• Відтепер книги видавництва «Грані-Т» можна придбати й у Польщі!

  Тепер тим, кому раптово закортить прочитати книгу видавництва «Грані-Т» на території сусідньої держави, не треба буде перебігати кордон між Польщею та Україною у пошуках книгарні. :)

 • Серію «Сучасна дитяча поезія» можна читати пальчиками

  Соціальний проект «Доторкнутися до слова» видавництва «Грані-Т» не має аналогів за всю історію України. Він складається з трьох основних етапів роботи: перший – друк книг сучасних українських письменників для незрячих дітей шрифтом Брайля; другий – безкоштовне передання цих книг до спеціалізованих бібліотек для сліпих та шкіл-інтернатів, де навчаються сліпі та слабозорі діти; третій – організація і проведення зустрічей вихованців шкіл-інтернатів із письменниками. Проект покликаний не тільки дати можливість незрячим дітям ознайомитися із книжками, які читають їхні ровесники, а й загалом привернути увагу до проблем дітей і дорослих із вадами зору.

 • Вітаємо з Днем працівника видавництв та поліграфії!

  28 травня за професійним календарем – День працівника видавництв та поліграфії (яке традиційно відмічається в останню суботу травня).

 • У Варшаві і Кракові презентували книги видавництва «Грані-Т»

  На початку цього тижня відбувся ряд презентацій видавництва «Грані-Т», а також зустрічі із відомою українською письменницею Євгенією Кононенко у Республіці Польща. Так, 23 травня 2011 року у варшавській книгарні-кав’ярні «Тарабук» представник видавництва Тарас Яценко разом із авторкою Євгенією Кононенко презентували книжкові новинки 2011 року, зокрема книгу «Героїні та герої», яка містить провокативні, часом відверто епатажні есеї, присвячені постатям української та світової культури. Присутні на зустрічі представники українських організацій Польщі, української газети «Наше слово» та Посольства України у Республіці Польща задавали низку запитань письменниці, дискутували на тему сучасних українських героїв та представлення української книги у Польщі. Наступного дня, 24 травня, Євгенія Кононенко зустрілася зі студентами і викладачами кафедри україністики Інституту східнослов’янської філології Ягелонського університету у Кракові.

 • Олена Мовчан у прямому ефірі у програмі «Зустрічі»

  31 травня в прямому ефірі у програмі «Зустрічі» Київської державної регіональної телерадіокомпанії слухачі матимуть можливість поспілкуватися з головним редактором видавництва «Грані-Т» Оленою Мовчан, яка розповість про видавничі новинки та найсвіжіші події із життя видавництва. Автор найцікавіших запитань у прямому ефірі отримає у подарунок книги видавництва «Грані-Т».

 • Тереза Проць зустрілася з дітьми у Тернополі

  25 травня видавництво «Грані-Т» завітало до спеціалізованої середньої школи № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов та дитячої бібліотеки №3 м. Тернополя. Спеціальним гостем зустрічі стала відома українська письменниця Тереза Проць, яка представила свою книгу «П’ять дарів». Спершу зустріч відбулася в приміщенні школи №17 зі школярами 5–6-х класів, а пізніше в читальному залі бібліотеки з учнями 5-х класів. Учні та вчителі захоплено слухали розповіді авторки про обдарованих дітей із різних країн світу, про їхні надзвичайні здібності, які кожна дитина зможе віднайти і в своєму серці. Приємно було дізнатися, що учні Тернопільщини уже знайомі із книгами видавництва «Грані-Т», зокрема і з книгою пані Терези, тож із нетерпінням очікують на продовження цікавої історії.

 • «Грані-Т» й Андрій Бачинський відвідали Тернопіль

  24 травня 2011 року видавництво «Грані-Т» відвідало Тернопіль. Спеціальним гостем зустрічей став відомий український письменник Андрій Бачинський. Цього дня відбулося 5 зустрічей: спершу у загальноосвітній школі №24, потім у школі мистецтв, дитячій обласній та центральній бібліотеках м. Тернополя, а на завершення автор «Неймовірних пригод Остапа і Даринки» завітав у книгарню «Є».

