• Відбулась дискусія книжкових ілюстраторів

  13 травня в Інституті журналістики пройшла Дискусія книжкових ілюстраторів. На зустрічі «дискутували» Анна Сарвіра, Надія Дойчева-Бут та Олег Петренко-Заневський. Усі зацікавлені мали можливість дізнатися, у чому полягає специфіка створення ілюстрацій для книг.  

 • Видавництво «Грані-Т» взяло участь в «Арбайтен-форумі»

  Головний редактор видавництва «Грані-Т» Олена Мовчан взяла участь в «Арбайтен-форумі», який відбувся 13 травня в рамках Другого фестивалю молодих видавців і редакторів. Тепер, аби ті, хто не зміг прийти на зустріч, одначе хочуть знати «із перших вуст», про що йшлося, пропонуємо ось цю розповідь.

 • «Грані-Т» на виставці Baby Aсtive

  «Грані-Т» взяло участь у виставці послуг та програм для розвитку і виховання дітей Baby Aсtive, що проходила у Києві 12-14 травня. 

 • «Грані-Т» на Благодійному Книжковому Ярмарку

  У рамках Благодійного Книжкового Ярмарку, що проходив в Українському домі 12-15 травня, видавництво «Грані-Т» провело кілька автограф-сесій відомих українських дитячих письменників.

 • Новий проект: «Книготерапія» від видавництва «Грані-Т»

  Як часто Ви читаєте книжки своїй дитині й обговорюєте їх у родинному колі? Чи замислювались Ви над тим, як правильно, мудро і головне – вчасно підібрати потрібну книжку Вашому малюкові, а також прищепити йому гарний смак та любов до книги, і чому це так важливо? 

 • «Грані-Т» візьме участь у виставці Baby Aсtive

  «Грані-Т» візьме участь у виставці послуг та програм для розвитку і виховання дітей Baby Aсtive. 

 • У Вінниці відбулася презентація книги Сергія Грабара

  5 травня 2011 року видавництво «Грані-Т» відвідало Вінницю. Спеціально запрошеним гостем зустрічей став відомий український письменник Сергій Грабар, який презентував свою книгу «Метаморфози».

 • «Грані-Т» візьме участь у Благодійному Книжковому Ярмарку

  У рамках Благодійного Книжкового Ярмарку, що проходитиме в Українському домі (вул. Хрещатик, 2) 12-15 травня, видавництво «Грані-Т» проведе кілька автограф-сесій відомих українських дитячих письменників.

 • Презентації від «Грані-Т» на «Джура-фесті» у Тернополі

  У рамках фестивалю «Джура-фест», що проходить у Тернополі 11–13 травня, відбудеться ряд зустрічей, ініційованих видавництвом «Грані-Т». 

 • Суботник з Ірен Роздобудько

  14 травня о 12:00 у книжковому магазині «Читайка» відбудеться презентація книги Ірен Роздобудько «Пригоди на острові Клаварен». Зустріч із письменницею пройде в кращих піратських традиціях! Веселощі, хороший настрій та пригоди гарантовано! Дітей та їх батьків чекають цікаві розповіді, конкурси, вікторини та ігри. Власник найоригінальнішого піратського атрибуту отримає подарунок від Ірен Роздобудько! Реєстрація дітей обов'язкова за телефоном (044) 351 14 99 або у адміністратора книжкового магазину «Читайка» на Петрівці.

 • Зустрічайте новий кросворд від «Грані-Т»

  Наш наступний кросворд присвячений відомому художнику, який не міг уявити свого життя без моря. Про нього ви зможете прочитати у книзі «Яна Дубинянська про Джері Даррела, Машу Єрмолову, Олю Кобилянську, Ованеса Айвазовського, Рея Бредбері» із серії «Життя видатних дітей».

 • Катерина Булах презентує в Донецьку свою книгу

  12 травня о 17:00 в м. Донецьку відбудеться презентація книги Катерини Булах «День кота» за участі автора.

