Дорогі друзі!

Ось і завершився конкурс «Найкращий читацький щоденник 2013»!

Улітку ви читали найкращі книжки найкращих сучасних українських дитячих письменників, а також найкращі українські переклади сучасних іноземних авторів, писали на них короткі відгуки і надсилали їх нам в обмін на нову, ще не прочитану, а отже, ще цікавішу книжку. Автори півсотні найкращих щоденників протягом осені продовжили змагання на другому етапі – писали відгукна подаровану книжку, а також на ще одну з рекомендованого списку.

Ваші роботи направду дивовижні! Ви доклали стільки старань, продемонстрували таку широку ерудицію і виявили таку щиру й глибоку любов до книжки, до читання, що журі було дуже-дуже непросто обирати переможців. Направду, хотілося відзначити кожного – але ж це, на превеликий жаль, неможливо…

Отож, після тривалих, непростих, нерідко навіть дуже гарячих дебатів журі вирішило присудити перше місце Віталію Крупку із села Журавка Варвинського району Чернігівської області. Вітаємо! За свій відгук-есей, у якому він провів чудові паралелі життя книжкових героїв із життям своєї родини, Віталій отримує ноутбук.

На другому місці – робота киянки Дарії Макогон. Вітаємо! Даринка знайшла «золоту середину», влучно поєднавши «смачний» текст відгуку з не менш «смачним» його оформленням. Її приз – фотоапарат.

А ось єдиного володаря третього призу журі встановити не змогло. Киянин Микита Кіт, готуючи свій читацький щоденник, не просто прочитав і проаналізував запропоновані книжки, а ще й принагідно опрацював стільки різноманітних і цікавущих джерел, що це не могло не справити враження на членів нашого журі. А водночас журі було по-доброму вражене тим, які різноманітні техніки використовувала кримчанка Софія Борисова, оформлюючи свою неймовірно щиро й тепло написану роботу. Отже, видавництво «Грані-Т» вирішило третім призом нагородити їх обох. Вітаємо! Микита й Софія отримують смартфони.

Утім, це ще не все. Бо ж, безперечно, заслуговує відзнаки й робота Марічки Ясіновської зі США, яка так вдало стилізувала свій читацький щоденник під щоденник УдиАндреаСтокгейм, героїні повісті Ніни Ґрьонтведт «Привіт, це я!», що наше журі було просто розчулене. І ми вирішили відзначити Марічку спеціальним призом: вона отримує нашу новинку – «Наша життєдайна зірка – Сонце» Пола Брекке в перекладі Наталі Іваничук, – а також сертифікат на постійну знижку 20% на всі майбутні замовлення у видавництві «Грані-Т». Вітаємо!

Утім, гарних робіт було так багато, що скільки місць не присуджуй, а всіх, кого варто відзначити, не охопиш. Тому ми вирішили нагородити заохочувальними призами таких конкурсантів:

– Валерію Тюлькову, м. Київ;
–Анну Громову, м. Запоріжжя;
–Дарину Білоус, с. Журавка Чернігівської обл.;
–Марію Козлову, м. Маріуполь Донецької обл;
–Анастасію Григір, м. Бориспіль Київської обл.;
–Вікторію Дануцу, м. Калуш Івано-Франківської обл.;
–АринуКомаревич, м.Київ;
–Марію Супрунюк, м. Дружківка Донецької обл.;
–Олександра Кузнецова, м. Маріуполь Донецької обл.;
–Поліну Літвінову, м. Макіївка Донецької обл.;
–Єлизавету Мараховську, м. Маріуполь Донецької обл.,
–Марію Остапенко, м. Київ.

Усі вони стануть першими читачами нашої новинки, яка щойно побачила світ, – книжки Пола Брекке «Наша життєдайна зірка – Сонце», а також отримають у подарунок комплект ексклюзивних листівок від «Граней-Т».

Вітаємо! До нових зустрічей з гарними книжками! Творімо разом те, що зріднює людей!

  • 12 грудня 2013
about/newsabout/news/3540