 • Відбудеться презентація серії книг видавництва «Грані-Т» – «Книготерапія»

  1 червня о 14:00 на Дитячому майданчику Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» (м. Київ, вул. Лаврська, 12) відбудеться презентація серії книг видавництва «Грані-Т» – «Книготерапія».

 • Презентували книгу Андрія Будяка «Неболейка»

  25 травня відбулася презентація книги Андрія Будяка «Неболейка», що вийшла друком у видавництві «Грані-Т».

 • Про «Хлопчика, якого подарували цуцику»

  У видавництві «Грані-Т» нещодавно з’явилася книга «Хлопчик, якого подарували цуцику» Ганни та Петра Владимирських, якою ми розпочали нашу нову серію «Книготерапія». Окрім того, ця книга стала для нас ще одним початком: відтепер ми будемо інформувати наших читачів про вихід кожної нової книги коментарями безпосередніх учасників творчого процесу. Тож, насолоджуйтеся разом з нами)

 • Ірен Роздобудько та Леся Воронина у ліцеї № 51

  24 травня видавництво «Грані-Т» завітало до Київського ліцею міжнародних відносин № 51. Спеціальними гостями зустрічі стали відомі українські письменниці Ірен Роздобудько та Леся Воронина.

 • Олександр Євтушенко в прямому ефірі в програмі «Добридень»

  31 травня в прямому ефірі в програмі «Добридень» Першого каналу Українського радіо слухачі матимуть унікальну можливість поспілкуватися з мистецтвознавцем, музичним критиком Олександром Євтушенком та головним редактором видавництва «Грані-Т» Оленою Мовчан. А темою передачі буде вихід у світ збірки статей та есеїв Олександра Євтушенка «Україна IN ROCK» (серія есеїстики «De profundis» видавництва «Грані-Т»).

 • Видання японської поезії видавництвом «Грані-Т» як привід до зацікавлення японською літературою

  Дуже приємно бачити, що книги нашого видавництва увійшли в коло наукових зацікавлень студентів!У нашому видавництві впродовж кількох років вийшло кілька видань, присвячених японській поезії. Це як книги для дорослих: «По одному віршу ста поетів (1235 р.)», «Рьокан. Вибрані поезії», так і дитячі видання – «Сто краєвидів малювали хмари».  Оксана ЗАДОРОЖНА, студентка І курсу Видавничо-поліграфічного інституту Національного технічного університету України «Київського політехнічного інституту» підготувала доповідь про видання японської поезії (зокрема про антологію «По одному віршу ста поетів») видавництва «Грані-Т». З цією доповіддю вона виступила на студентській конференції.

 • Пройшов майстер-клас від «Тріада-Принт»

  19 травня представник видавництва «Грані-Т» заступник директора Людмила Стародуб відвідала майстер-клас «Жінка в поліграфії: секрети успіху», який провела компанія «Тріада-Принт».

 • Ціна усмішки незрячої дитини

  Видавництво «Грані-Т» у рамках соціального проекту «Доторкнутися до слова» відвідало школу-інтернат для сліпих дітей ім Я. П. Батюка. У школі-інтеранаті навчаються понад 100 діток з усіх регіонів України. Є діти як цілком незрячі так і слабозорі. Вихованці школи-інтернату мали можливість поспілкуватися з письменницею Лесею Ворониною, яка розповідала їм про чарівну країну нямликів, кота, який став вегетаріанцем, та про дитинство відомих особистостей: Брюса Лі, Махатму Ганді, Жорж Санд, Фридеріка Шопена, Івана Миколайчука. Пані Леся поділилася враженнями від цієї зустрічі.

 • «Грані-Т» на старті компанії Munken Art Workers

  У п’ятницю, 20 травня, компанія Arctic Paper запросила видавництво «Грані-Т» на святкування старту нової компанії Munken Art Workers.  

