані-Т» відвідало київські бібліотеки для дітей. Спеціальним гостем зустрічей був відомий український письменник Олесь Ільченко.  

 • 30 березня у Львові відбулась презентація книги «Критика прози»

  30 березня у Львові в приміщенні книгарні «Є» відбулась презентація книги «Критика прози», що побачила світ у видавництві «Грані-Т» у серії «De profundis». Книгу презентували автори рецензій на сучасні українські книги, які вийшли друком за останні кілька років: Віктор Неборак, Ігор Котик, Марія Котик-Чубинська, Мар’яна Барабаш та представник видавництва у західному регіоні Тарас Яценко.

 • «Метаморфози» від Сергія Грабара: вчимося розуміти рідне

  «Зрозуміти місто своє…Полюбити. Відчути його подих, уклонитися його святиням. Що це? Миттєве бажання чи постійна, виписана життєва лінія, що має в собі ризиковий намір: любити лише це місто? Захоплюватися, на час закохуватися – і в інших. Однак постійно любити лише це – місце твого народження. Місце розчарувань і зачарувань – твою долю». Так починається нова книга письменника і перекладача Сергія Грабара «Метаморфози», видана нещодавно у «Гранях-Т». Презентація з певних причин кілька разів відкладалася. Однак 30 березня настав нарешті час розповісти людям і про цю книгу у книгарні «Є».

 • У бібліотеці ім. І. В. Сергієнка відбудеться зустріч із Олесем Ільченком

  1 квітня, у найвеселіший день року, о 13:30 у Бібліотеці імені І. В. Сергієнка для дітей (вул. Шумського, 4а) відбудеться зустріч учнів 2-3-х класів із видавництвом «Грані-Т». На зустріч, окрім представника видавництва, традиційно завітає і спеціальний гість – Олесь Ільченко. Будемо раді бачити усіх охочих!

 • Олександр Денисенко завітав до Луцька

  24 березня відбулась зустріч відомого українського письменника, актора і режисера Олександра Денисенка із викладачами і студентами ВНУ ім.Лесі Українки.  

 • «Мій найкращий твір попереду, і я його найбільше люблю»

  24 березня о 15.00 у музеї «Кобзаря» Т. Г. Шевченка в Черкасах Євгенія Кононенко зустрілась зі своїми шанувальниками. Прийшли переважно студенти й люди більш поважного віку.

 • Прийшла весна, а значить настав час для весняного Книжкового балу

  Діти не можуть жити без казок, люблять свята й обожнюють подарунки. Це знають усі. Видавництво «Грані-Т» спільно із Президентським благодійним фондом Леоніда Кучми «Україна» та мережею книгарень «Є» вирішило влаштувати для дітей справжнє свято, з героями їхніх улюблених казок і подарунками, й організувало Другий книжковий бал. Перший такий захід, нагадаємо, відбувся 26 грудня минулого року в Будинку вчених (http://www.grani-t.com.ua/eng/news/859/).  

 • У Львові відбудеться презентація книги «Критика прози»

  30 березня о 18:00 у Львові, в книгарні «Є» (проспект Свободи, 7), відбудеться презентація книги «Критика прози». Презентуватимуть книгу Мар’яна Барабаш, Ігор Котик, Віктор Неборак. Ласкаво просимо усіх охочих!

 • Конкурс розпочинається!

  Наш перший кросворд про чудову жінку, котра написала безліч романів, проте не під своїм справжнім ім’ям. Про неї розповідає Леся Воронина у своїй книзі «Леся Воронина про Брюса Лі, Махатму Ганді, Жорж Санд, Фридеріка Шопена, Івана Миколайчука». Шукайте відповіді, відгадуйте зашифроване слово і надсилайте на скриньку konkurs.grani.t@gmail.com. Удачі!

 • Увага! «Грані-Т» розпочинає новий цікавий конкурс!

  Видавництво «Грані-Т» розпочинає новий цікавий конкурс для дітей – «Захопливі кросворди». Тепер кожна дитина, використовуючи лише власну ерудицію і уважність, може стати власником нетбука!

 • Зустрічі у рамках «Книжкової толоки» на Львівщині

  18 березня, напередодні п’ятої «Книжкової толоки», яка проводиться щорічно навесні у м. Миколаїв Львівської області, на зустріч зі школярами середньої загальноосвітньої школи с. Рудики (Миколаївський район Львівської області) завітало видавництво «Грані-Т» разом із Наталкою Малетич і Андрієм Бачинським.  

 • Вітаємо Анну Багряну з Днем народження!

  Колектив видавництва «Грані-Т» щиро вітає Анну Багряну з Днем народження! Щастя, радості, здобутків, успіхів! 

 • Відбулася презентація книги «Львів Левинського: місто і будівничий»

  22 березня відбулася презентація книги «Львів Левинського: місто і будівничий» видавництва «Грані-Т». Багато людей любить місто Лева, і це далеко не самі лише львів’яни; але мало хто знає кому дякувати за архітектурну красу. Іван Левинський у 1890-х роках був найбільшим будівельним підрядником міста Львова. Його команда звела готель «Жорж», залізничний вокзал, кам’яницю товариства «Дністер», оперний театр та інші вишукані споруди.

 • Запрошуємо всіх на Весняний книжковий бал

  Шановні діти та батьки! Запрошуємо вас на весняний Книжковий бал, який організовує видавництво «Грані-Т» за підтримки наших надійних партнерів – Благодійної організації Президентського Фонду Леоніда Кучми «Україна» та мережі книгарень «Є». Час та місце зустрічі: 26 березня о 14:30 в Національному музеї літератури України Адреса: вул. Б. Хмельницького, 11 (м. Театральна). 

 • Олександр Денисенко завітає до Луцька

  24 березня Олександр Денисенко завітає до Луцька, де презентує свої книги «Межник, або Всесвітнє свавілля» та «Сердечний рай, або «Оксана». 

 • Ірен Роздобудько та Ігор Жук відвідають Херсон

  24 березня у Херсонській обласній бібліотеці для дітей (м. Херсон, вул. Червоностудентська, 21) в рамках Тижня дитячого читання відбудеться ряд зустрічей із Ірен Роздобудько та Ігорем Жуком. 

 • «Грані-Т» та Зірка Мензатюк відвідали Прилуки

  18 березня видавництво «Грані-Т» відвідало славнозвісне місто Прилуки Чернігівської області. Прилукам випала честь приймати естафету відкриття Всеукраїнського тижня дитячого читання, який щорічно стартує в березні у одній із бібліотек України, користувачі якої визнані кращими читачами року.  

 • Вітаємо Лесю Воронину із Днем народження

  Весь колектив видавництва «Грані-Т» щиро вітає Лесю Воронину, відому українську письменницю, авторку безлічі неймовірно цікавих книг для дітей і дорослих, із Днем народження.  

 • «Грані-Т» відвідало конкурс читців-декламаторів «Іду в дитинство до Тараса» (фоторепортаж)

  18 березня, у п’ятницю, в Центральній бібліотеці імені Т. Г. Шевченка для дітей пройшов конкурс читців-дикламаторів «Іду в дитинство до Тараса», приурочений Шевченківському місяцю.

about/newsabout/news