 • Буктрейлер від «Грані-Т» став подією місяця Книжкових сезонів

  У четвер, 12 травня, об 11:00 в прес-центрі «Главред-медіа» (вул. Стрітенська, 2/8) відбудеться «Книжковий травень» ─ чергова зустріч у рамках «Книжкових сезонів».

 • Відбулась презентація нової книги Олеся Ільченка

  11 травня в Національному музеї літератури України пройшла презентація книги Олеся Ільченка «Моя кохана К’яра».

 • Переможець конкурсу демотиваторів – приз глядацьких симпатій

  Сьогодні до нас у видавництво завітала одна з переможців конкурсу демотиваторів (який видавництво проводило у мережі Фейсбук) – Ольга Романюк. Пані Ольга працює у Публічній бібліотеці ім. Лесі Українки і свій виграш (книги на суму 250 грн., які пані Ольга вибрала власноруч) планує передати у фонди бібліотеки.

 • Фотокалейдоскоп від видавництва «Грані-Т»

  Видавництво «Грані-Т» пропонує своїм друзям «прогулятися» разом на Львівському міжнародному дитячому фестивалі.

 • Книги «Грані-Т» відзначили дипломами на Міжнародному дитячому фестивалі у Львові

  В останній день роботи Міжнародного дитячого фестивалю у Львові організатори відзначили дипломами книжки-переможці у кількох номінаціях.

 • Зустрічайте новий кросворд від «Грані-Т»

  На кросворд попереднього тижня усі учасники дали правильну відповідь МАРГАРЕТ. Тож наш нинішній кросворд присвячений саме цій персоні – Маргарет Тетчер. Відповіді на нього ви зможете знайти у книзі «Анастасія Крачковська про Евариста Ґалуа, Теодора Рузвельта, Енді Воргола, Михайла Дзиндру, Марґарет Тетчер». Відгадуйте кросворди, надсилайте відповіді – і саме ви станете власником цінних призів!

 • Видавництво «Грані-Т» на Львівському міжнародному дитячому фестивалі

  У рамках Львівського міжнародного дитячого фестивалю, що проходив 28-30.04.2011 у Львові, відбувся ряд автограф-сесій та презентацій на стенді видавництва «Грані-Т» та у школах Львова.

 • Відбудеться презентація книги Сергія Грабара «Метаморфози»

  5 травня о 18:00 у приміщенні книгарні «Є» у Вінниці (просп. 50-річчя Перемоги, 26) відбудеться презентація книги Сергія Грабара «Метаморфози», що вийшла друком в рамках серії есеїстики «De profundis». 

 • В інформаційній агенції «Zaxid.net» відбулася презентація двох нових книг від «Грані-Т»

  29 квітня в інформаційній агенції «Zaxid.net» відбулася презентація подарункових видань для дітей: першої дитячої книги Галини Вдовиченко «Мишкові миші» та нової книги Ірен Роздобудько «Пригоди на острові Клаварен», що вийшли друком у видавництві «Грані-Т».

 • Іван Андрусяк у бібліотеці для дітей ім. О. Копиленка

  28 квітня видавництво «Грані-Т» завітало в гості до бібліотеки для дітей ім. О. Копиленка у Подільському районі (вул. Фрунзе, 118/2). Спеціально запрошеним гостем став відомий український поет та письменник Іван Андрусяк.  

 • Вітаємо переможця місяця конкурсу «Захопливі кросворди»!

  Ним стала Євсюкова Юля Дмитрівна, яка отримує в подарунок музичний плеєр iPod (впевнитися у справедливості вибору переможця можна у цьому відео http://www.youtube.com/watch?v=4d2epQ_xYXU , у якому головний редактор «Грані-Т» Олена Мовчан вибирає переможця серед претендентів).