 • «Грані-Т» на книжковому форумі «Книга-Фест 2011»

  19–20 травня видавництво «Грані-Т» було вшановане гордим званням «Почесного гостя» на книжковому форумі «Книга-Фест 2011», що проходив в Ужгороді.

 • «Грані-Т» відвідало два київських свята

  На вихідних видавництво «Грані-Т» стало учасником двох подій «День Теремків» та «Ухтишкіне літо!». Ми були дуже раді ближче поспілкуватися із нашими київськими друзями. Дякуємо усім гостям, котрі завітали на ці свята.

 • Подружжя Лапікурів провело у Харкові ряд зустрічей

  19 травня у Харкові відбулися довгоочікувані зустрічі з письменницьким подружжям Валерієм та Наталією Лапікурами, організовані видавництвом «Грані-Т».

 • Зустрічайте новий кросворд від «Грані-Т»

  Ми продовжуємо змагання. Наш новий кросворд присвячений неординарному, геніальному художнику Вінсенту ван Гогу, про якого можна прочитати у книзі «Ірина Хомин про Карла Гаусса, Астрід Ліндгрен, Ніколо Паганіні, Каміллу Клодель, Ван Гога, Соломію Крушельницьку».

 • Оксана Лущевська та Зоряна Живка у дитячому клубі «Скворечник»

  19 травня у дитячому клубі «Скворечник» відбулася зустріч із Оксаною Лущевською та Зоряною Живкою в рамках проекту «Книготерапія».

 • Зустріч з Оксаною Лущевською, Валентиною Вздульською та Зоряною Живкою

  19 травня у дитячому клубі «Ухтишка» відбулася зустріч з Оксаною Лущевською, Валентиною Вздульською та Зоряною Живкою.

 • «Грані-Т» у мистецькій акції «Київ весняний»

  У музеї видатних діячів української культури Лесі Українки, М. Лисенка, П. Саксаганського, М. Старицького відбулася мистецька акція «Київ весняний», організована Президентським фондом Л. Кучми «Україна». Видавництво «Грані-Т» виступило партнером акції, присвяченої Дню Києва.

 • Андрій Бачинський презентує книгу в Тернополі

  Завтра, 24 травня, Андрій Бачинський, автор книги «Неймовірні пригоди Остапа і Даринки», завітає до Тернополя, де проведе ряд зустрічей.

 • У Києві пройшов семінар у рамках проекту підвищення кваліфікації працівників видавничої справи

  18-19 травня у Інституті ім. Гете в Україні в рамках проекту підвищення кваліфікації спеціалістів видавничої справи 2009-2011 рр. проходив семінар, присвячений темі «Веб 2.0 – багато шуму з нічого чи майбутнє? Моделі довгострокового успіху». Лектором виступив пан Бурхард Вітт, представник видавництва Wolters Kluwer, який вже не перший раз приїжджає до Києва з лекцією про використання новітніх інтернет-технологій у видавничій справі. 

 • Видавництво «Грані-Т» разом із Євгенією Кононенко проведуть ряд презентацій у Польщі

  23 травня 2011 року о 19.00 год. у Варшаві (книгарня-кав’ярня «Тарабук», вул. Броварна, 6) відбудеться презентація київського видавництва «Грані-Т», яке на сьогодні є одним із лідерів українського книжкового ринку. Представники видавництва презентуватимуть найпопулярніші книжкові серії та книги, що стали переможцями багатьох українських і міжнародних конкурсів, а також літературні новинки 2011 року. Водночас відбудеться презентація книги відомої сучасної української письменниці Євгенії Кононенко «Героїні та герої», яка містить провокативні, часом відверто епатажні есеї, присвячені героям і героїням української та світової культури. А 24 травня о 15.00 год. відбудеться зустріч письменниці зі студентами на кафедрі україністики Інституту східнослов"янської філології Ягеллонського університету у Кракові.  

 • «Грані-Т» в «Діалогах культур»

  Вчора, 19 травня, у Національній філармонії України в рамках V Міжнародного фестивалю мистецтв «Діалоги культур» відбувся концерт «Діалоги культур. Японська гравюра в тонах та обертонах». 

