24 вересня зустрічами у місті Краматорську завершився тур Юрія Бедрика містами Донеччини.

У школі №22 гостинно розчинилися двері перед письменником о 9-й годині ранку. Можливість поспілкуватися з Юрієм Бедриком настільки захопила школярів, що прийшли не лише молодші, але й середні та старші класи. І жоден не пожалкував, а навпаки виніс непідробні позитивні емоції від поезії в авторському виконанні.

Зустріч у Міській дитячій бібліотеці ім. О. Пушкіна із учнями 24-ї школи відбулася згодом і запам'яталася не лише дітям, але й автору, бо на нього чекав справжній сюрприз - його власні вірші у виконанні маленьких краматорчан.

Усі малята з радістю слухали не лише автора «Тьоті Бегемоті», але й інформацію про конкурс «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу», ініційований «Грані-Т». Ще б пак! Адже не кожного дня дізнаєшся, що в тебе є шанс виграти ноутбук!

Надвечір зустрічі завершилися в затишній залі краматорської книгарні «Буклет», де письменник частував усіх бажаючих авторською поезією та автографами на новеньких «Тьотях Бегемотях», яким судилося зайняти чільне місце в дитячих бібліотечках юних шанувальників.

Окрему подяку хотілося б висловити школі №22, особисто директору школи – Миколі Миколайовичу Крупченко та учню 5-А класу Даниїлу Горбачу, що запросили нас до цього чудового містечка, а також всьому колективу школи №22 за теплий прийом.

Переглянути фотозвіт із Краматорська можна у нашій фотогалереї

  • 27 вересня 2010
about/newsabout/news/946