 • «Чудесна тростка»: маленьке книжкове диво для дітей і дорослих

  Володимира Свідзінського в українській літературі знають, передусім, як поета і перекладача, «тихого генія» з трагічною долею, адекватно оціненого лише після смерті. За життя письменник видав три збірки поезій, але першодруків Свідзінського, та й автографів теж на сьогодні збереглося небагато. Тим ціннішим є невеличкий рукопис – збірка із п’яти казок – що потрапив до літературознавця Елеонори Соловей, а звідти примандрував у видавництво «Грані-Т».

 • Леся Воронина у Гімназії № 315

  22 квітня відбулася зустріч відомої української дитячої письменниці Лесі Ворониної з учнями гімназії № 315.

 • Леся Воронина в школі № 329 «Логос»

  21 квітня видавництво «Грані-Т» завітало до спеціалізованої школи № 329 «Логос». Спеціальним гостем зустрічі стала відома українська письменниця Леся Воронина. У великій та затишній актовій залі школи відбулася зустріч із учнями молодших класів. 

 • У інформаційній агенції «Zaxid.net» відбудеться презентація двох нових книг від «Грані-Т»

  Книги приємно здивують як дітей, так і дорослих читачів. На всіх чекають приємні сюрпризи – у «Мишкових мишах»: вибіркове лакування, сторінкові клапани, погризені «сирні» сторінки; у книзі «Пригоди на острові Клаварен»: карта скарбів, настільна гра, медаль Пірата cеми морів. Розкішні ілюстрації до книги «Мишкові миші» виконала молода художниця Анна Сарвіра, а до книги «Пригоди на острові Клаварен» – Надія Дойчева-Бут.

 • Понад п’ятдесят дитячих книг передано голові Тернопільської обласної ради Олексію Кайді для вихованц

  Різноманітні книги – казки різних народів світу, оповідання сучасних авторів та класичні твори, що з’явилися на світ у видавництві «Грані-Т», у рамках акції «Подаруй дитині книгу» передала для сиротинців від видавництва колишня працівниця виконавчого апарату Христина Равлюк.

 • Програма заходів видавництва «Грані-Т» на Львівському міжнародному дитячому фестивалі

  У рамках Львівського міжнародного дитячого фестивалю, що проходитиме 28-30.04.2011 у Львові (Палац Мистецтв, вул. Коперника, 17), відбудеться ряд автограф-сесій та презентацій на стенді видавництва «Грані-Т» та у школах Львова.

 • Зустрічайте новий кросворд від «Грані–Т»

  Серед тих, хто надіслав відповіді на кросворд минулого тижня, усі правильно відгадали кодове слово ВОЛОДИМИР. Вітаємо усіх учасників із завершенням першого місяця конкурсу кросвордів!

 • Видавництво «Грані-Т» запрошує на презентацію книжки Володимира Свідзінського

  Видавництво «Грані-Т» запрошує на презентацію книжки Володимира Свідзінського «Чудесна тростка».

 • «Грані-Т» вітає з Великоднем!

  Видавництво «Грані-Т» вітає усіх своїх друзів зі світлим святом Великодня!

 • Відбулася презентація «Метаморфоз» Сергія Грабара

  20 квітня у приміщенні Національного музею Тараса Шевченка відбулася презентація книги Сергія Грабара «Метаморфози», що вийшла друком в рамках серії есеїстики «De profundis».

 • Відбудеться зустріч з Лесею Ворониною

  У п’ятницю, 22 квітня, у Гімназії № 315 (вул. Драгоманова, 27а) відбудеться ряд зустрічей Лесі Ворониної, відомої української дитячої письменниці, зі школярами.

 • Відбулася презентація нової книги Ірен Роздобудько

  20 квітня у приміщенні Національного музею літератури  відбулася презентація нової книги Ірен Роздобудько «Пригоди на острові Клаварен» видавництва «Грані-Т».

 • Відбудеться зустріч з Олексою Білобровим

  20 квітня у школі № 3 міста Вишневе о 12:30 відбудеться зустріч із видавництвом «Грані-Т» та Олексою Білобровим, автором книги «На межі можливого». 