 • У суботу «Буквоїд» оголосить імена переможців конкурсу літературних критиків

  21 травня о 11.30 у книжковому магазині «Читайка» (м. Петрівка) відбудеться церемонія нагородження переможців та призерів конкурсу літературних критиків.Конкурс проводився за підтримки видавничого дому «Most Publishing», видавництва «Грані-Т», магазину «Читайка», літературного конкурсу «Коронація слова» та Міжнародного благодійного фонду «Мистецька скарбниця».

 • Стартує Всеукраїнський профорієнтаційний конкурс прозових творів для дітей та юнацтва!

  Без сумніву, один із найважливіших етапів у житті кожної людини – це вибір професії, а як сказав би Григорій Сковорода – «сродної праці». Та часто цей вибір за нас роблять інші – батьки, вчителі, сусіди-знайомі, престиж того чи іншого фаху тощо. Однак це й не дивно, адже в наш час навіть дорослому буває важко зорієнтуватися в тому всьому різноманітті нових професій, що його пропонують університетські кафедри, а дитині чи підліткові, який обирає, куди вступати й на кого вчитися, – й узагалі хоч плач.

 • У книгарні «Є» презентували книжку Володимира Свідзінського «Чудесна тростка»

  18 травня у книгарні «Є» відбулася презентація книжки Володимира Свідзінського «Чудесна тростка». Збірку із п’яти казок представляли упорядник видання, доктор філології, професор Елеонора Соловей та головний редактор видавництва «Грані-Т» Олена Мовчан.

 • Відбулася зустріч із Оксаною Лущевською у Національній бібліотеці України для дітей

  18 травня у Національній бібліотеці України для дітей (Київ, вул. Баумана, 60) відбулася зустріч із Оксаною Лущевською, авторкою таких книг: «Втеча», «Оксана Лущевська про Христофора Колумба, Джона Ньюбері, Чарльза Дарвіна, Дніпрову Чайку, Перл Сайденстрікер Бак», «Дивні химерики, або Таємниця старовинної скриньки» та ін.

 • Видавництво «Грані-Т» та дитячий клуб «Ухтишка» запрошують дітей і дорослих на веселе свято «Ухтишкіне літо»

  У цьому році воно пройде в рамках великого проекту «Свято у великому місті. Все для тебе, малюк!» Окрім відвідин чудового концерту, на якому покажуть свої таланти дітки, що займаються в студіях клубу «Ухтишка», на сонячних галявинах парку Партизанської слави можна буде спробувати свої сили в майстерності малюнка, ліплення з глини, виробів з вовни, пограти з аніматорами та, звісно ж, виграти чудові призи - книги видавництва «Грані-Т» й журнали «Ухтишка».

 • Національна бібліотека України для дітей нагородила видавництво «Грані-Т»

  Національна бібліотека України для дітей нагородила видавництво «Грані-Т» «за якісний репертуар видавничої продукції, котра найчастіше протягом 2010 року відзначалась у електронному ресурсі КЛЮЧ (Краща література Юному Читачеві)».

 • У Львові «Грані-Т» презентувало «Львів Левинського»

  18 травня у Львові в Академії Мистецтв видавництво «Грані-Т» та укладач альбому Ігор Жук презентували книгу «Львів Левинського».

 • Видавництво «Грані-Т» відвідало школу-інтернат для сліпих дітей

  Видавництво «Грані-Т» у рамках соціального проекту «Доторкнутися до слова» відвідало школу-інтернат для сліпих дітей ім Я. П. Батюка за адресою м. Київ, вул. Вишгородська, 35. У школі-інтеранаті навчаються понад 100 діток з усіх регіонів України. Є діти як цілком незрячі так і слабозорі.

 • Відбудеться зустріч з Оксаною Лущевською, Валентиною Вздульською та Зоряною Живкою

  У четвер, 19 травня, о 12:30 у дитячому клубі «Ухтишка» (вул.Урлівська, 8) відбудеться зустріч з Оксаною Лущевською, Валентиною Вздульською та Зоряною Живкою. Будемо раді бачити всіх охочих! 

