29 січня у м. Суми відбулося урочисте нагородження переможців щорічного регіонального конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» в Сумській області. Церемонія відбулася в приміщенні Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 29 м. Суми. Це був особливий день для тих, хто любить книгу, хто поріднився з нею, для кого книга стала найкращим другом і вірним порадником.

Конкурс на Сумщині організували і провели управління освіти і науки, Сумський інститут післядипломної педагогічної освіти. Участь у конкурсі брали більше 5 тисяч учнів 4-5 класів з усіх куточків Сумської області.
За рішенням журі конкурсу найкращим було визнано відгук Смаровоза Антона, учня 4 класу Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 27 м.Суми на книгу Марини Павленко «Домовичок з палітрою». Цей «читач зі стажем» (як назвав себе сам Антон) та його вчителька Луговська Ірина Олександрівна нагороджені ноутбуками від видавництва «Грані-Т». Друге і третє місце посіли Тітаренко Анастасія з м. Ромни та Стожок Владислав з Кролевецького району. Вони нагороджені дипломами та книгами. Думчикова Тетяна, учениця 4 класу Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Охтирської міської ради нагороджена дипломом та книгами за творчий та оригінальний підхід до виконання конкурсної роботи. Найактивнішою визнана Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 29 м. Суми. Вона нагороджена бібліотечкою від видавництва «Грані-Т».


Також подяками відзначені всі ті, хто прилучився до проведення конкурсу. Це Пшенична Любов Василівна, начальник управління освіти і науки, голова оргкомітету; Степаненко Олександр Петрович, заступник начальника управління – начальник відділу дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти, голова журі; Удовиченко Ірина Віталіївна, проректор Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат педагогічних наук; Шерстюк Любов Миколаївна, методист українського мови та літератури Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, координатор конкурсу в Сумській області; Гричановський Анатолій Миколайович, директор Конотопської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 12 Конотопської міської ради; Шерудило Тетяна Миколаївна, директор Конотопської гімназії; Токаренко Олег Михайлович, директор Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 ім. Дмитра Косаренка; Торяник Алла Григорівна, директор Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 7 м. Суми.
Конкурс закінчився, але хочеться вірити, що любов до книги, яскравої та потрібної, залишиться в серці кожної дитини на довгі роки.

Фотозвіт з церемонії нагородження можна переглянути за цим посиланням

Детальніші матеріали, фото та найкращі відгуки з цього та інших нагороджень можна переглянути ТУТ.

 

  • 15 лютого 2010
about/newsabout/news/703