 • Відбудеться зустріч з Сергієм Грабарем

  20 квітня о 17:00 у приміщенні Національного музею Тараса Шевченка (б-р Тараса Шевченка, 12) відбудеться презентація книги Сергія Грабара «Метаморфози», що вийшла друком в рамках серії есеїстки «De profundis».  

 • Відбудеться зустріч з Ірен Роздобудько

  20 квітня о 12:00 у приміщенні Національного музею літератури (вул. Б. Хмельницького, 11) відбудеться презентація нової книги Ірен Роздобудько «Пригоди на острові Клаварен» видавництва «Грані-Т».

 • Видавництва та книготорговельні мережі. Хроніка відносин

  Відповідно до Закону України «Про видавничу справу» видавнича справа включає в себе три суб’єкти — видавців, виготівників та розповсюджувачів видавничої продукції. З точки зору стратегії розвитку видавничого бізнесу ці три складові мусили б гармонійно співіснувати, допомагаючи одне одному в непростих кризових умовах. Однак… Якщо українським видавцям, попри всі нинішні складнощі, все ж вдається знаходити спільну мову з поліграфістами, то з розповсюджувачами книги стосунки складаються дуже і дуже непросто.

 • Пройшла чергова зустріч у рамках Сімейного клубу «Грані здоров’я»

  16 квітня у приміщенні Музею українського народного декоративного мистецтва (що на території Києво-Печерської Лаври) відбулась чергова зустріч у рамках Сімейного клубу «Грані здоров’я». 

 • Євгенія Кононенко та видавництво «Грані-Т» відвідали Луцьк

  14 квітня 2011 року видавництво «Грані-Т» відвідало славне місто Луцьк. Спеціальною гостею зустрічей стала відома українська письменниця Євгенія Кононенко.  

 • Зустрічайте новий кросворд від «Грані-Т»!

  За минулий тиждень у нас назбиралося аж 16 розумників, котрі правильно відгадали ключове слово-розгадку. А тим, кому на цьому тижні не вдалося дати правильну відповідь, нагадуємо, що, незважаючи на те, усі наші учасники мають можливість виграти не лише iPod, а й подарунок року – нетбук. Тож не здавайтеся й продовжуйте запеклу боротьбу за призи видавництва «Грані-Т»!  

 • Відбудеться презентація серії «Путівники»

  16 квітня о 12:00 у Національному Історико-культурному Заповіднику Кам’янця-Подільського відбудеться презентація серії «Путівники» видавництва «Грані-Т». 

 • 14 квітня Іван Андрусяк відвідав Чернігів

  14 квітня відбулися зустрічі Івана Андрусяка з учнями та дорослими Чернігова. 

 • Відбулася презентація книги «Львів Левинського»

  13 квітня відбулася презентація альбому «Львів Левинського: місто і будівничий» для студентів та викладачів факультету архітектури Національного університету «Львівська політехніка». Книгу презентували її автор, львівський дослідник Ігор Жук, та представник видавництва у західному регіоні Тарас Яценко. 

 • Олесь Ільченко провів зустріч у бібліотеці

  13 квітня у Печерській районній дитячій бібліотеці ім. М. Трублаїні відбулася зустріч Олеся Ільченка з учнями молодших класів.  

 • Неймовірні пригоди Андрія Бачинського у Вінниці

  11 квітня видавництво «Грані-Т» разом із дитячим письменником Андрієм Бачинським відвідало Вінницю. Автор презентував на Вінниччині свою книжку «Неймовірні пригоди Остапа і Даринки». 

 • Відбудеться презентація «Львова Левинського»

  14 квітня о 12:00 у Національному університеті «Львівська політехніка» (Львів, вул. С. Бандери, 12) відбудеться презентація книги «Львів Левинського: місто і будівничий». 

about/newsabout/news