 • Відбудеться зустріч із Оксаною Лущевською

  18 травня об 11:00 у Національній бібліотеці України для дітей (Київ, вул. Баумана, 60) відбудеться зустріч із Оксаною Лущевською, авторкою таких книг: «Втеча», «Оксана Лущевська про Христофора Колумба, Джона Ньюбері, Чарльза Дарвіна, Дніпрову Чайку, Перл Сайденстрікер Бак», «Дивні химерики, або Таємниця старовинної скриньки» та ін.

 • У Львові «Грані-Т» презентуватиме «Львів Левинського»

  18 травня об 11:00 в Академії Мистецтв (м. Львів, вул. Кубійовича 35-а, Лабораторний корпус) видавництво «Грані-Т» та укладач альбому Ігор Жук представлять книгу «Львів Левинського».

 • Відбудеться презентація книги Володимира Свідзінського

  Видавництво «Грані-Т» та книгарня «Є» запрошують на презентацію книжки Володимира Свідзінського «Чудесна тростка», що відбудеться 18 травня о 18:00 за адресою м. Київ, вул. Лисенка, 3 (ст. м. Золоті ворота, книгарня «Є»).

 • Катерина Єгорушкіна поспілкується з дітками у дитячому клубі «Скворечник»

  У четвер, 19 травня, о 18:00 у дитячому клубі «Скворечник» (Червонозоряний пр-т, 9/1, офіс No. 136) відбудеться зустріч із Катериною Єгорушкіною в рамках проекту «Книготерапія».

 • «Книготерапія» - серія не лише для дітей, а й їхніх батьків

  Нещодавно у видавництві «Грані-Т» вийшла друком перша книга із нової серії «Книготерапія». Мета серії – не лише порадувати малечу цікавими історіями, а й допомогти батькам порадами кваліфікованих лікарів та психологів. Окрім того, видавництво «Грані-Т» у неділю, 15 травня, провело першу із низки зустрічей-семінарів для діток під керівництвом Катерини Єгорушкіної, казкотерапевта-практика.

 • Валерій та Наталя Лапікури завітають до Харкова

  19 травня у Харкові відбудеться ряд зустрічей із Валерієм та Наталею Лапікурами.

 • В Інституті журналістики пройшов Другий фестиваль молодих видавців і редакторів

  Пропонуємо вам фоторепортаж. На фотографіях представлені роботи студентів Інституту журналістики, а також – виставка архаїчних друкарських машинок.

 • Видавництво «Грані-Т» разом із Іваном Андрусяком та Андрієм Бачинським відвідало Тернопіль

  З 11 до 13 травня у місті Тернопіль пройшов 2-й фестиваль української книжки «Джура-фест». Видавництво «Грані-Т» також взяло участь у фестивалі. Окрім книжкового стенду, розміщеного в Тернопільському драматичному театрі, де безпосередньо відбувався книжковий ярмарок, видавництво взяло участь у цілому ряді зустрічей та презентацій, які відбувалися у різних бібліотеках та школах міста. Спеціально запрошеними гостями зустрічей стали відомі українські письменники Іван Андрусяк та Андрій Бачинський. 13-го травня до зустрічей долучилася й тернопільська письменниця Тереза Проць, авторка книги «П’ять дарів».

 • Суботник з Ірен Роздобудько

  14 травня у книжковому магазині «Читайка» відбулася презентація книги Ірен Роздобудько «Пригоди на острові Клаварен».  

 • Зустрічайте новий кросворд від «Грані-Т»

  Наш наступний кросворд присвячений відомій гімнастці, дівчині, яка, завдяки любові до гімнастики та цілеспрямованості, стала чемпіонкою у цьому виді спорту – Олександрі Тимошенко. Про неї можна почитати у книзі «Національний олімпійський комітет України про художню гімнастику та Ірину Дерюгіну, Олександру Тимошенко, Олену Вітриченко, Катерину Серебрянську, Анну Безсонову».

about/newsabout/news